wmaraci reklam

Whatsapp nomu yurtdışı nasıl gösteririm

10 Mesajlar 1.942 Okunma
smmexpress

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
Arkadaşlar s.a

Whatsapp numaramı yurtdışı nosu olarak nasıl gosterebılırım. 300 kişilik whatsapp grubum mevcut adamlar bısey olddumu arayıp duruyo ben sadece whatsappdan ulaşabılsın ıstıyorum.
Bana yabancı bı numara lazım bı defa whatsaba kaydedıp daha degıstırmeden onu kullanıcam ama normalde kendı hattımı twlde kullanıyor olucam nasıl yaparız bunu acaba

wmaraci
reklam

ishakorhan ishakorhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Lojistik Uzmanı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad I** O**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 14, (%100)
Bana göre whatsapp ta 300 kişiyi toplayabilmiş ve toplu olarak paylaşım yapan birisi sürekli ulaşılabilir olmalıdır. ulaşılamaz olamaya çalıştığı zaman bence bu forumda kimse yardım etmeyecektir.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Geçenlerde bir arkadaş için yapmıştım ( forumdan değil aileden birisi için ) , ucuz bir sim numarası alıp aktif ediliyor yurt dışında yaşayan birisi tarafından, sonra o numara ile whatsapp ta kayıt oluyorsunuz, gelen kodu yurt dışında ki size söylüyor sizde yazıp kullanıyorsunuz

j0vaa j0vaa JovaSoft Telefon Onaysız
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 3 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam hiç sime vs gerek yok. Bir android telefon sahibi iseniz " Vovox" adli programi yukleyin size +1 ile başlayan ABD numarasi verecektir. Onunla Whatsapp'a kaydolun. Ayrica bir çok sms doğrulamasi vs yapabilceginiz private fake number olarak kullanabileceginiz cok isime yarayan uygulamalardan birisidir. Kolay gelsin.
brk KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)

ishakorhan adlı üyeden alıntı

Bana göre whatsapp ta 300 kişiyi toplayabilmiş ve toplu olarak paylaşım yapan birisi sürekli ulaşılabilir olmalıdır. ulaşılamaz olamaya çalıştığı zaman bence bu forumda kimse yardım etmeyecektir.

hocam gün içerisinde iş yerinde 100 kez telefonum çalıyor. whatsappdan yazın dememe mail atın dememe rağmen adamlar illa arıyor bir arayanda susmuyor anlatıyorda anlatıyor. Dinleme fırsatım olmadıgı ıcın bu yola basvuruyorum ulaşılamaz olmak için değil.

sovetski adlı üyeden alıntı

Geçenlerde bir arkadaş için yapmıştım ( forumdan değil aileden birisi için ) , ucuz bir sim numarası alıp aktif ediliyor yurt dışında yaşayan birisi tarafından, sonra o numara ile whatsapp ta kayıt oluyorsunuz, gelen kodu yurt dışında ki size söylüyor sizde yazıp kullanıyorsunuz

Benimde aklıma bu gelmişti hocam var mı yurtdısında kımse :)

Ek Olarak: @[j0vaa](userid:62460) hocam android kullanıyorum bakayım ındırıcem ınsallah bahsettıgın gıbıdır yoksa ugrasacagız sım mım :)

Ek Olarak:

j0vaa adlı üyeden alıntı

Hocam hiç sime vs gerek yok. Bir android telefon sahibi iseniz " Vovox" adli programi yukleyin size +1 ile başlayan ABD numarasi verecektir. Onunla Whatsapp'a kaydolun. Ayrica bir çok sms doğrulamasi vs yapabilceginiz private fake number olarak kullanabileceginiz cok isime yarayan uygulamalardan birisidir. Kolay gelsin.

hocam indirdim kayıt oldum da bu nasıl oluyor yani bıtane voxox numara dıye numara var 1914 dıye baslıyor ama bununla whatsapa nasıl kayıt olcaz ki

j0vaa j0vaa JovaSoft Telefon Onaysız
  • Üyelik 01.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 3 / 21
  • Ticaret 5, (%100)
Tam aradiginiz gibi eminim. Fakat şöyle bir sey var, uygulama uzerinden de size cagri yapabilirler. Yani +1 ile aranirsiniz ve uygulamadan telefonunuz calar bunuda onlemek icin ayarlari kurcalayin belki vardir cagrilara kapama vs. Eğer yoksa hic sıkıntı yok whatsapp doğrulamayi gectikden sonra uygulamayi kaldirin hiç bir sorun cıkmaz ��

Cathy Cathy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 151
  • Beğeniler 37 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Yurtdisindayim gercek sim kartlar mevcuttur elimde sizin icin teminde edebilirim sayi fazlaysa

• Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
tesekkurler arkadaşlar whatsapp grubunu kapadım. Yakında telegramdan acıcam onda telefon numarası vs gorunmuyormuş

Fsocean Fsocean Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 175 / 77
  • Ticaret 11, (%100)
Voxox ile maksimum 2 gün durur, gerisinde patlar. Voip gibi birşey olduğundan, WhatsApp bir süre sonra banlıyor.

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Yurt dısıyla yapabilirsin sms ile oluyor aynı şekil ben mesela 2 telefondada aynı hattan giriyom bir sürü açıgı var zaten

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al