Suppamenu Lite : Menü barında bulunan kategorilerde eklenen son yazıları göstermek için kullanıyorum. (bkz:http://i.hizliresim.com/Zk5PNk.png)

Akismet, All In One SEO Pack : Bunları bilmeyeni ve kullanmayanı dövüyormuşlar :)

Contact Form 7 : İletişim ve aynı zamanda kullanıcıların haber göndermesi için form oluşturdum o sebeple kullanıyorum.

EsenMobile : Mobil tasarım için.

Google Captcha (reCAPTCHA) by BestWebSoft : Spama karşı.

OneSignal Push Notifications : Tarayıcılarda ve mobilde abonelere eklenen haberleri bildirim göndermek için kullanıyorum.

Profile Builder : Bunu yeni kurdum, kendi çapımda :) Türkçe'ye çevirdim. Klasik wordpress kayıt formundan sıkıldığım için kullanmaktayım.Ayrıca kullanıcılar kendi şifrelerini belirleye biliyor ve maile gelen linkle hesaplarını onaylıyorlar.Onaylamayanları da panelden görebiliyorsun.

Jetpack : Sosyal medyada eklenen haberler paylaşmak için, kendine özgü galeri sistemi için,mozaik galeri için,pingleme için,koruma için,site istatiskleri için ve site kapandığında bildirim gönderen modül için kullanıyorum.

WP Splash Image :Sitem için değerlendirme anketi oluşturdum,kullanıcıların siteye girdiğinde anketi doldurmaları amacı ile kullanıyorum.

WP-Mail-SMTP :Mail şeysi için.

WP-PageNavi : Sayfalama amacı ile.

WP-PostViews :Bu da okunma sayıları için.