freelance iş ilanları

Hosting firması açıyoruz düşünceleriniz

102 Mesajlar 16.137 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

miyondemli miyondemli WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 23.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 26 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Mersin
    • Ad Soyad M** Y**
    • Mesajlar 423
    • Beğeniler 129 / 137
    • Ticaret 30, (%100)
    bir adet alan adı kaydı için beklemedeyim hayırlı olsun hocam
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

ErenGemici ErenGemici eski nick : Legendejavu Kullanıcı
    • Üyelik 05.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek Grafik Tasarımcı
    • Konum Aksaray
    • Ad Soyad E** G**
    • Mesajlar 1082
    • Beğeniler 473 / 426
    • Ticaret 59, (%0)

8EL adlı üyeden alıntı

şimdi vergi levhamız çıksa bu hemen hizmet vericeğimiz anlamına gelmez
    konuda bana sorular sormuştunuz sunucunuz ne lokasyon Sunucu Kapasitemiz vb size
    12x500 128gb ramlı sunucu sadece web hizmetleri için kullanıcağını söyledim
    Dell r610 6x1TB sunucuyuda VDS ler için kullanıcağımızı söyledim bunlar şimdiki sunucular keşke detaylı okuyup anlayıp öyle cevap yazsaydınız güldürmeye devam ediyorsunuz...

Ek Olarak: https://www.idemama.com/ üzerinden logo için sipariş de logonun üstünde derken tam anlıyamadım :)

hocam her font profesyonel hazırlanmadığı için harfler arasında pixel farkı var onu kastettim.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    ama sizde öyle gözüküyor sanırsam bende öyle birşey yok

Ek Olarak: Değerli yorumunuz için teşekkürler
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

AtakanAtes AtakanAtes 1881 - 193∞, özlemle... E-Mail Onaysız
    • Üyelik 05.06.2011
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Yazılım Tek.
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad A** A**
    • Mesajlar 2867
    • Beğeniler 54 / 747
    • Ticaret 25, (%100)
    Fiyatlar bu şekilde kalacaksa harika ama sunucu performanslarınızı görmeden bir şey söylemek yanlış olur ucuz ve kaliteli olacaksa bu şekilde (fiyat / performans sunucusu) iyi yerlere muhakkak gelirsiniz birazda reklam şart tabi. Bu arada domain uzantısı yanlış "8el com veya net" olsaydı olabilirdi ancak org uzantısı ücretsiz hizmet veren siteler (dernek, kuruluş gibi.) anlamına geliyor alan adını regleyin derim.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

rootyetkiliadam rootyetkiliadam WM Aracı Kimlik Onayı
    • Üyelik 16.09.2015
    • Yaş/Cinsiyet 32 / E
    • Meslek IT Staff, Jr. Sysadmin
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad U** K**
    • Mesajlar 407
    • Beğeniler 1 / 104
    • Ticaret 0, (%0)
    Öncelikle hayırlı ve bol kazançlar olsun...

Ancak domain'i eleştirmeden geçemeyeceğim. Keşke ".com" ya da ".net" uzantısı müsait olan bir isim olsaymış daha iyi olurmuş...
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

OZone OZone www.webscriptim.com Kullanıcı
    • Üyelik 21.02.2014
    • Yaş/Cinsiyet 38 / E
    • Meslek Bilgi İşlem Danışmanlığı
    • Konum Adana
    • Ad Soyad V** K**
    • Mesajlar 89
    • Beğeniler 44 / 34
    • Ticaret 7, (%100)
    Öncelikle hayırlı olsun dileklerimle umarım uzun solukta başarılı çalışmalara imza atarsınız. Sisteminiz onusunda detaylı bir bilgim yok lakin sizin sitenizin hızı ve fiyatlarınız çok iyi bunu belirtmek istedim.

Hosting firması olsam sosyal medya üzerinde başarılı olan ama websitesi olmayan sayfalara sponsorluk teklif eder wp tabanlı dahi olsa tasarımlarını hazırlayıp vermeniz karşılığında firmanızın reklamlarını yaptırın derim.

Tavsiye 1 : IP numara dahi olsa 7/24 telefon iletişim olan bir destek sistemini benimseyin bu başlangıç yapanlar için çok takip edilen bir şey.
    Tavsiye 2 : Genel olarak söylüyorum aslında bunu sizlerin website tasarımınız güzel göze hoş geliyor lakin ben şunu benimsiyorum kurumsal ve uzun yıllar çalışacaksanız tanıtımını yaptığınız ürünleri ön plana çıkarmak yanına gerekli açıklama bölümleri açın kişilerin aldıkları hizmetlerin tüm sayfalarında o hizmet yada ürün hakkında detaylı bilgi verin bu bilgiler gelişi güzel değil doğru ve yönlendirici olsun.

