wmaraci reklam

Kullan at mail ( Güvenli, Kolay, Güzel.. )

16 Mesajlar 1.903 Okunma
smmexpress

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam benim kafama takıldı. Seni düşündüm ve söyledim. Pek bir bilgim de yok. Araştırıp öğren deyip kenara çekiliyorum ben :)
mustafabulut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Hayırlı olsun hocam, lazım olduğu zamanlar da kullanılabilir teşekkürler.
mustafabulut

kişi bu mesajı beğendi.

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
10minutesmail isimli ünlü bir site mevcut arkadaşlar bu konuda. herhangi bir mail gönderimi yapılamıyor. örnek veriyorum rastgele bir yere üye olacaksınız ve mail onayı isteniyor. burdan bir mail adresi edinip oraya giriyorsunuz. onay kodu site üzerinden geliyor. işleminizi halledip mail adresiyle işinizi bitiriyorsunuz. sadece mail alımı yapabildiğiniz bir sistemde herhangi bir risk yok.

script hazır bir script ise edinme şansım var mı? kendiniz yazdıysanız gayet başarılı buldum. sadece yorum kısmı sanki mail gönderebiliyormuşuz hissi yaratmış. anasayfada sadece mail ekranı bulunup yorumlar için ayrı bir sayfa oluşturursanız daha mantıklı olur bence. başarılar diliyorum tekrardan.

RosenCruz RosenCruz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Pazarlama ve iletişim uzmanı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 43 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Şöyle bir şey de var kendi sunucusunda host etmek isteyenler için

https://sendgrid.com/blog/disposable-email/

wmaraci
wmaraci

mustafabulut mustafabulut Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 27 / 22
  • Ticaret 3, (%100)

aaksu adlı üyeden alıntı

10minutesmail isimli ünlü bir site mevcut arkadaşlar bu konuda. herhangi bir mail gönderimi yapılamıyor. örnek veriyorum rastgele bir yere üye olacaksınız ve mail onayı isteniyor. burdan bir mail adresi edinip oraya giriyorsunuz. onay kodu site üzerinden geliyor. işleminizi halledip mail adresiyle işinizi bitiriyorsunuz. sadece mail alımı yapabildiğiniz bir sistemde herhangi bir risk yok.

script hazır bir script ise edinme şansım var mı? kendiniz yazdıysanız gayet başarılı buldum. sadece yorum kısmı sanki mail gönderebiliyormuşuz hissi yaratmış. anasayfada sadece mail ekranı bulunup yorumlar için ayrı bir sayfa oluşturursanız daha mantıklı olur bence. başarılar diliyorum tekrardan.

aaksu Öncelikle yorumun için teşekkür ettim şunları eklemek isterim 10minutesmail gibi birçok website var ve bunlar artık miladını doldurmuş tasarımları 90'lardan kalma siteler açıkçası sadece yaşına hürmeten iyi denilebilir şuan. Ve bu siteler artık email için kullandıkları domainleri okadar uzun süredir kullanıyorlarki artık spama düşmüş yani sağlam bir siteye o mail adresiyle üye olmak imkansız artık disposable email block sistemleri var bunun için kullanılan api sistemleri var. Yani çoğu bilinen geçici email servislerinin email domainleri çoğu spama düşmüş üye olunamaz durumda bkz: githubdan örnek Ben şahsen ayda bir domainleri değişiyorum ve indirimleri yakaladıkça .com domainleride eklemeye gayret edicem..

Hazır script var ben birtanesini biliyorum. Konudada belirttiğim gibi algoritma kısmı bana ait, tabikide komple ben yazmadım githubdan imap için kütüphane bulup bunu geliştirerek yazdım tasarım da bana ait yorum kısmı için söyledilerini dikkate alacağım.
İçerik yönetimi kısmı için anchor cms kullandım temayı ona yazıp sistemi ona entegre ettim.

Ek Olarak:

RosenCruz adlı üyeden alıntı

Şöyle bir şey de var kendi sunucusunda host etmek isteyenler için

https://sendgrid.com/blog/disposable-email/

Baktım fakat pek birşey anlamadım :) çözmek zor fakat o domain nedir ya öyle :D

Ek Olarak:

Heuristic adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam, lazım olduğu zamanlar da kullanılabilir teşekkürler.

Heuristic yorumun için teşekkürler ileride seo için görüşebiliriz tanıtım yazısı iyi olur..

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Hocam sitenizi gördüm ve gerçekten güzel bir sistem. Ayrıca global bir domain alarak bu projeyi oraya taşımalısınız.
mustafabulut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al