01101011 adlı üyeden alıntı

Hah ben de onu diyecektim. Eğer enteresan bir sektör tutturamazsan Adsense öldürmeyip süründüren bir seviyede tutuyor yayıncıyı; yani masraflar + cep harçlığı biraz.

Fakat senin sitenin güzel bir tarafı var, fakat bu güzel taraflarına işaret etmeden hakikatten güzel (ve mümkünse koyu kuzguni olmayan) bir tema seç, tavsiye edecek profesyonel arkadaşlar sana bir iki güzel örnek bulacaklardır.

Gelelim ve kısaca asıl mevzuya. Sitenin geliri, haber+forum+sosyal+video ile daha da canlanabilir görünüyor. Yani kitle potansiyel olarak birkaç katına çıkacaktır ve asıl gelir ise ürün satışı (gitar ve aksesuar+t-shirt+konser bileti+vs. vs. gider).

Fakat bu (kar amacı gütmeyen anlamında) amatör ruhu anatema olarak hep korumak gerek. Çünkü müzik naif bir mesele, kalp işi; ziyaretçiler gelirler ve giderler yoksa.

Yolun açık olsun kardeşim.

teşekkür ederim hocam.. şuan wpye geçiş düşünüyorum tema bulmam lazım.. konuyu açtım eğer bir tanıdığınız vs. varsa yönlendirirseniz çok memnun olurum...

konu: https://wmaraci.com/forum/ucretli-wp-temalari/web-sitem-icin-wp-temasi-istiyorum-335666.html