wmaraci reklam
lidertakipci

Hosting firması açıyoruz düşünceleriniz

102 Mesajlar 13.528 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

datakul datakul Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 19.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 27 / E
    • Meslek Yazılımcı/Grafiker/Tasarımcı
    • Konum Bursa
    • Ad Soyad D** A**
    • Mesajlar 119
    • Beğeniler 59 / 11
    • Ticaret 2, (%0)
    Türkiye Lokasyonu severim güzel hizmet sunarsanız sizide severim :D
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    reklam

SocialBilisim SocialBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 01.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Yazılım Mühendisi
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad K** D**
    • Mesajlar 286
    • Beğeniler 57 / 49
    • Ticaret 43, (%88)
    Öncelikle hayırlı olsun diliyorum.

Alan adı kaydı için beklemekteyim.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 22.03.2015
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Nothing
    • Konum İstanbul Avrupa
    • Ad Soyad S** Y**
    • Mesajlar 714
    • Beğeniler 21 / 157
    • Ticaret 2, (%100)
    Fiyatlar çok güzel yalnız Ay/Yıl şeklinde bilinçlendirseniz daha güzel olur.
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

cybermario cybermario Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 01.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci+Web Designer
    • Konum Kırıkkale
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 287
    • Beğeniler 116 / 72
    • Ticaret 10, (%100)
    Aylıkmı yıllıkmı paketleri tam anlayamadım ama Hayırlı Olsun Hocam :)
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    wmaraci

zbrobljen zbrobljen www.turkcetemalar.com Kullanıcı
    • Üyelik 19.04.2013
    • Yaş/Cinsiyet 25 / E
    • Meslek -
    • Konum Aydın
    • Ad Soyad H** A**
    • Mesajlar 241
    • Beğeniler 103 / 44
    • Ticaret 1, (%100)
    hayırlı ugurlu olsun paket fiyarları aylıksa bok iyi geldi bana
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

www.turkcetemalar.com

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
    • Üyelik 30.08.2015
    • Yaş/Cinsiyet 37 / E
    • Meslek boya kontrol inspector
    • Konum Ankara
    • Ad Soyad F** Ş**
    • Mesajlar 482
    • Beğeniler 213 / 112
    • Ticaret 1, (%100)
    Linux Bayi reseller paketlerini inceledim fiyatları makul geldi bana. hayırlı olsun
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

metalika94 metalika94 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 27.01.2016
    • Yaş/Cinsiyet 30 / E
    • Meslek Öğrenci
    • Konum Kayseri
    • Ad Soyad A** Y**
    • Mesajlar 71
    • Beğeniler 5 / 20
    • Ticaret 1, (%100)
    şu cpu limitini arttırın ben lastyr kullanıyordum anlık 5kişi olan siteme habire cpu uyarısı verip askıya alıyolardı
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)

AtakanAteş adlı üyeden alıntı

Fiyatlar bu şekilde kalacaksa harika ama sunucu performanslarınızı görmeden bir şey söylemek yanlış olur ucuz ve kaliteli olacaksa bu şekilde (fiyat / performans sunucusu) iyi yerlere muhakkak gelirsiniz birazda reklam şart tabi. Bu arada domain uzantısı yanlış "8el com veya net" olsaydı olabilirdi ancak org uzantısı ücretsiz hizmet veren siteler (dernek, kuruluş gibi.) anlamına geliyor alan adını regleyin derim.

değerli yorumunuz için teşekkürler ama alan adının aslında okdar önemi yok godaddy en büyük örneğimizdir

Ek Olarak:

rootyetkiliadam adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı ve bol kazançlar olsun...

Ancak domain'i eleştirmeden geçemeyeceğim. Keşke ".com" ya da ".net" uzantısı müsait olan bir isim olsaymış daha iyi olurmuş...

nasip :)

Ek Olarak:

O-Zone adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı olsun dileklerimle umarım uzun solukta başarılı çalışmalara imza atarsınız. Sisteminiz onusunda detaylı bir bilgim yok lakin sizin sitenizin hızı ve fiyatlarınız çok iyi bunu belirtmek istedim.

