Bir akşam özel den biri yazdı Adwords reklamı vermek istiyorum. Cevaben buna yazdım tabiki reklamlarınızı komisyon karşılığında çıkabiliriz. 4-5 gün içinde müsait olamadım diye cevap yazdı. Dün gece saat 2 gibi tekrar yazmış fakat sadece 1 iş yapmadığımız için insan vücudu bu yoruluyor yapılacak bir şey yok keyfi de olsa yoruluyor. Bu gün tekrar yazdım gerekli açıklamayı da yaptım ve sonra geri dönüş yaptı. " geldim, hadi çıkart reklamları" sanki babasının oğlu var karşısında ödeme yapmadan reklam çıkartıracak. Reklamları hazırlayabilirmisini gibisinden cevap olsa gam yemeyeceğim. Bende dönüş yaparak herhangi bir ödeme yaptınız mı reklam çıkarmak için dedim. Ben 8 yıldır bu şekilde çalışıyorum demez mi.

Açıkçası karşısındaki insanı nasıl görüyorlar anlam ifade edemedim. Konuşma uslupları emir verir gibisinden. Ya kardeşim ne senin parana ihtiyacım var nede senin benim hizmetime ihtiyacın var. Karşında babanızın oğlu yok güzel güzel yazın güzel güzel cevap verelim. Bu tür insanlardan nefret ediyorum artık. Sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum.

Değerli vaktinizi aldığım için özür dilerim.

Saygılar.
İsmail Kayakökü