freelance iş ilanları

Hosting firması açıyoruz düşünceleriniz

102 Mesajlar 16.146 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    Sevgili fRtkmR,
    siz yazdığım yorumları tam okuyun tamamı ben ikisi için farklı makinalardan bahsediyorum ayrıca

haklısınız 1 adet kiralık makınamız var :) :)
    rapbook Myndos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad S** K**
    • Mesajlar 245
    • Beğeniler 43 / 74
    • Ticaret 0, (%0)
    @8EL

Merhaba Wmaraci.com üyeleri 8el İnternet Teknolojileri bir hosting firması açıyoruz alt yapımız neredeyse hazır vergi levhamız ve yer sağlıyıcı onayını bekliyoruz hedefimiz çok büyük birçok bildiğiniz büyük firmalar ile ortak çalışma içerisindeyiz hedefimiz her firma gibi sektörde iyi bir yer edinmektir
    bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır sizlerden rica etsek şimdi çalıştığınız veya daha önce çalışmış olduğunuz hosting firmalarının nelerinden rahatsızdınız size göre bir hosting firması müşterilerine karşı nasıl sorumlulukları olmalıdır bunları yazarsanız sevinirim bizde sizin yazdıklarınıza bakarak ona göre bir davranış sergiliyelim şimdiden yazan arkadaşlara teşekkürler

NOT: www.8el.org adresini inceliyip fiyatlar hakkındada yorum yaparsanız sevinirim zira fiyatlar hakkında yorum yapan arkadaşları ileride firma açıldığında onları süpriz hediyeler bekliyor

Öncelikle yeni işletmeniz hayırlı olsun. Bol ve helal kazançlar dilerim. Hemen temennilerimi ve sizin yazdıklarınız -web siteniz- ile ilgili görüşlerimi dile getireyim.

Vallahi ben sektöre yeni bir soluk kazandıracak ve web sitelerimi emanet edeceğim firmadan öncelikle dilimizi düzgün kullanmasını beklerim. Konunuzu şu şekilde açmanızı beklerdim mesela :

----------------------------------------------------
    Merhaba Wmaraci.com üyeleri,

8el İnternet Teknolojileri bir hosting firması açıyoruz (NOKTA) alt yapımız neredeyse hazır (VİRGÜL) vergi levhamız ve yer sağlıyıcı onayını bekliyoruz (NOKTA) hedefimiz çok büyük (NOKTA yada VİRGÜL) birçok bildiğiniz büyük firmalar ile ortak çalışma içerisindeyiz (NOKTA) hedefimiz her firma gibi sektörde iyi bir yer edinmektir (NOKTA)
    bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır (NOKTA) sizlerden rica etsek şimdi çalıştığınız veya daha önce çalışmış olduğunuz hosting firmalarının nelerinden rahatsızdınız (SORU İŞARETİ) size göre bir hosting firması (FİRMASININ) müşterilerine karşı nasıl sorumlulukları olmalıdır (SORU İŞARETİ) bunları yazarsanız sevinirim (NOKTA) bizde (DE AYRI) sizin yazdıklarınıza bakarak ona göre bir davranış sergiliyelim (SERGİLEYELİM) şimdiden yazan arkadaşlara teşekkürler (NOKTA)

NOT: www.8el.org adresini inceliyip (İNCELEYİP) fiyatlar hakkındada (DE AYRI) yorum yaparsanız sevinirim (NOKTA) zira fiyatlar hakkında yorum yapan arkadaşları ileride firma açıldığında onları (ONLARI GEREKSİZ) süpriz hediyeler bekliyor (NOKTA)

------------------------------------------------------
    Sitenize de baktım orada da ufak tefek böyle hatalar gördüm. Belki yoğunluk ile ya da işe koyulmanın heyecanı ile alakalıdır. Bu hosting işine giren arkadaşlar genelde genç ve hevesli arkadaşlar. Yapıcı olmak lazım. Müşteri ile profesyonel ve kurumsal bir iletişim için öncelikle dilin düzgün kullanılması şart diye düşünüyorum. Ben şahsen hizmet alacağım firmadan bu tavrı ve titizliği beklerim. Buna dikkat eden müşteriler de eminim var ve az değil. Size böyle bir geri bildirim vermiş olayım.

Bir de bu 7/24 telefon ve online destek vaadi çok iddialı. Hastalığı, cenazesi, sakatlığı türlü türlü belası var hayatın. Eğer arkasında duramayacağınızı hissediyorsanız bence sitenize koymayın. Durabilirim diyorsanız da tebrik ederim. İyi bir ekip çalışması lazım.

Umarım yapıcı olabilmişimdir. Tekrar hayırlı kazançlar dilerim.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    RosenCruz değerli yorumunuz için teşekkürler firmanın adı 8el çünkü 8 çalışan personel var sosyal medya wmaraci *** gibi siteleri genç arkadaşımız yönetiyor bugün girdim ve böyle bir konu açtım yaklaşık 39 saat'dir uyumamışım uykusuzlukdan dolayı olabilir yorumunuzu dikkate alıcağım
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

PNR PNR Makinist Kullanıcı
    • Üyelik 28.06.2014
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Editör
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad E** Ö**
    • Mesajlar 338
    • Beğeniler 120 / 126
    • Ticaret 11, (%100)

fRtkmR adlı üyeden alıntı

O zaman siz raid kullanmıyorsunuz diskin biri yansa içerisindeki bilgilerle beraber çöp olacak, biraz sıkıntılı bir durum.

