wmaraci reklam
lidertakipci

Counster Strike 1.6 server açmak

17 Mesajlar 1.552 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KaizenGGG KaizenGGG WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar ben bir CS 1.6 server açmak istiyorum. nasıl açılır maliyeti varmıdır ne yapmak gerekir yardımcı olurmusunuz ?

Eskilerden....
wmaraci
reklam

SerkanB SerkanB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 8 / 17
  • Ticaret 8, (%100)
Oyunyoneticisi.com dan inceleyebilirsiniz eger kiralamak isterseniz. Kendiniz kurmak istiyorsanız vdsye ihtiyacınız var.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
VDS derken VPS mi kastediyorsunuz ?

Eskilerden....

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
KaizenGGG hocam yıllardır vps ve vds olayı cözülemedi cok uzun bir mesele ama sourcene göre ya centos veya windows işletim sistemli bir sunucu gerek bazıları vps centos vb işletim sistemi sanar bazıları paylaşımlı vb uzun bir mesela ama Vps paylşımlı sunucudur VDS ise paylaşımsız vds vps göre daha kaliteli ve daha pahalıdır ama sana bi 20-30 tllik bir sunucu yeterlidir ve bu soruyor surduguna göre pek de bilgin yok sana tavsiyem nitrado.net 'ten satın al neden dersen ödeme yöntemleri ve sagladıkları hizmet kolay satın aldıgında saniyesinde aktif ve admin paneli ile kolayca yönet tavsiye ederim :) başka sorun var ise buyrun :) (beni etiketle yoksa göremem)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
hocam bende Vps var sitem var ona upload yapmak için kullanıyorum . windows 2008 PR2 bu işi görmezmi server açmak için ?

Ek Olarak:

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

KaizenGGG hocam yıllardır vps ve vds olayı cözülemedi cok uzun bir mesele ama sourcene göre ya centos veya windows işletim sistemli bir sunucu gerek bazıları vps centos vb işletim sistemi sanar bazıları paylaşımlı vb uzun bir mesela ama Vps paylşımlı sunucudur VDS ise paylaşımsız vds vps göre daha kaliteli ve daha pahalıdır ama sana bi 20-30 tllik bir sunucu yeterlidir ve bu soruyor surduguna göre pek de bilgin yok sana tavsiyem nitrado.net 'ten satın al neden dersen ödeme yöntemleri ve sagladıkları hizmet kolay satın aldıgında saniyesinde aktif ve admin paneli ile kolayca yönet tavsiye ederim :) başka sorun var ise buyrun :) (beni etiketle yoksa göremem)

KaizenGGG adlı üyeden alıntı

hocam bende Vps var sitem var ona upload yapmak için kullanıyorum . windows 2008 PR2 bu işi görmezmi server açmak için ?

Eskilerden....

fenomeno fenomeno Herşey Yolunda ... Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WordPress Güvenlik , SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 50 / 99
  • Ticaret 8, (%100)
Server açacaksanız oyunyöneticisi.com üzerinden alın diğer counter sunucu sağlayan yerlerden aldığınızda zarara girersiniz fakat oyunyöneticisi üzerinden güzel bir ip alabilirseniz aylık gelir bile elde edebilirsiniz.
Eğlencelik kurmak istiyorum diyorsanız linux veya windows işletim sistemi üzerine kurabilirsiniz, internette birden fazla server kurulum videosu var.

• Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 17 / 7
  • Ticaret 3, (%100)

THEX3T4R adlı üyeden alıntı

KaizenGGG adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

fenomeno adlı üyeden alıntı

Server açacaksanız oyunyöneticisi.com üzerinden alın diğer counter sunucu sağlayan yerlerden aldığınızda zarara girersiniz fakat oyunyöneticisi üzerinden güzel bir ip alabilirseniz aylık gelir bile elde edebilirsiniz.
Eğlencelik kurmak istiyorum diyorsanız linux veya windows işletim sistemi üzerine kurabilirsiniz, internette birden fazla server kurulum videosu var.

hocam sitem var ordan buraya oyuncular gelip adminlik almaları için açmak istiyorum yani maddi olarak kazanmak istiyorum .

Ek Olarak:

fenomeno adlı üyeden alıntı

serverin tamamı benim olsun istiyorum yani kiralamak istemiyorum bunun maliyeti ne olur ?

Eskilerden....

THEX3T4R THEX3T4R @Back-End Developer. Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek @Back-End Developer.
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** E**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 24 / 200
  • Ticaret 1, (%100)
hocam windows server işini görür oraya kura bilirsin tabikide ama bir kac hata vericektil örnegin dll veya server cilen vb buralarda takılırsan bana sora bilirsin ama sana tavsiyem bir siteden satın al cünki daha kolay işlem yaparsın bandır kicktir yönetimdir vb cünki windows server biraz zor olucaktır.

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
Hocam kendi vds nize vps nize kurduğunuz serverin ipsine yabancı oyuncu gelmez. En iyisi arkadaşların dediği gibi oyunyöneticisinden server kiralamak. Serverlist sayesinde yabancı oyuncular da gelecektir. Veya full pro gibi ücreti daha pahalı serverlar kiralarsanız oyunyöneticisi otomatik yönlendirme yaparak serverinizi fulleyebiliyor

Kişisel Blog: www.onurr.org

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
Bir zamanlar bende kurdum serverin tamamı olsun diye lakin reklam vb şeyleri yapmak lazım. Tavsiyem oyunyoneticisi csoyuncu vb sitelerden server kiralaman yoksa çok para ister diğer türlüsü. kolay gelsin :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al