farukkarahan adlı üyeden alıntı

Bu sektöre girmenizi tavsiye etmem. Ciddi uğraş ve ekip gerektiriyor. Ben çok denedim sonunda vazgeçtim :)

Yasal olmayan bir iş ve istediğiniz kadar kendinizi gizlesenizde sizi bulurlar. Ama siz içinizi rahatlatmak için yöntemler deneyebilirsiniz.

Telif mailleri genelde türk yapımlardan gelir. Yabancılar sizinle pek uğraşmaz kale almaz.

Bu sektörde iyi yerlere gelebilmek için önce altyazıları çevirecek ekip gerekli. Hızlı olamazsanız hızlı bir düşüş yaşarsınız.

Şuandaki tepelerdeki film siteleri çevirileri kendileri yapıyor bu yüzden kazanıyorlar. Çevrilmesini beklemiyorlar. Eğer bu mümkün değilse hiç başlamayın.

Çok bildiğim için yazmıyorum sadece çok gördüğüm için yazıyorum. Tecrübe.. :)

Ek Olarak: Yinede yapmayın bu işi diyemem. Tek başınıza yapacaksanız sıkılmanız muhtemel.

Ekip işi yapacaksanız iyi yerlere gelebilirsiniz. Hızlı ve özenli olmanız gerekiyor. İlk siz yapmalısınız yada ilk olmasa da ilk 10 da olmalısınız.

trakonyapes adlı üyeden alıntı

Ben daha önceki sitemde yerli film barındırıyordum o yüzden çok telif yedim şimdiki sitede yerli yok kafam rahat :)

TRomantik adlı üyeden alıntı

Film sitesi açmayın hocam.
26 tane tanıtım yazısı aldığım ve yeni çıkan bir yabancı fil, telif hakkı ile sıralamadan kaldırılmış. 2. Sıra ve 1. Sıra arasonda gidip geliyodu günlük 10-15k hit alıyodum şimdi site yerle bir oldu.
Tanıtım yazılarına nerden baksanız bin lira harcadım hepsi elimde kaldı şimdi :)))

Sitede yerli film yok sadece yazısı var diyelim örnek kolpaçino film izle fakat film yok oda mı telif?