wmaraci reklam
lidertakipci

Ortalama fiyat wordpres tema kodlatmak

26 Mesajlar 2.374 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Wordpress olarak boyle onedio tarzi ve kizlarsoruyorun bazi özelliklerini karistirip güzel kadinlarin makele paylasip görüş belirteceği kizlarsoruyor gibi kizlar ve erkekleri ayiracak ve bunların yorumlarinida ayiracak bir sistemi ortalama kaç TL ye yazarsiniz tema olarak diyorum eklenti uyumu falan olacak görsellik acisindan yazilimi ortalama ne kadara yaptirabilirim ve ortak olabilecek wp tema kodlayacak arkadaslarda %50 ortaklık tekli ediyorum vps ve alan adi hazir

Ortalama fiyat istiyorum yani sadece fiyat arastirmasi yapiyorum
Yada ortak olarak temayi kodlayabilecek arkadas ta olur

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
wmaraci
reklam

WaLek WaLek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mutfak Şefi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 671
  • Beğeniler 601 / 214
  • Ticaret 3, (%100)
Benim şahsi ve nacizhane fikrim ; 2.000 TL den başlar... Ayrıca şunu söyleyebilirim ki imla ve türkçe kurallarına uyunuz ceza alabilirsiniz forumda :)

ciko ciko r00t Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 419
  • Beğeniler 4 / 130
  • Ticaret 1, (%0)
WaLek 'in dediği gibi başlangıç 2.000 TL diyebilirim. :)

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
kozlar değil hocam kızlar birde 5.000 TL gibi bir ücret karşılığında bahsettiğiniz işi yapabilirim. Ancak fiyat eğer size pahalı gelirse daha ucuza bulabilirseniz başkalarınada yaptırabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam wordpress diyorum özel yazilim yazdirmiyorum sonuçta 2 gununuzu almayacak bir kodlama yani size sifirdan script yazdirsam 2000 TL civari olur sadece temasini 2000 TLTye kodlatmak mantiksiz bence
Metallicali KralFx

kişi bu mesajı beğendi.

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html

fdursun fdursun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 11, (%100)
ben size bu konunun nereye gittiğini söyleyeyim. Atıyorum 1500 e anlaştık ki arkadaş öğrenci, bir öğrencinin bu parayı vermesi çok olağan değil. Olay daha sonra hadi ortak olalıma gelecek. Eğer %50 ortak olacak varsa siteyi yapıp bende 100 tane fikir var. Bence foruma sırf konu açmak için konu açmayalım arkadaşlar. Ayrıca 2 günü almayacak denen iş evet belki iki günde yapılır da o iki günde yapan adam bunu iki günde yapmayı kaç YIL'da öğrendi 2 gün derken bunu da düşünmek lazım :)
halilozcevik TolgaYilmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam öncelikle şöyle söyleyeyim zaten fiyat arastirmasi diye yazdim cebimize uygunsa anlasalim ya da projemiz begenilirse ortak olalim diye birde özel yazilim olarak 5000 TL ye ya oturabileceği bir yazilimi wordpresste 1500 liraya yaptirmak mantiksiz ki sizde bunu biliyorsunuz
Bu arada kaç yillik kodlayici olması önemli değil onun isi bu zaten bana 2 günde yapabileceği ve ciddende sifirdab script yazdirmak yerine wp tema seçmenin sebebi de geleceği belli olmayan projeye 1000 TL ki rakamlar vermek mantiksiz suan wp temalar 70 TL ortalama ile satiliyor bu yüzdende 500 TL anca edecek bir yazilim çünkü temasi olacak sadece

phrase phrase Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Software
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 0 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam kusura bakmayın wordpress olayına bakmadım ben özel script yazmaktan bahsediyorum zaten size ama siz wordpress istiyormuşsunuz hadi wordpress olsun bakalım 2.500 TL eğer uygunsa çalışabiliriz yok pahalı diyorsanız benim emeğim o kadar ucuz değil 1 kuruş aşağı inemem size başkalarıyla çalışmanızı tavsiye ederim birbirimizin vaktini almayız en azından.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)

Lokasyon123 adlı üyeden alıntı

Hocam wordpress diyorum özel yazilim yazdirmiyorum sonuçta 2 gununuzu almayacak bir kodlama yani size sifirdan script yazdirsam 2000 TL civari olur sadece temasini 2000 TLTye kodlatmak mantiksiz bence

O değil de şu büyük kısmı görünce kodlama öğrenmek için harcadığım zamana, hevese ve s. yazık diyorum. Wordpress olsun tamam, peki tüm istediklerinizi wordpress size sunuyor mu ? Gidip herhangi bir tema yapımcısına "2 gün bile harcamamışsın hemde hazır bir sistem için zaten 150 tl pahalı" diye bilir misiniz ? Bu arada sıfırdan böyle bir sistemi 2000 tl ye yazdıra bileceğinizi söylemişsiniz, o fiyata profesyonel birisi sitenizin header bölümünü yapar ancak. Hep alıcılar yazılım yapanların emeklerini alt üst ediyor, ya da 3 gündür youtubedan kodlama öğrenmiş birisi düşük fiyatlara bol bol açıklı ve darmadağın kodlama ile iş yaparsa bizim emeğimiz hiç olur. Neyse, böyle yorumları görünce kızıyorum, üzerinize alınmayın :)
halilozcevik rkorkmaz dtmuratcan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Hocalarim yapmayin etmeyin sizin yuzunuzden insanlar wareze null sürüme kayiyor 2500 TL te tema kodlatmak ya da 1000 liradan yukari tema kodlatmak sadece bir tema neyse birde arkadaş yazmis ya 2000 TL te headeri yazamassin diye 2000 TL te sifirdan script yazdirip mobil uygulama sini hazir hale getiririm wordprese kayma sebebim o kadar fiyat vermek istememdir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al