siz bence makineyi biraz daha araştırın, r610'da 12 tane ram slotu var , 8lik modül taksanız en fazla 96 gb ram yapar.

hadi diyelim siz 16 lık taktınız toplam 192 gb ram yapar, sizinki 128 gb nasıl oluyor ?

biraz mantıklı açıklama yapınki sizden hizmet alıcaklar bunları bilsin.

anladığım kadarıyla 1 adet kiralık makine ile hizmet vericeksiniz

Yanlış anlama ama konuyu baltalamıyormusun? daha hizmete girmemiş bir firmayı bu kadar çok üstüne gidilecek kadar sorgulamanı anlamıyorum firma 1TL'lik bir paket yapmış aktif olduğunda alırsın denersin sitenmi çöp oldu veya yandımı sende bedelini istersin bu kadar basit aslında. Konuyu takip ediyorumda sürekli bir balta atma.iyi geceler.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    yo yo asla bir baltalama yok arkadaş yorumları karıştırmış 2 farklı makineden bahsediyorum ben arkadaş tek bir makine diye anlamış beni çok güldürdü :)
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 10.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 44 / E
    • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
    • Konum Malatya
    • Ad Soyad S** K**
    • Mesajlar 245
    • Beğeniler 43 / 74
    • Ticaret 0, (%0)

8EL adlı üyeden alıntı

RosenCruz değerli yorumunuz için teşekkürler firmanın adı 8el çünkü 8 çalışan personel var sosyal medya wmaraci *** gibi siteleri genç arkadaşımız yönetiyor bugün girdim ve böyle bir konu açtım yaklaşık 39 saat'dir uyumamışım uykusuzlukdan dolayı olabilir yorumunuzu dikkate alıcağım

Faydalı ve yapıcı olabildiysem ne mutlu. 8 kişilik bir ekibin böyle projenin arkasında olması güzel. Allah utandırmasın, hayırlı kazançlar nasip etsin. Sektörde iyi çalışanlar için ekmek var diye düşünüyorum. Dört elle sarılmanız temennisiyle...
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    değerli yorumunuz için teşekkürler RosenCruz Allah utandırmasın ciddi yatırımlar var hayırlısı ne ise o olsun
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

fRtkmR fRtkmR Hosting-Whmcs Kullanıcı
    • Üyelik 01.04.2011
    • Yaş/Cinsiyet 36 / E
    • Meslek Whmcs Developer
    • Konum İstanbul Anadolu
    • Ad Soyad F** K**
    • Mesajlar 125
    • Beğeniler 75 / 32
    • Ticaret 8, (%75)

Wolwen adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama ama konuyu baltalamıyormusun? daha hizmete girmemiş bir firmayı bu kadar çok üstüne gidilecek kadar sorgulamanı anlamıyorum firma 1TL'lik bir paket yapmış aktif olduğunda alırsın denersin sitenmi çöp oldu veya yandımı sende bedelini istersin bu kadar basit aslında konuyu takip ediyorumda sürekli bir balta atma.iyi geceler.

Baltalamıyorum soru soruyorum. Eğer bir hizmet verilecekse ve bu benim sektörümdeyse müşterisini madur etmemesi için bunları açıklamalı 1 tl satması önemli değil, ben hostingi bedava veriyorum forumda sponsor hosting linkimiz var. Ama arkadaşın bahsettiği 12x500 gb disk ve r610 model sunucu ile söledikleri bir birini tutmuyor. r610'da 2 model sunucu yoktu hocam r610 marka dell sunucu r610'dur bu kadar basit

6 adet disk kızağı 12 adet ram slotu vardır.

Bu bilgileri bilmeyen müşteriler belki söylenenleri yiyebilir ama buda insanları kandırmaktan başka birşey değildir.

bu yüzden hosting sektörü güvensizlik abidesi olmuştur. 1 adet makinesini alanda hosting firması 50+ öz malı olan firmada aynı kefeye konuyor ben buna karşıyım.

8EL adlı üyeden alıntı

yo yo asla bir baltalama yok arkadaş yorumları karıştırmış 2 farklı makineden bahsediyorum ben arkadaş tek bir makine diye anlamış beni çok güldürdü :)

Siz gülün hocam, sizi takip ediyorum vergi levhasının çıkması bugünden itibaren en fazla 7 gün :) bekliyor olacağım
    Heuristic rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Grafik Tasarımcı
    • Konum Aksaray
    • Ad Soyad E** G**
    • Mesajlar 1082
    • Beğeniler 473 / 426
    • Ticaret 59, (%0)
    hocam siteniz hayırlı olsun fakat söylemeden edemiyeceğim. Logonuzun üst kısmı beni rahatsız ediyor :) (az biraz simetri hastalığım vardır)

rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    şimdi vergi levhamız çıksa bu hemen hizmet vericeğimiz anlamına gelmez
    konuda bana sorular sormuştunuz sunucunuz ne lokasyon Sunucu Kapasitemiz vb size
    12x500 128gb ramlı sunucu sadece web hizmetleri için kullanıcağını söyledim
    Dell r610 6x1TB sunucuyuda VDS ler için kullanıcağımızı söyledim bunlar şimdiki sunucular keşke detaylı okuyup anlayıp öyle cevap yazsaydınız güldürmeye devam ediyorsunuz...

Ek Olarak: https://www.idemama.com/ üzerinden logo için sipariş de logonun üstünde derken tam anlıyamadım :)
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al