Örnek : SSL sertifikası alan bir insan bunu sadece site güvenli ve seo için alıyorsa alması gereken sertifikayı yada bir e-ticaret kurumsallaşmış bir firma girip bir sertifika alıcak ise EV dengi bir sertifikaya yönlendirecek yazılar olsun.

Bunlara üşenen yada çok umursamayan birbirinin aynı hosting şirketlerinden sıkıldım piyasada bilinen 5 şirket var lakin bunların dışında kaliteli hizmet veren birbirine benzediği için ben ve benim gibiler tarafından es geçilen onlarca firma var fark yaratın derim.

Kişisel görüşüm bu sizlere başarılar dilerim ve siteniz .com olarak tabiki güven telkin edicek aynı isimde yoksa bile yakın bir isimde açın derim. Umarım hizmetlerinizin yorumları olumlu dönüşler olur bizlerde bu yorumlar ile sizlerle çalışırız.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

atahanuzun74 atahanuzun74 WM Aracı Kullanıcı
    • Üyelik 28.07.2015
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek öğrenci
    • Konum Bartın
    • Ad Soyad A** U**
    • Mesajlar 409
    • Beğeniler 17 / 56
    • Ticaret 2, (%100)
    Gayet başarılı bir site olmuş ileride pes etmezseniz hediyenizden hariş hosting şirketim olarakta görebilirim sizi :)

Ve ayıptır sorması merak ediyorumda ne kadara mal oldu size bu sistem :) özel mesajda atabilirsiniz valla çok merak ediyorum :)
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

http://baglamanotalari.com

Atahan UZUN

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 02.11.2015
    • Yaş/Cinsiyet 34 / E
    • Meslek Mühendis
    • Konum -
    • Ad Soyad B** K**
    • Mesajlar 621
    • Beğeniler 168 / 255
    • Ticaret 2, (%100)
    Domain benim de biraz aklıma takıldı. Ben genelde bir projeye başlamadan .com ve .net reglenmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bunun dışında daha site tam olarak hazır değil. Siteyi üşenmeden detaylı bir şekilde tamamlamakta fayda var. Fiyatlar iyi ama günlükse eğer pahalı. :) Şaka bir yana onu da ekleyin derim. Ayrıca paketlerin detaylı oluşturulması lazım. Mesela wordpress için linux hosting vs. eğer bir optimizasyonu varsa yapılır. Kolay gelsin başarılar dilerim.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

TekUmut TekUmut Kişiye Özel Karikatür Kullanıcı
    • Üyelik 20.06.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Graphic Designer
    • Konum Tekirdağ
    • Ad Soyad U** T**
    • Mesajlar 243
    • Beğeniler 70 / 70
    • Ticaret 15, (%100)
    Sunucularınızı ssd olarak oluştursaydınız sizin için daha hızlı bir başlangıç olabileceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim. Fiyatlar şuan görüldüğü gibi kalırsa oldukça uygun.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

Elefteria Elefteria ELFYAZILIM İNTERNET HİZ. Kullanıcı
    • Üyelik 13.10.2015
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Yazılım
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad F** B**
    • Mesajlar 367
    • Beğeniler 28 / 42
    • Ticaret 14, (%100)
    Merhaba gördüğüm üzere WHMCS reklamlı şekilde lisanslı reklamsız lisans almanız daha yararlı olacaktır.
    2. olarak Sunucu hosting işinde vergi levhanız olduğu takdirde yer sağlayıcı faliyet belgesi yani YS belgesine kanunen gerek yoktur , isteyen alıyor ve zaten YS belgesini kullandığın yazılım warez olmadığı ve sitende iletişim bilgilerinin tam olduğu takdirde YS belgesi alabilirsin.

yorum yapan başka bir arkadaş gördüm kabinlerdeki swich markasını vs sormuş bunlar gereksiz olaylar forumda bu konuya bakan 100 bin kişi olsa 50 si anca bu konu hakkında bilgiye sahiptir o kadar detaya girmene gerek yok , + olarak sen konuşmanı ve hizmetini düzgün verdiğin takdirde zaten müşteri kazanacaksın gün geçtikçe ve biraz reklam ve fiyat uygunluğu ile desteklersen tamam bu iş
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 9 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 9 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al