Hosting firması olsam sosyal medya üzerinde başarılı olan ama websitesi olmayan sayfalara sponsorluk teklif eder wp tabanlı dahi olsa tasarımlarını hazırlayıp vermeniz karşılığında firmanızın reklamlarını yaptırın derim.

Tavsiye 1 : IP numara dahi olsa 7/24 telefon iletişim olan bir destek sistemini benimseyin bu başlangıç yapanlar için çok takip edilen bir şey.
    Tavsiye 2 : Genel olarak söylüyorum aslında bunu sizlerin website tasarımınız güzel göze hoş geliyor lakin ben şunu benimsiyorum kurumsal ve uzun yıllar çalışacaksanız tanıtımını yaptığınız ürünleri ön plana çıkarmak yanına gerekli açıklama bölümleri açın kişilerin aldıkları hizmetlerin tüm sayfalarında o hizmet yada ürün hakkında detaylı bilgi verin bu bilgiler gelişi güzel değil doğru ve yönlendirici olsun.

Örnek : SSL sertifikası alan bir insan bunu sadece site güvenli ve seo için alıyorsa alması gereken sertifikayı yada bir e-ticaret kurumsallaşmış bir firma girip bir sertifika alıcak ise EV dengi bir sertifikaya yönlendirecek yazılar olsun.

Bunlara üşenen yada çok umursamayan birbirinin aynı hosting şirketlerinden sıkıldım piyasada bilinen 5 şirket var lakin bunların dışında kaliteli hizmet veren birbirine benzediği için ben ve benim gibiler tarafından es geçilen onlarca firma var fark yaratın derim.

Kişisel görüşüm bu sizlere başarılar dilerim ve siteniz .com olarak tabiki güven telkin edicek aynı isimde yoksa bile yakın bir isimde açın derim. Umarım hizmetlerinizin yorumları olumlu dönüşler olur bizlerde bu yorumlar ile sizlerle çalışırız.

değerli yorumunuzu okudum ünvan aldıkdan sonra EV SSL kullanıcağız ayrıca firmanın adı okdarda önemli değil verdiği hizmet bence daha önemlidir ? haksızmıyım godaddy en büyük örneğimizdir

Ek Olarak:

atahanuzun74 adlı üyeden alıntı

Gayet başarılı bir site olmuş ileride pes etmezseniz hediyenizden hariş hosting şirketim olarakta görebilirim sizi :)

Ve ayıptır sorması merak ediyorumda ne kadara mal oldu size bu sistem :) özel mesajda atabilirsiniz valla çok merak ediyorum :)

değerli yorumunuz için teşekkürler ileride umarım çalışırız nekdara mal olduğunu size bildiriceğim

Ek Olarak:

BCanKARA adlı üyeden alıntı

Domain benim de biraz aklıma takıldı. Ben genelde bir projeye başlamadan .com ve .net reglenmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Bunun dışında daha site tam olarak hazır değil. Siteyi üşenmeden detaylı bir şekilde tamamlamakta fayda var. Fiyatlar iyi ama günlükse eğer pahalı. :) Şaka bir yana onu da ekleyin derim. Ayrıca paketlerin detaylı oluşturulması lazım. Mesela wordpress için linux hosting vs. eğer bir optimizasyonu varsa yapılır. Kolay gelsin başarılar dilerim.

değerli yorumunuz için teşekkürler

Ek Olarak:

tekumut adlı üyeden alıntı

Sunucularınızı ssd olarak oluştursaydınız sizin için daha hızlı bir başlangıç olabileceğini düşünüyorum. İyi çalışmalar dilerim. Fiyatlar şuan görüldüğü gibi kalırsa oldukça uygun.

değerli yorumunuz için teşekkürler ilerliyen zamanlarda olabilir ancak bu dediğiniz

Ek Olarak:

