darkthepro adlı üyeden alıntı

Korkmaz ahahah valla şu foruma ne zaman android konusu açılsa ilk sövmeye siz geliyorsunuz takdire şayan kişilik samsung size baya çektirmiş neyse androidler donanımsal olarak çok iyi cihazlar her olay firmaların telefon arayüzünü ve android sistemini düzenlemekte bitiyor eğer iphone seneye yeni bir sistemle gelmezse android 7 ve soc 823 belki daha üst modeli daha çıkacak 830 gibi android sistemler hız olarak önüne geçmeye başlayacak zira android grafik ile işlemcisi iphonenunkine göre zaten birinci fakat sistem kalitesinden iphone çoğu telefonun önüne geçiyor yinede çoğu telefon iphone kıyasla bu yılkiler toplam 8 veya 4 saniye fark yiyorlar açılıştır, uygulamdır vs yinede nerdeyse hiç en iyi telefon olarakta htc 10 tabiki htcnin yeni telefonu hız testinde antutu, benchmark tekil işlemci çoğul işlemcide birinci videolarda çok hızlı bir arayüzü var belki ilgilenirseniz bakarsınız fakat bir inceleme durumu söz konusu olmadığından bir şey diyemem yani iphone 6s+ ile belki daha düşük bir telefon çünkü 5s iphone 6s+ göre daha çabuk açılıp daha hızlı çalışıyor ama donanımsal olarak ileride sıkıntı yaratabilir çümkü iphone politikası yenisini al yoksa yavaşlar benim açımdan açıkçası 7 yıllık akıllı telefon geçmişinin ardından sony en fazla dayanı oldu düşme, yazılım vs fakat 5 yıllık sony telefondan sıkıldım insan yeni şeyler istiyor o yüzden htc 10 almayı düşünüyorum

5s ile ayı sene çıkan bir Android telefonu camdan aşağıya attım. 5s aldım sonra. 2 senedir sakinim. Android pişmanlıktır. Kamu spotu çekilmeli.