lostyazilim

Hiç bişi hissetmiyorum.

24 Mesajlar 2.968 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Merhabalar, psikolojik tedavi gördüğümü bilen biliyor. Son 2 gündür arkadaş çevresinde sıkıntı yaşadım yaşamadan öncede aynıydım gerçide hiçbirşey hissetmiyorum. Niye yaşıyorum? birsürü şey söylüyorum sonra kalkıp düşününce saçma geliyor. Kendime zarar vermek vs vs

Sizce sebebi nedir bunların ne yapmak gereklidir? Cipralex 10 mg kullanıyordum doktor kesti ilacı. Dua vs diyecek arkadaşlar vardır elbet ama işte onun haricinde belki vardır başka birşeyler.

Teşekkürler, iyi forumlar.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kendine var olma sebebi bulman gerekiyor.

Ben mesela kendimi geliştirip Amerika da Uçak Teknisyeni olarak çalışmak ve Ford Mustang binmek istiyorum. Bunu yapa bilmek içinde yaşamam ve kendimi geliştirmem gerekiyor. Onları gerçekleştirince gerisine ozaman karak vereceğim.

Sende şunu yapmak bunu yapmak istiyorum diye kendine hedefler koy. Umarım her şey yoluna girer.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Korkmaz Değerli birimiyim değilim. Değer veren dostlarım olsa belki onlar için yaşanır ama onlarda yok hiçbir hedefim yok. Yani hedef koyabilsem keşke ama yok yani koyulacak bişi bulamadım :)

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
Kotil Benim de öyle fazla arkdaşım yok. 1-2 tane var onlar lada ayda yılda bir bişey yaparsak yapıyoruz.

Değerine sen karar vermezsin. Her can değerlidir. Seni toplumda değerli yapan şey aslında ne kattığına göre göre değişir. Ama bunun konunla bir ilgisi yok. Ben sokaktan geçen bir adam için değersiz biriyim. Oda benim gözümde öyle. Oyüzden değer konusuna fazla takma.

Dostların sana değer vermiyorsa onların kaybı diyip geçmelisin. Her yerden yeni dostlar edine bilirisn. En iyi yer Üniversiteler. Eğer gitmediysen kesinlikle gitmelisin yaşın ne olursa olsun.

Çalıştığın yerlerde yeni insanlarlar ile tanışa bilirsin.

Sevdiğin şeyleri yap. Sakın sevdiğim bir şeyde yok deme.

cagdaskorkmaz.com.tr
wmaraci
wmaraci

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
2 ay sonra bu konuyu görürsen ne kadar saçma şeyler yazmışım diye şaşırırsın
3525 Rastena OzanP

kişi bu mesajı beğendi.

benibenimlebirak benibenimlebirak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 7, (%100)
Günlük yazarak kendi kendini rahatlatabilirsin ve geriye dönük yazdıklarına bakarak ne kadar olumsuz düşünmüşüm diyerek, gelişmeni kendin takip edebilirsin. Aynı zamanda yazmak bir çeşit deşarz şeklidir. Yazmak beyin masturubasyonudur her gün mutlak bir şeyler yaz.

İddaa oynamakta kafanı meşgul eder, beynin sürekli endorfin ve serotonin üreterek kafandaki düşünceden sıyrılmayı sağlayabilirsin. Maçları takip edip onların tutup tutmadığı kontrol edersin, tutarsa para ile ne yaparım diye hayal kurabilirsin, 5 kupon oynasan en azından 1'i tutacaktır, aynı zamanda sana kaybetmeyi de öğretir.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
aynı benim gibisin hee, benim günüm günümü tutmaz. Eve gitmek isterim, giderim canım sıkılır hoop bidaha dışarı çıkarım. Bunalıma girer bir sigara yakarım. Sonra bir daha bir daha.. Kantıra girerim adam vurur sigara yakarım. Mutfağa gider elim boş gelirim. Dışarı çıkarım çay içerim.

