wmaraci reklam

Sanırım artık İşim Sadece Sanal alemde olacak.

32 Mesajlar 4.087 Okunma
wmaraci reklam

gaddarruh gaddarruh Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisliği
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
okulu burakalı 8 sene oldu :) 8.Sınıftan sonra kitap okumayı bıraktım en nefret ettiğim kitap okumak ben genellikle teknolojilerle ilgileniyorum ve kitap yerine monitörden araştırma yapmayı cok seviyorum

wmaraci
reklam

TolgaKARAHAN TolgaKARAHAN Developer Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Developer & SEO Expert
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 10, (%80)
Hocam reklamlara abanayım diye girdim, eğer reklam koyarsan haber ver her gün tıklayacağım. Bu arada bir arkadaş demiş film siteleri çoğaldı diye, kendisine katılıyorum. Eğer sağlam bir çalışma yaparsanız, tuttuğu zaman getirisi güzel olur. Bir yerde yardıma ihtiyacın olursa söylemen yeter. Seve seve yardım ederim, yeter ki işin görülsün.
DeLi1SeY MisafirKalem

kişi bu mesajı beğendi.

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
" Başka okula tayinim çıktı " cümlesine çok güldüm :D

tema güzel biraz sabırla iyi yerlere gelebilirsin unutma ! ben dahil tüm film izlemek isteyen ziyaretçiler sitenin temasından çok işlevine bakarlar film aramak bulmak kolay mı film izlerken oynatıcın hızlımı donma takılma olur mu filmler kaç p ? yorum yapabilirmiyim yorum yaparken beni uğraştırmican + abartı reklamlar olmicak vb

gaddarruh
MisafirKalem

kişi bu mesajı beğendi.

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
Site iyi, hızlı. Sadece altyazı olayı yok. Altyazı olayı koy. Senin film siteni de sık kullanılanlara ekleyim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Csulu adlı üyeden alıntı

" Başka okula tayinim çıktı " cümlesine çok güldüm :D

tema güzel biraz sabırla iyi yerlere gelebilirsin unutma ! ben dahil tüm film izlemek isteyen ziyaretçiler sitenin temasından çok işlevine bakarlar film aramak bulmak kolay mı film izlerken oynatıcın hızlımı donma takılma olur mu filmler kaç p ? yorum yapabilirmiyim yorum yaparken beni uğraştırmican + abartı reklamlar olmicak vb

gaddarruh

Kibarda tayinim çıktı =Yani kovuldum :D

Katzfiel Katzfiel x² + y² = ∞ Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 770
  • Beğeniler 5 / 173
  • Ticaret 30, (%100)
altyazili film goremedim hocam
altyazisiz film izlemem

• Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Daha yeniyim siteyi açalı 2 ay oldu az sabredin yakında isallah hepsini eklelicem

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Eğer web sitesi işini zevk olsun diye yapıyorsanız sonunun hüsranla bitmesi ihtimalini de göz önünde bulundurmalısınız.

Hocam işinizi sadece sevdiğiniz için değil onu bir iş olduğu için ele alırsanız size ticari bir getirisi olacaktır.

Verdiğiniz cevaplara istinaden işinize tam anlamı ile dört el ile sarılmadığınızı bize kanıtlar durumdasınız.

Reklam firmasını 2 aydır bulamamış olmanız bu konuyu 2.plana atmış olmanızdan başka bir durum değil. Çünkü çoktan tüm firmaları analiz etmiş, bu konu hakkında açılan konuları takip etmiş, yetinmeyip kendiniz konu açmış ve rakip sitelerin kullanmış olduğu reklam sitelerinden yola çıkarak kendinize çoktan deneme yanılma yöntemi ile de olsa bir Reklam modeli oluşturmanız gerekmekte idi.

Yardımcı olabilmek adına tüm yorumları okudum, Altyazılı film eksikliğinden bahsediliyordu. Bir an önce eklemelisiniz kaldı ki bu planı siteyi açmadan oluşturmalıydınız (Hangi filmleri (Eski, Yeni), Ne sıklıkta ekleneceğini, Film Türlerini vs.) gibi.

Sitenizde ki filmlere reklam gömüp gömmeyeceğinizi karar vermiş olmanız lazım. Eğer Gömeceğinizden yana ise (VPS, Upload Download) işlerini planlamanız lazım.

Hocam demem o ki önce siteyi açıp ardından planlama yapmak iş planı çerçevesinde başarısızlığa iter. Tabi ki ileride çıkabilecek problemlerden bahsetmiyorum. Yol haritanız sapmadan elinizden gelen çözümleri sunarsınız.

Fakat 720pizle, filmifullizle, hdfilmcehennemi gibi rakipleriniz var unutmayın ve başarılı bir iş planınız yok ise tutunmanız çok zor olacaktır.

Amacım Sizin gibi azimli birisinin başarısızlık ile tanışmasını engellemek. Eğer yazdıklarımdan birazı bile size başarı sağlarsa sevinirm .

Başarılar Dilerim…
MisafirKalem

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
yazdıklarınızı anladım hocam.Çok teşekkür ederim.Yazıklarınızı yapmaya çalısacam isallah hayıllısı olur bir çok kişi sitemden menmun biraz eksiklik var onlarıda tamamlayınca dört dörtlük olacaktır isallah :)
cthax

kişi bu mesajı beğendi.

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı olsun, Başarılar dilerim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al