wmaraci reklam
lidertakipci

Ozkula Nasıl Sizce ?

46 Mesajlar 15.052 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

MsKcR MsKcR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Elektrik Teknikeri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
Bende sonuna kadar ozkulayı desteklerim.... Ozkuladan 3 adet hostum var. Teknik destek konusunda çok özen gösterşyor emirhan kardeşim. anında destek alabiliyorsun...

Sonuna Kadar Ozkula Derim....

wmaraci
reklam

emirhan emirhan www.ozkula.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

Serhan adlı üyeden alıntı

yaklaşık 2 haftadır Ozkulada olmama rağmen çok memnunum. Kaliteli iş yapıyorlar. 10/10 veriyorum.

La Mekan adlı üyeden alıntı

Özkula kullanmadım ama kullananlar genel olarak menmunlar ilerde calısmak istedigim bir firma

yalcinucar adlı üyeden alıntı

Özkula'dan reseller kullanıyorum. Şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım. Hatta bulunduğum server ilk önce yavaştı. 2 gün sonra bir mail geldi ve sunucu yavaş olduğu için daha iyi performanslı bir sunucuya taşınacak dedi. Taşındı ve şuan daha çok memnunum. Ayrıca bu güzel yorumların ödeme gününün yaklaşmasıyla bir ilgisi yok emirhan bey belirteyim :P

filmizle adlı üyeden alıntı

webadam (uzak durun) dan ozkulaya geçiş yaptım sorun yok heran ilgileniyor emirhan bey sağolsun

SeçkinYılmaz adlı üyeden alıntı

Hosting aldım ve mutluyum selim kolaylıklarda sağlıyorlar tercih edebilirsin rahatlıkla

Orkun adlı üyeden alıntı

Ozkula'ya sadece host firmasi demek hakarettir.Suana kadar hic kotu yorum gormedim.

MsKcR adlı üyeden alıntı

Bende sonuna kadar ozkulayı desteklerim.... Ozkuladan 3 adet hostum var. Teknik destek konusunda çok özen gösterşyor emirhan kardeşim. anında destek alabiliyorsun...

Sonuna Kadar Ozkula Derim....

32 yoruma ulaştık :)
Müşterimiz olan , Müşterimiz olmayan , Müşterimiz olmayı düşünen veya düşünmeyen herkese güzel yorumları için teşekkür ederim
furkansahin

kişi bu mesajı beğendi.

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
Böyle devam ederse en büyük hosting firmalarından biri olabilir. Hizmet almadım ama yaptığım araştırma ve gözlemlere göre iyi firma. Bundan sonra alacağım hostu ozkuladan alacağım kesin.

Soru İşareti:
Açıkcası beni kaygılandıran bu iyimser, yardımserver yapılarının ve online sürelerinin değişmesinden çekinmemdir. Böyle devam etmelerini umut ediyorum. Yakında aralarına katılacağım için kaygımda haklı olduğumu düşünüyorum. Zaten muhattabım bu konuya cevap verip aydınlatacaktır beni. Böyle bir kaygımın oluşmasının nedeni ise, web aleminde uzun bir sürem geçti. Bu işi yapan bir çok kişide böyle değişikliklerin baş gösterdiğini farkettim. Bu kişiler hizmet aldığım arkadaşlar da oldu. Hizmet almayıp çevremde bu işi yapıp değişenleri de gördüm.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

CesuryureK adlı üyeden alıntı

Böyle devam ederse en büyük hosting firmalarından biri olabilir. Hizmet almadım ama yaptığım araştırma ve gözlemlere göre iyi firma. Bundan sonra alacağım hostu ozkuladan alacağım kesin.

Soru İşareti:
Açıkcası beni kaygılandıran bu iyimser, yardımserver yapılarının ve online sürelerinin değişmesinden çekinmemdir. Böyle devam etmelerini umut ediyorum. Yakında aralarına katılacağım için kaygımda haklı olduğumu düşünüyorum. Zaten muhattabım bu konuya cevap verip aydınlatacaktır beni. Böyle bir kaygımın oluşmasının nedeni ise, web aleminde uzun bir sürem geçti. Bu işi yapan bir çok kişide böyle değişikliklerin baş gösterdiğini farkettim. Bu kişiler hizmet aldığım arkadaşlar da oldu. Hizmet almayıp çevremde bu işi yapıp değişenleri de gördüm.

Öncelikle bu sektörde en önemli eksiklik tam anlamı ile destek.Biz bu eksikliği müşterilerimize yaşatmamak adına şu saate dahil çalışmaktayız.
Şunda herkes hem fikir ki destek online saatleri gün geçtikçe dahada artacak.