Hiç biri mi kesmedi. Alırım arabayı çıkarım dışarı sahile, açarım müziğimi yavaş yavaş tur atar gelirim :)
aHoruz

kişi bu mesajı beğendi.

MuhammedBurak MuhammedBurak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 273 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Ben kazan geçirdim geçirdikten sonra senin gibi düşünüyordum bazen kendimi tam kaybediyordum bir yerden uyanır gibi neredeyimla diyordum sonra doktora gittim test yaptılar ve test sonucuna baktılar adam dedi bir şeyin yok. Ama gerçekte yaşadım böyle daha sonra ses duyunca bir süre sonra o ses sanki beynimde çıkıyordu ve şimdi bu konuyu görünce dedim ki o sesler nerede demekki iğleşmişim beynin seninle oyun oynuyor beynine kanma buradayım de bir şeylerle uğraş bir süre sonra bakacaksın ki bir şeyin yok.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

NTBol adlı üyeden alıntı

2 ay sonra bu konuyu görürsen ne ladar saçma şeyler yazmışım diye şaşırırsın

Eski açtıgım konularda bu hissi yaşıyorum. Haklısınız

Ek Olarak:

benibenimlebirak adlı üyeden alıntı

Günlük yazarak kendi kendini rahatlatabilirsin ve geriye dönük yazdıklarına bakarak ne kadar olumsuz düşünmüşüm diyerek, gelişmeni kendin takip edebilirsin. Aynı zamanda yazmak bir çeşit deşarz şeklidir. Yazmak beyin masturubasyonudur her gün mutlak bir şeyler yaz.

İddaa oynamakta kafanı meşgul eder, beynin sürekli endorfin ve serotonin üreterek kafandaki düşünceden sıyrılmayı sağlayabilirsin. Maçları takip edip onların tutup tutmadığı kontrol edersin, tutarsa para ile ne yaparım diye hayal kurabilirsin, 5 kupon oynasan en azından 1'i tutacaktır, aynı zamanda sana kaybetmeyi de öğretir.

Kupon yattımı mutsuzluktan kafamı duvara vuracak insanım :D birşeyi kafaya aşırı takıyorum hocam.

Makale yazarlığı yapıyordum artık hiç bişi gelmiyor içimdne onada ara vermem gerekti.

Ek Olarak:

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

aynı benim gibisin hee, benim günüm günümü tutmaz. Eve gitmek isterim, giderim canım sıkılır hoop bidaha dışarı çıkarım. Bunalıma girer bir sigara yakarım. Sonra bir daha bir daha.. Kantıra girerim adam vurur sigara yakarım. Mutfağa gider elim boş gelirim. Dışarı çıkarım çay içerim.

Hiç biri mi kesmedi. Alırım arabayı çıkarım dışarı sahile, açarım müziğimi yavaş yavaş tur atar gelirim :)

Benim tüm hayatım aynı, okul ev yeri gelirse çıkarım belki :D

Yok yani sokakta arkadaşımız vardıda çıkmadıkmı :)
53456

kişi bu mesajı beğendi.

burak17 burak17 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 5 / 25
  • Ticaret 2, (%100)
Seninle aynı durumda olduğum zamanlar benimde lise zamanlarımda oldu. Benim hiç arkadaşım yoktu okulda ders boş olduğunda tek başıma kalıyordum bazen. Okulun en üst katına çıkıp yere çöküp oturduğum zamanlar oluyordu, bomb*k düşüncelerim oluyordu ama kendime hakim olmayı herzaman bildim ve biliyorum. Şuanda da ufacık bir arkadaş çevrem oldu ve insanlarla hafiften ilişkiler kurmayı öğreniyorum. Konuşmak istersen özelden yaz Whatsapp dan yazışırız arada...
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Google Play Store Uygulama İndirme, Yorum, 5 Yıldız Hizmeti

https://bit.ly/2w3lJ0g
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al