wmaraci reklam
lidertakipci

İnternetimize Bağlananlara bir ders vermek istiyorum ne yapabilirim

19 Mesajlar 2.516 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kalbimiver kalbimiver kalbimiver.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek özel sektör
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 484
  • Beğeniler 72 / 71
  • Ticaret 0, (%0)
süperonline'nin size yalan söyleme olasılığını düşünmek lazım.

https://www.youtube.com/c/delidoktoru
Adabımızdandır; veda etmez, müsaade isteriz.
wmaraci
reklam

Kaplan Kaplan ahmetkaplan.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek User Interface Designer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 304 / 530
  • Ticaret 4, (%100)
Halka açık alanda ***** Wi-fi noktasında o kadar kişi bağlanamıyor.
Acaba sizin modemi mi taksalar oraya? Google Internet Project gibi olmuşsunuz mübarek.
burakisci Batarya OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

reload58 adlı üyeden alıntı

sealofnova ,

Öncelikle Wifi-Guard programını kurun. Yaklaşık 5-10 MB civarında. Anlık tarama yaparak modeminize biri bağlanırsa hemen ekranda uyarı veriyor. MAC adresi de gösteriyor. Modem arayüzünden tanımadığınız kişilerin MAC adresini engelleyin. Şifrenizi bilseler dahi asla modeminize giriş yapamazlar. Yalnız şunu da belirteyim MAC adresini değiştirmek mümkündür. Androidde basit bir şekilde değişim yapmıştım. Eğer ki böyle olmaz derseniz de yine modem arayüzünde sadece sizin izin verdiğiniz kullanıcıların bağlanabileceği bir ayar mevcut. Kendi cihazlarınızın MAC adreslerini yazarak yalnızca kendinizin erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Evet aynen ama super online aradığımız zaman bize 32 kişinin bağlandıgı zaman bile oluyor dedi modem şifrenizi değiştirin dedi bende değiştirdim şuan hızımız speed test te 13 daha önceden 3 dü bakalım değidiniz proğramıda kullanıyorum artık bakalım değişen birşey olacak mı ilginiz için teşekürler.

halo9217 adlı üyeden alıntı

ders vermek istiyorsan karşı tarafın dosyaları paylaşıma açık olması gerekir hani şifre dosya vb. şeyleri almak istiyorsan hiç uğraşma ?
mac adresini modemin paneli üzerinden engelle , wifi ad ve şifresini değiştir bağlananlar az çok kimin olduğunu biliyorsan bire bir konuş ama 32 kişi nasıl bağlanıyor ?

denedim kapalı :)

kalbimiver adlı üyeden alıntı

süperonline'nin size yalan söyleme olasılığını düşünmek lazım.

oda ayrı bir durum ama konuştugumuz kişi ilgili biri idi yaklaşık 30 dk filan konuştuk :) yardımcı olmaya çalıştı.

Kaplan adlı üyeden alıntı

Halka açık alanda ***** Wi-fi noktasında o kadar kişi bağlanamıyor.
Acaba sizin modemi mi taksalar oraya? Google Internet Project gibi olmuşsunuz mübarek.

genel olarak 8 cihaz sabit sayılır :) arkadaşlar gelirse 16 cihaz en fazla 20 cihaz

32 çok 12 tane cihaz fazladan :)
OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
Örümcek ağı olayı var, wifi'ye bağlananların bilgilerini alıyorsun, giriş yaptıkları şif. vs. turkhackteam'a bakabilirsin.

wmaraci
wmaraci

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
rootlu android cihaz var ise veya pc üzerindede programlar var yapmıştım ama isimlerini hatırlamıyorum sahte bir facebook giriş sayfası hazırlayın facebooka girildiğinde sizin hazırladığınız sahte sayfaya yönlensin facebook hesapları tak elinizde gerisi hayalgücünüze kalmış veya internete her girildiğinizde istediğiniz bir video açılsın

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
eğer şifresiz ise yapılan yanlış değil şifreli sizin wifi hackleyip girmişler ise dijital suç kapsamında tazminat talebi getirip modeminize girenlerin tespini isteyebilir tespit edilenlerden adli para cezası ile kişi başı 500 tl ide 10 bin tl kadar alabilirsiniz buda en az 16 bin tl en faza 320 bin tl demek

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

AzX66 adlı üyeden alıntı

rootlu android cihaz var ise veya pc üzerindede programlar var yapmıştım ama isimlerini hatırlamıyorum sahte bir facebook giriş sayfası hazırlayın facebooka girildiğinde sizin hazırladığınız sahte sayfaya yönlensin facebook hesapları tak elinizde gerisi hayalgücünüze kalmış veya internete her girildiğinizde istediğiniz bir video açılsın

rootlu değil hocam bende buna benzer bir program arkadaşımda görmüştüm ama rootlu olmadıgı için telefona kuramadım :)

NTBol adlı üyeden alıntı

Örümcek ağı olayı var, wifi'ye bağlananların bilgilerini alıyorsun, giriş yaptıkları şif. vs. turkhackteam'a bakabilirsin.

konu linkini özelden atabilirmisiniz

darkthepro adlı üyeden alıntı

eğer şifresiz ise yapılan yanlış değil şifreli sizin wifi hackleyip girmişler ise dijital suç kapsamında tazminat talebi getirip modeminize girenlerin tespini isteyebilir tespit edilenlerden adli para cezası ile kişi başı 500 tl ide 10 bin tl kadar alabilirsiniz buda en az 16 bin tl en faza 320 bin tl demek

hocam davanın sonuçlanması avukat parası vs uzun bir süreç devlet avukat vermiyecek büyük ihtimal kendi cebimizden vericez

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
32 kişi nedir :confused::eek:

www.osmanlidavetiyeci.com

rootyetkiliadam rootyetkiliadam WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 16.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Staff, Jr. Sysadmin
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 407
  • Beğeniler 1 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Ders verme konusunda yorum yapamayacağım ancak networkünü güvenli hale getirmek için şifre ve SSID değişikliğine ek olarak MAC filtreleme de uygulayabilirsin...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al