Biz hiç bir müşterimizin talebini geri çevirmemek ile yükümlüyüz.Bizden talep edilen şeyler mümkün oldukça hiç bir ücret talebinde bulunmadan ücretsiz sağlamaktayız.

Ayrıca şuan üstünde çalıştığımız ozkula.tv de eğitim videoları yayınlayacağız

• Sanallaştırma Sistemleri ( vmware , Solusvm ,Openvz vb. )[*]Hazır Scritp ( Wordpress , SMF vb ) kurulumları vb işlemleri[*]cPanel kullanımı[*]Windows VDS kullanımı[*]Linux VPS kullanımı[*]Vb birçok alan

da çeşitli videolu eğitimler paylaşacağız.
CesuryureK contentwriter Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

CesuryureK CesuryureK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad H** N**
  • Mesajlar 296
  • Beğeniler 65 / 109
  • Ticaret 0, (%0)
Bu sektörde çok iyi bir iz bırakacağınız anlaşılıyor. En kısa zamanda birlikte çalışmak dileğiyle.

Şimdi Saat Sensizliğin Ertesi...

Seckin Seckin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek UI Designer
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1277
  • Beğeniler 138 / 204
  • Ticaret 21, (%95)

emirhan adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu sektörde en önemli eksiklik tam anlamı ile destek.Biz bu eksikliği müşterilerimize yaşatmamak adına şu saate dahil çalışmaktayız.
Şunda herkes hem fikir ki destek online saatleri gün geçtikçe dahada artacak.

Biz hiç bir müşterimizin talebini geri çevirmemek ile yükümlüyüz.Bizden talep edilen şeyler mümkün oldukça hiç bir ücret talebinde bulunmadan ücretsiz sağlamaktayız.

Ayrıca şuan üstünde çalıştığımız ozkula.tv de eğitim videoları yayınlayacağız

• Sanallaştırma Sistemleri ( vmware , Solusvm ,Openvz vb. )[*]Hazır Scritp ( Wordpress , SMF vb ) kurulumları vb işlemleri[*]cPanel kullanımı[*]Windows VDS kullanımı[*]Linux VPS kullanımı[*]Vb birçok alan

da çeşitli videolu eğitimler paylaşacağız.

Peki bu destek videolarını yeterli sayıda çekicek kişi varmı ?

test9 test9 IT Project Manager Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek IT Project Manager
  • Konum Van
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 2 / 109
  • Ticaret 13, (%100)
Hosting alırken ilk bakılacak şey yer sağlayıcısı belgesi olup olmadığı olmalıdır. Sonra da vergi numarası falan. Ancak her hosting de aynı kalitede değildir. Özkula iyi bir seçenek midir bilemiyorum; kendilerinden hosting daha almadım. Ama iyi olup olmadığını duruşlarından anlayabilirsiniz. Zaten yorumlardan da kalite anlaşılıyor.

• Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek hosting
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 1455
  • Beğeniler 60 / 263
  • Ticaret 39, (%100)

SeçkinYılmaz adlı üyeden alıntı

Peki bu destek videolarını yeterli sayıda çekicek kişi varmı ?

Evet , ilgili bir çalışmamız var.

test9 adlı üyeden alıntı

Hosting alırken ilk bakılacak şey yer sağlayıcısı belgesi olup olmadığı olmalıdır. Sonra da vergi numarası falan. Ancak her hosting de aynı kalitede değildir. Özkula iyi bir seçenek midir bilemiyorum; kendilerinden hosting daha almadım. Ama iyi olup olmadığını duruşlarından anlayabilirsiniz. Zaten yorumlardan da kalite anlaşılıyor.

Düşündüğünüz taktirde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

tearsinthesun tearsinthesun Yerine Sevemem Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar - Otomasyon
  • Mesajlar 84
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
2 domainim şu an Ozkula'da barınıyor ve 1'inin hiti günde 15 - 20 arası değişiyor. Siteyi kapalı gördüğüm saniye çok sinirlenirim. Benim gibi insan Ozkula'da çok rahat ve sorunsuz barınıyorsa arkanıza yaslanın ve rahatınıza bakın derim :)

Bir toprağın suyu özlemesi gibi özledim seni...

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Yakında yeni bir reseller paketi almayı düşünüyorum, hem mesajım bulunsun hem de aklımdaki bir soruyu sorayım. :)

Sunucularınızda site limiti ne kadar ? Yani mesela sınırsız host sağlayan firmalar var, bir sunucuya 150-200 tane kullanıcı koyuyor. Site inanılmaz yavaş açılıyor. Sizde böyle bir şey olacak mı ? :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al