wmaraci reklam

film sitesi açıcam sizce bunlar yeterli olur mu

39 Mesajlar 5.367 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onur Onur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek N/A
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 0 / 297
  • Ticaret 65, (%98)
Hocam hiç film sitem olmadı fakat kendi bilgime göre Türkiye'ye ait dizi/film paylaşımı sakıncalı diye biliyorum. Yanlışta biliyorum olabilir ama sadece belirtmek istedim. Diyileceklerin çoğunu yazmışsınız zaten konuya. Tabii şüpheleriniz var ise daha önce açılmış bu konular gibi konulara göz gezdirmenizi öneririm. :)

wmaraci
reklam

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
ZagorCan en az telif gelen filmlerdir. En çok telif içeren diziler ve yerli filmler. Sebebleri çok açık telif :) Site sahipleri ( kurumsal ) ve ( kanıtlanabilir ) bir şekilde maile yazar ve görürse o an kaldırılır. Böyle kişilerde ciddi şikayetle karşı karşıya kalınca kullanmakta olan domain fes edip yeni domain alıp ordan devam ediyor adeta yeni gelin mantığı oluyor :D

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Film sitesi açmayın hocam.
26 tane tanıtım yazısı aldığım ve yeni çıkan bir yabancı fil, telif hakkı ile sıralamadan kaldırılmış. 2. Sıra ve 1. Sıra arasonda gidip geliyodu günlük 10-15k hit alıyodum şimdi site yerle bir oldu.
Tanıtım yazılarına nerden baksanız bin lira harcadım hepsi elimde kaldı şimdi :)))

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Penunbra biliyorum hocam onu çok görüyorum fake whoisler, üzerine gizlenmiş olanlar, vds'nin yurtdışı lokasyon alanlar, 301 ile site yönlendirmeler. Fakat insanları bunu yapmak zorunda bırakıyorlar. Yani en azından film sitesi mi açacaksın, şu kategorilerde şu tarih altındaki filmleri sitende yayınlayabilirsin deseler keşke. Tekrar diyorum emeğe saygım sonsuz. Anlatmak istediğimi umarım anlamışsınızdır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Bu sektöre girmenizi tavsiye etmem. Ciddi uğraş ve ekip gerektiriyor. Ben çok denedim sonunda vazgeçtim :)

Yasal olmayan bir iş ve istediğiniz kadar kendinizi gizlesenizde sizi bulurlar. Ama siz içinizi rahatlatmak için yöntemler deneyebilirsiniz.

Telif mailleri genelde türk yapımlardan gelir. Yabancılar sizinle pek uğraşmaz kale almaz.

Bu sektörde iyi yerlere gelebilmek için önce altyazıları çevirecek ekip gerekli. Hızlı olamazsanız hızlı bir düşüş yaşarsınız.

Şuandaki tepelerdeki film siteleri çevirileri kendileri yapıyor bu yüzden kazanıyorlar. Çevrilmesini beklemiyorlar. Eğer bu mümkün değilse hiç başlamayın.

Çok bildiğim için yazmıyorum sadece çok gördüğüm için yazıyorum. Tecrübe.. :)

Ek Olarak: Yinede yapmayın bu işi diyemem. Tek başınıza yapacaksanız sıkılmanız muhtemel.

Ekip işi yapacaksanız iyi yerlere gelebilirsiniz. Hızlı ve özenli olmanız gerekiyor. İlk siz yapmalısınız yada ilk olmasa da ilk 10 da olmalısınız.

trakonyapes trakonyapes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek B.teknikeri
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Ben daha önceki sitemde yerli film barındırıyordum o yüzden çok telif yedim şimdiki sitede yerli yok kafam rahat :)

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

farukkarahan adlı üyeden alıntı

Bu sektöre girmenizi tavsiye etmem. Ciddi uğraş ve ekip gerektiriyor. Ben çok denedim sonunda vazgeçtim :)

Yasal olmayan bir iş ve istediğiniz kadar kendinizi gizlesenizde sizi bulurlar. Ama siz içinizi rahatlatmak için yöntemler deneyebilirsiniz.

Telif mailleri genelde türk yapımlardan gelir. Yabancılar sizinle pek uğraşmaz kale almaz.

Bu sektörde iyi yerlere gelebilmek için önce altyazıları çevirecek ekip gerekli. Hızlı olamazsanız hızlı bir düşüş yaşarsınız.

Şuandaki tepelerdeki film siteleri çevirileri kendileri yapıyor bu yüzden kazanıyorlar. Çevrilmesini beklemiyorlar. Eğer bu mümkün değilse hiç başlamayın.

Çok bildiğim için yazmıyorum sadece çok gördüğüm için yazıyorum. Tecrübe.. :)

Ek Olarak: Yinede yapmayın bu işi diyemem. Tek başınıza yapacaksanız sıkılmanız muhtemel.

Ekip işi yapacaksanız iyi yerlere gelebilirsiniz. Hızlı ve özenli olmanız gerekiyor. İlk siz yapmalısınız yada ilk olmasa da ilk 10 da olmalısınız.

trakonyapes adlı üyeden alıntı

Ben daha önceki sitemde yerli film barındırıyordum o yüzden çok telif yedim şimdiki sitede yerli yok kafam rahat :)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Film sitesi açmayın hocam.
26 tane tanıtım yazısı aldığım ve yeni çıkan bir yabancı fil, telif hakkı ile sıralamadan kaldırılmış. 2. Sıra ve 1. Sıra arasonda gidip geliyodu günlük 10-15k hit alıyodum şimdi site yerle bir oldu.
Tanıtım yazılarına nerden baksanız bin lira harcadım hepsi elimde kaldı şimdi :)))

Sitede yerli film yok sadece yazısı var diyelim örnek kolpaçino film izle fakat film yok oda mı telif?

https://www.dopinger.com/tr

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)

ZagorCan adlı üyeden alıntı

@Penunbra site ip'si ve nameserverlari gizlemek için(değiştirmek) , bu sayede hostingi veya sunucuyu aldığın firmayı bulmalarının bi tık önüne geçmiş oluyorsun

Öyle bişey yok cloudflareye mail atiyorlar onda sizin bilgilerinizi kabak gibi veriyor. Yani cloudflare ile birşey gizleyemezsiniz.

Örnek

CloudFlare received a DMCA copyright infringement complaint regarding:

xxx.com

Below is the complaint we received:

Reporter's Name: Miray Ersaraç
Copyright Holder's Name: DTV Haber ve Görsel Yayıncılık
Reporter's Email Address: miray.ersarac@digiguardians.com
Reporter's Title: digiguardians
Reporter's Company Name: digiguardians
Reporter's Telephone Number: +902123739455
Reporter's Address: Orjin Binası Teşvikiye Bostan Sokak No: 15 Kat: 5 Nişantaşı / İstanbul Istanbul, Istanbul TR
Reported URLs:
http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Original Work: https://www.kanald.com.tr/bir-deniz-hikayesi/

We have provided the name of your hosting provider to the reporter. Additionally, we have forwarded this complaint to your hosting provider as well.

Regards,

CloudFlare Abuse

>/dev/null 2>&1

Penunbra Penunbra <?web Geliştiricisi Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 218 / 117
  • Ticaret 4, (%100)
silindi
nbrknk22

kişi bu mesajı beğendi.

farukkarahan farukkarahan StarDust Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek technical expert
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 783
  • Beğeniler 107 / 218
  • Ticaret 5, (%100)
Film koymadan hit mi çekmek istiyorsun?

Film sitem yok. Hatta domainim boşta duruyor. İsteyene verebilirim. mukemmelfilmler.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al