wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemi Eleştirin..!!

32 Mesajlar 4.027 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

EkremS adlı üyeden alıntı

İsteğinize uygun olarak, full lisans bir temayı sudan ucuz fiyata takdim edebilirim. Skype ?

Warez değildir ! Ve lisansı iletilecektir.

Teşekkür ederim.

Ek Olarak:

LazCoder53 adlı üyeden alıntı

teknolojide boşa zaman harcama, bu sektör bitti. devlerden başkaları takip edilmiyor

Biliyorum, ama ben bir şekilde fark yaratmaya çalışıyorum. Bu aralar haber odaklı gitsem de mobil cihazlar ile ilgili kaliteli ve hiç yazılmamış konular hakkında yazı yazıyorum.

Ama dediğiniz doğru. Türkiye'de DonanımHaber, Shiftdelete, WebTekno, TechnoPat, TeknoSeyir, chip'in dışında diğer siteler çok fazla takip edilmiyor.
EkremS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Thyphoon Thyphoon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 781
  • Beğeniler 165 / 186
  • Ticaret 2, (%100)

NeroWin adlı üyeden alıntı

@EgoZoz Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.

Ek Olarak:

Sağolun hocam. Aslında ben de materyal tasarımını şuan kullandığım temama uygulamaya çalıştım ancak bazı sorunlar çıkınca vazgeçmiştim. Dediğiniz temayı not ettim. Eğer sitemde istediğim gibi çalışırsa kullanacağım.

Logoyu değiştireceğim ancak sağlam logo yapan birini bulsam, güvensem yaptıracağım. Logo üzerinde de dediklerinizi aklıma yazdım. Sade olmasına özen göstericem.

Bu tema gerçekten çok hoş ve işlevsel bir tema olmuş bunu alıp kullanbilirsiniz hem kullanışlı hem güzel :) Üstünde oynanarak dahada iyi bir duruma bile getirebilirsiniz :)
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
Newspaper teması gerçekten efsane bir temadır.Her yere her türlü şekle girer.Harika giydirmişsin siteye tebrik ederim
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

SerhatAtilkan SerhatAtilkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 4 / 43
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar gerekli açıklamaları yapmışlar zaten. İçerik olarak başarılı fakat tema ve logoda değişim şart gibi duruyor. Benim gözüme çarpan ise sosyal medya. Biraz daha aktif olmaya çalışın sosyal medyada. Takipçilerle etkileşime geçin. Reklamlar vermeye çalışın.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

yamyamix yamyamix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Güvenlik görevlisi
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 86 / 98
  • Ticaret 7, (%100)
Bence sade güzel temiz bir site başarılarının devamını dilerim kardeşim. Tek sıkıntı diğer arkadaşların dediği gibi logonu değiştir.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

dogandeniz dogandeniz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 171 / 178
  • Ticaret 4, (%100)
Bu temayı çoğu yerde görüyorum siz mi yaptınız yok bu sade temalar bir temadan alıntı mı ?
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Tema ve logoyu benzeten arkadaşlar kaç farklı teknoloji sitesini gezdi de logodaki buton simgesini ilk onların kullandığını düşünüyor? Webtekno'nun popüler olmasından daha önce o simgeyi kullanan siteler biliyorum, bu durumda webtekno onlardan mı esinlendi? Onların mı kopyası, taklidi? Renk konusunda ilk girdiğimde gayet hoş geldi ve anımsatmadı ilk baştan.

Yazı sayfalarında Google Fonts kullanmalısınız, ayrıca satırlar arası fazla açık. 1-2 cümle yazıp paragraf atlamışsınız ve yazınız boş gözüküyor. Logodaki tek harfleri, logo küçüldükçe kötü hale geliyor. Bu üç harf arasına boşluk verirseniz iyi olur. Başarılar.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

iyi.

NeroWin NeroWin www.teknovudu.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 238
  • Beğeniler 86 / 64
  • Ticaret 0, (%0)

yamyamix adlı üyeden alıntı

Bence sade güzel temiz bir site başarılarının devamını dilerim kardeşim. Tek sıkıntı diğer arkadaşların dediği gibi logonu değiştir.

Teşekkür ederim. Logo konusunda çalışıcam.

Ek Olarak:

dogandeniz adlı üyeden alıntı

Bu temayı çoğu yerde görüyorum siz mi yaptınız yok bu sade temalar bir temadan alıntı mı ?

Ben yapmadım, hazır bir tema. Newspaper teması. Yine buna benzer olan Newsmag temasını da sıklıkla görürsünüz. Başta "Technopat" olmak üzere bir çok kişi Newsmag temasını kullanıyor.

Ek Olarak:

Okeskin adlı üyeden alıntı

Tema ve logoyu benzeten arkadaşlar kaç farklı teknoloji sitesini gezdi de logodaki buton simgesini ilk onların kullandığını düşünüyor? Webtekno'nun popüler olmasından daha önce o simgeyi kullanan siteler biliyorum, bu durumda webtekno onlardan mı esinlendi? Onların mı kopyası, taklidi? Renk konusunda ilk girdiğimde gayet hoş geldi ve anımsatmadı ilk baştan.

Yazı sayfalarında Google Fonts kullanmalısınız, ayrıca satırlar arası fazla açık. 1-2 cümle yazıp paragraf atlamışsınız ve yazınız boş gözüküyor. Logodaki tek harfleri, logo küçüldükçe kötü hale geliyor. Bu üç harf arasına boşluk verirseniz iyi olur. Başarılar.

Google font, paragraf fazlalığı, logo.

Teşekkürler. Bunları not ettim.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Klasik ve özenti olmuş biraz.
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
İçerik bazında kesinlikle tatminkar lakin birçok arkadaşın da belirttiği üzere logo olmamış. Kategori isimlerinden biri gibi görünüyor. Ayırt edici, dikkat çekici değil!
NeroWin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al