wmaraci reklam

Yaptığımız sms çekilişi hakkında duyuru !

8 Mesajlar 1.102 Okunma
smmexpress

OsmanMeta OsmanMeta Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bayi Yetkilisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 10 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar,

Dün bir çekiliş düzenledik bugün çekilişin sonuçlarını açıkladık kazananlarıyla kanıtlarıyla 3 arkadaşımız 150 SMS kazandı bugünkü çekilişten.

2 gün arayla düzenli bir şekilde çekiliş yapmayı düşünürken 2 arkadaş bizim hakkımızı başkasına devredin diye bir söylemde bulundular.

Arkadaşlar bizim gerçekten hizmet etmemiz gereken nice müşterilerimiz var o hakkı ona devret ondan al uğraşamayız.

Sizde o müşterilerdensiniz .

BTK ile belirlenen yasalara göre (Elektronik Haberleşme Kanunu) BTK Lisansı olan her toplu sms firmasının müşterilerinden başlık tanımlaması için kimlik belgesi ve sözleşme alması gerekmektedir.

Bu Türkiye'de bir kanundur uygulayan uygular uygulamayan cezasını alır lisansı iptal olur başını öne eğer müşteriler mağdur olur.

Peki bu kimlik belgesi önlemini almasak diyelim Ahmet isminde bir arkadaş var bu kişi kendini Selim diye panelde kaydetti sonra biz kimlik belgesini istemeden hemen SELIMSOYAD diye başlık tanımladık sonra bu kişi bu başlık altından yasal olmayan SMS gönderdi siz ilk kimi suçlardınız ?
Tabii ki bunun sorumlusunu Toplu SMS firması olarak görürdünüz ki haklısınız da.

Bir firma kurulduğu ülkenin kanun ve yasalarına uymak zorundadır.

Kimliğini paylaşmak istemeyen arkadaşlar toplu sms hizmetinden hiçbir yerde faydalanamazlar.

Türkiye'de yasal olarak toplu sms satışına yetkili birimler BTK lisansı almak zorundadırlar.

Yani kolay olan işi bazı arkadaşlar zorlaştırdığı için sadece müşterinin hesabına bayi panelinden 150 kredi 50 kredide giriş bonusu yüklemek varken başka müşteriye devretmek yok bende istemiyorum başkasına ver demekle bizim yükümüz ağırlaşıyor.

Zaten trafik fazla müşterilerimizle irtibat içindeyiz en basitinden müşterimiz bir rehber aktarmak istediğinde onu vcf den csv ye çevirip karakter ve format düzenlemeleriyle birlikte panele yüklemek 15 dakikamızı alıyor .

Bu çekiliş ilk ve sonuncu çekilişti.

SMS almak için çekilişe başvuran tüm kişilere 150 SMS hediye ediyorum (kimliği veremem diyenler hariç)
Metamesaj.com üzerinden canlı destekle görüşmeniz yeterlidir.

İyi forumlar herkese

wmaraci
reklam

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Bedava peynir sadece fare kapanında olur...
KadirHames qgrup

kişi bu mesajı beğendi.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.

• Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bayi Yetkilisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 10 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Foruma katki yapan insanlar hakkinda yanlis dusunuyorsunuz

Bedava SMS vermiyoruz forum uzerinden cekilis yaptik sms dagitimi ondan kaynakli yapiliyor.

Sitemize bakarsaniz sadece ucretli sms satisi gerceklestiriyoruz.

Yaptiginiz ayip.

FurkanEkmen FurkanEkmen think, move, design. Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek think, move, design.
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 692
  • Beğeniler 164 / 167
  • Ticaret 5, (%100)
Öncelikle bu tutumda olduğunuz sürece müşteri kaybedeceğinizin farkında olmanızı isterim. Kazanan talihlilerden biri benim ve hakkımın başkasına verilmesinide isteyen benim. Fakat eğer bir çekiliş yapıyorsanız bu çekilişin açıklamasını daha detaylı yazmanız gerektiğini düşünüyorum. Bakın size yanlış yazdınız demiyorum ama doğru ve tam detaylıda yazmamışsınız. Ben kimlik bilgilerimi başka birine yada firmaya vermek istemem. Nedenide; kimlik bilgilerimin sanal sunucular üstünde barınmasını yada paylaşılmasına karşı olduğumdandır. Siteminiz anlamsız. Eğer bir çekiliş yapıyorsanız bize ücretsiz hizmet veriyorsunuz diye bizi başınızdan savmak istemenizde çok yanlış.

