wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Kardeşliği Yenilendi

1.352 Mesajlar 133.987 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

mustafayasin mustafayasin PHP & IOS Developer Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 914
  • Beğeniler 91 / 173
  • Ticaret 11, (%100)
25 şubat..
atamadığım günlerin yorumlarını da attım.

wmaraci
reklam

Maziliguney Maziliguney Makine Müh. Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Makine Müh.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 46 / 58
  • Ticaret 6, (%100)
Yorum değerlendirmelerini her pazartesi yapsak nasıl olur?
(Malum yorum atma süreleri 1 hafta sürüyor o yüzden eksik değerlendirilmiş olmasın kimse ;))

#Blog'canım: maziliguney.com
Reklam, tanıtım yazısı, link vs için iletişime geçebilirsiniz.

Emreee Emreee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Yazburaya 'nın sahibi çocuk sanırım? Yazılan yoruma baksanıza ben böyle yorumu ilk defa onayladım ve gülmekten çaktladım :))) Çocugun derdi elli oldu. Yapılan emeğin karşılığını bir saniyede böyle cevaplamış helal olsun :) Şahsen böyle yorumlar yazılacaksa ben çıkayım :) Çünki böyle yorumlara ihhtiyacım yok benim.

Başka konulara bakacak olursanız 2 - 3 saatimi ayırarak yazıyorum ve bunu okumadan sırf ' yorumu göndereyim, benden çıksında gerisi umrumda değil ' tavırlarında yorumlar atılıyor :) 1 haftada atacağınız topu topu 3 tane mesaj [COLOR=Red]yazık günah emekleri böyle çiğnemeyin.[/COLOR]

Yazburaya 'nın sahibi kim bilmem etmem ama bir daha böyle yorum atacak olursa gerçekten sitesine yorum atmayacağım. Bilgisi olsun

Yada konu içeriğindeki kuralı ele alacak olursam, yorumu bir dahaki sefere yok sayar taki düzgün bir yorum yapana kadar onay vermem kendisi burada uyarı alır.
canatasever

kişi bu mesajı beğendi.

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Emre adlı üyeden alıntı

Yazburaya 'nın sahibi çocuk sanırım? Yazılan yoruma baksanıza ben böyle yorumu ilk defa onayladım ve gülmekten çaktladım :))) Çocugun derdi elli oldu. Yapılan emeğin karşılığını bir saniyede böyle cevaplamış helal olsun :) Şahsen böyle yorumlar yazılacaksa ben çıkayım :) Çünki böyle yorumlara ihhtiyacım yok benim.

Başka konulara bakacak olursanız 2 - 3 saatimi ayırarak yazıyorum ve bunu okumadan sırf ' yorumu göndereyim, benden çıksında gerisi umrumda değil ' tavırlarında yorumlar atılıyor :) 1 haftada atacağınız topu topu 3 tane mesaj [COLOR=Red]yazık günah emekleri böyle çiğnemeyin.[/COLOR]

Yazburaya 'nın sahibi kim bilmem etmem ama bir daha böyle yorum atacak olursa gerçekten sitesine yorum atmayacağım. Bilgisi olsun

Yada konu içeriğindeki kuralı ele alacak olursam, yorumu bir dahaki sefere yok sayar taki düzgün bir yorum yapana kadar onay vermem kendisi burada uyarı alır.

Grupta bulunan diğer arkadaşlarda bende özellikle paylaşımları kesinlikle okuyup yorumlayacağımız konusunda hemfikiriz. ve paylaşımlara sadece yorum mantığı ile değil paylaşımı destekler mahiyette gerçek duygumuzuda yorumlarımıza katarız. bu yüzden tarafıma yaptığın hakaretlere karşılık aynı tarzda cevap vermem bana yakışmadığı için bu şekilde cevaplamam en doğrusu diye umut ediyorum.

Emek dedin ya, söz konusu paylaşımının emekle hiç bir alakası olmadığına inanıyorum. çünkü paylaşımın farklı versyonlarını diğer bloglardada göreceksin. şimdi emeğe saygı dersen emek hırsızlığı ile itham ederim seni yaparım bunu :) elbette yapmam paylaşım suç değil sonuçta hiç kimseyede bir zararı yok aksine bu görsel şöleni bizimle paylaştığın ve yazı ile desteklediğin için faydası bile var.

yazıyı okudum videoyu seyrettim ve yorumumu yaptım hatta hakaretlerini okuyunca tekrar baktım acaba birşey mi kaçırdım yapmayacağım birşey mi yaptım diye fakat gayet yerinde bir yorum yapmışım. ki bugün sabah bir önceki paylaşımınada gayet yerinde güzel bir yorum yapmıştım. ayrıca onuda okudum. kabul edip etmemek senin elinde ki öyle bir hakkın var.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)

agumrah adlı üyeden alıntı

Grupta bulunan diğer arkadaşlarda bende özellikle paylaşımları kesinlikle okuyup yorumlayacağımız konusunda hemfikiriz. ve paylaşımlara sadece yorum mantığı ile değil paylaşımı destekler mahiyette gerçek duygumuzuda yorumlarımıza katarız. bu yüzden tarafıma yaptığın hakaretlere karşılık aynı tarzda cevap vermem bana yakışmadığı için bu şekilde cevaplamam en doğrusu diye umut ediyorum.

Emek dedin ya, söz konusu paylaşımının emekle hiç bir alakası olmadığına inanıyorum. çünkü paylaşımın farklı versyonlarını diğer bloglardada göreceksin. şimdi emeğe saygı dersen emek hırsızlığı ile itham ederim seni yaparım bunu :) elbette yapmam paylaşım suç değil sonuçta hiç kimseyede bir zararı yok aksine bu görsel şöleni bizimle paylaştığın ve yazı ile desteklediğin için faydası bile var.

yazıyı okudum videoyu seyrettim ve yorumumu yaptım hatta hakaretlerini okuyunca tekrar baktım acaba birşey mi kaçırdım yapmayacağım birşey mi yaptım diye fakat gayet yerinde bir yorum yapmışım. ki bugün sabah bir önceki paylaşımınada gayet yerinde güzel bir yorum yapmıştım. ayrıca onuda okudum. kabul edip etmemek senin elinde ki öyle bir hakkın var.

emekten anlamadığınız gerçekten belli oluyor.;)

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
eyvallah.

• Üyelik 19.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Mesajlar 564
  • Beğeniler 160 / 115
  • Ticaret 0, (%0)

candanblog adlı üyeden alıntı

yazburaya.net -- 3 gündür yazı girmediğiniz için bir uyarı aldınız.

arkadaşım merhaba;

kişisel siteme yaptığın yorum spam olarak geçiyor. Bilgine.

digitall digitall www.halitalptekin.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Security Consultant
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 0 / 35
  • Ticaret 18, (%100)
Yorumlar atıldı

• Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
25.02.2012 yorumlar atıldı.

FierOzgur FierOzgur Grafiker Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker, Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 13 / 16
  • Ticaret 6, (%100)

9) www.eyildirmaz.com - Emre

10) www.ehliblog.com - ehliblog

bu siteler haricindeki tüm sitelere atıldı . Yorum alanlarında sıkıntı var yorum atılamıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al