Elefteria adlı üyeden alıntı

Merhaba gördüğüm üzere WHMCS reklamlı şekilde lisanslı reklamsız lisans almanız daha yararlı olacaktır.
    2. olarak Sunucu hosting işinde vergi levhanız olduğu takdirde yer sağlayıcı faliyet belgesi yani YS belgesine kanunen gerek yoktur , isteyen alıyor ve zaten YS belgesini kullandığın yazılım warez olmadığı ve sitende iletişim bilgilerinin tam olduğu takdirde YS belgesi alabilirsin.

yorum yapan başka bir arkadaş gördüm kabinlerdeki swich markasını vs sormuş bunlar gereksiz olaylar forumda bu konuya bakan 100 bin kişi olsa 50 si anca bu konu hakkında bilgiye sahiptir o kadar detaya girmene gerek yok , + olarak sen konuşmanı ve hizmetini düzgün verdiğin takdirde zaten müşteri kazanacaksın gün geçtikçe ve biraz reklam ve fiyat uygunluğu ile desteklersen tamam bu iş

Ek Olarak:

datakul adlı üyeden alıntı

Türkiye Lokasyonu severim güzel hizmet sunarsanız sizide severim :D

Ek Olarak:

SocialBilisim adlı üyeden alıntı

Öncelikle hayırlı olsun diliyorum.

Alan adı kaydı için beklemekteyim.

değerli yorumunuz için teşekkürler firma hizmete açıldığı anda size bildirilicektir

Ek Olarak:

SertacYANIK adlı üyeden alıntı

Fiyatlar çok güzel yalnız Ay/Yıl şeklinde bilinçlendirseniz daha güzel olur.

değerli yorumunuz için teşekkürler dikkate alındı

Ek Olarak:

cybermario adlı üyeden alıntı

Aylıkmı yıllıkmı paketleri tam anlayamadım ama Hayırlı Olsun Hocam :)

değerli yorumunuz için teşekkürler dikkate alındı dediğiniz

Ek Olarak:

zbrobljen adlı üyeden alıntı

hayırlı ugurlu olsun paket fiyarları aylıksa bok iyi geldi bana

Ek Olarak:

ankarali87 adlı üyeden alıntı

Linux Bayi reseller paketlerini inceledim fiyatları makul geldi bana. hayırlı olsun

değerli yorumunuz için teşekkürler açılışımızda *** ve wmaraci üyelerine özel indirimlerimiz olucak

Ek Olarak:

metalika94 adlı üyeden alıntı

şu cpu limitini arttırın ben lastyr kullanıyordum anlık 5kişi olan siteme habire cpu uyarısı verip askıya alıyolardı

değerli yorumunuz için teşekkürler hosting aldığınız zaman bulunduğu sunucunun tüm limitini sonuna kadar kullanıcaktır firmamız açıldığı zaman hizmet alırsanız bunu anlıyıcaksınız

Ek Olarak: istekler doğrultusunda https://8el.org/linux-hosting paketlerde aylık mı yıllıkmı olduğu yazıcak
    rapbook

kişi bu mesajı beğendi.

cybermario cybermario Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 01.05.2015
    • Yaş/Cinsiyet 29 / E
    • Meslek Öğrenci+Web Designer
    • Konum Kırıkkale
    • Ad Soyad B** A**
    • Mesajlar 287
    • Beğeniler 116 / 72
    • Ticaret 10, (%100)
    Firma gerçekten çok yardımsever ve konuya hakim güzel yerlere geleceğinden adım gibi eminim :)
    rapbook 8EL

kişi bu mesajı beğendi.

8EL 8EL Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
    • Üyelik 11.02.2016
    • Yaş/Cinsiyet 28 / E
    • Meslek Developer
    • Konum Van
    • Ad Soyad F** Ç**
    • Mesajlar 50
    • Beğeniler 63 / 25
    • Ticaret 4, (%100)
    değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim
    rapbook cybermario

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
    Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
    Site Ayarları
    • Tema Seçeneği
    • Site Sesleri
    • Bildirimler
    • Özel Mesaj Al