Kolay gelsin.
ismail03 Samurai

kişi bu mesajı beğendi.

think, move, design.
IG: furkanekmen
wmaraci
wmaraci

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

FurkanEkmen adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu tutumda olduğunuz sürece müşteri kaybedeceğinizin farkında olmanızı isterim. Kazanan talihlilerden biri benim ve hakkımın başkasına verilmesinide isteyen benim. Fakat eğer bir çekiliş yapıyorsanız bu çekilişin açıklamasını daha detaylı yazmanız gerektiğini düşünüyorum. Bakın size yanlış yazdınız demiyorum ama doğru ve tam detaylıda yazmamışsınız. Ben kimlik bilgilerimi başka birine yada firmaya vermek istemem. Nedenide; kimlik bilgilerimin sanal sunucular üstünde barınmasını yada paylaşılmasına karşı olduğumdandır. Siteminiz anlamsız. Eğer bir çekiliş yapıyorsanız bize ücretsiz hizmet veriyorsunuz diye bizi başınızdan savmak istemenizde çok yanlış.

Kolay gelsin.

Bazı hosting firmaları gibi biz şunla uğraşamayız bunla uğraşamayız bu arada haklısınız firma web sitesi hacklendiğinde o bilgiler kimin eline geçecek Allah bilir

• Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bayi Yetkilisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 10 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
FurkanEkmen haklısınız bir daha bu tür konulara detaylı açıklama yapılacaktır.

ismail03 Hocam bizim SMS bayiliğimizde BTK Lisanslı bir firmadan bayilik alıyoruz.Hiçbir abone bilgisi bizim kendi sunucularımızda barınmaz barınamaz sadece bize tahsis edilen bayi panelinde müşterilerimiz hakkında işlem yaparız.
Her site hacklenebilir ama BTK'ya 1 milyon lira civarı bir sermaye gösteren firmanın sitesi hacklenmesi kolay olmaz.

BTK lisansı almanın şartlarını inceleyebilirsiniz.

Bu arada ilgili kanuna http://www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.5809.pdf adresinden ulaşıp detaylı bilgi edinmeniz mümkündür.

Bundan sonra çekiliş tarzı bir uygulamamız olursa kimlik belgenizi ve sözleşmenizi isteyeceğimizi tüm detaylarıyla belirteceğiz.

@FurkanEkmen Eğer bir çekiliş yapıyorsanız bize ücretsiz hizmet veriyorsunuz diye bizi başınızdan savmak istemenizde çok yanlış. Cevap olarak;

Belirtilen kanun çerçevesinde BTK'nın tarafımızdan talep ettiği kullanıcı sözleşmeleri ve SMS gönderimi için kimlik belgesi , vergi lehvası yada dernek kayıt fotokopisi vs belgelerle beraber ulaştırılması gerekmektedir.

Sizi başımızdan savdığımız yok canlı desteğe bağlanmanız kaç dk sürdü size baştan savma bir tavır sergiledik mi hayır fakat doğal olarak müşterilerimizle ilgileneceğimize çekilişe dönüp baştan farklı bir çekiliş.

Bir arkadaşta diyor ki Bedava peynir sadece fare kapanında olur...
:) Forumda yapılan kampanya tanıtımlarımızdan ziyade ürünümüzü tanıtmak ve forum üyelerini toplu sms ile tanıştırmak için yaptığımız çekiliş ancak bu kadar kötü anlaşılabilirdi.

Arkadaşlar hizmet alan ücretsiz yada ücretli çekilişli yada çekilişsiz herkes BTK güvencesinde bir hizmet almış olacaktır.

MetaMesaj olarak 2 firmadan bayilik aldık 2 firmadaki bayiliğimizde de problem yok.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.
Mağdur olan herkesten MetaMesaj adına özür dilerim.
Mağdur olduğunuzu düşünüyorsanız canlı destek kısmına gelin ilgili mağduriyeti çözmeye çalışalım.

Saygılarımla
Osman B.
Bayi Yetkilisi

Samurai Samurai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Php Yazılımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 84 / 86
  • Ticaret 13, (%92)
Kurallar net bir şekilde belirtilmeliydi bence. Bir defalık isteklerini yerine getirin derim.

• Üyelik 21.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bayi Yetkilisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 10 / 53
  • Ticaret 1, (%100)
Samurai

Organik Haberleşme Teknolojileri'den aldığımız bayilik sonucunda web sitemizde abone ol butonuna tıklarsanız veya sms paneli bölümüne gelirseniz SMS Plus Panel'e yönlendirildiğinizi görürsünüz.SMS Plus Panel, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan almış olduğu STH-250 nolu belge ile Lisanslı olarak hizmet vermektedir.

ve ayrıca https://www.metamesaj.com/index.php/yetki-belgelerimiz/ şu linkten yetki belgelerimize ulaşabilirsiniz.

FurkanEkmen size zahmet verdiğimiz için özür diliyorum
Samurai

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al