lostyazilim

Bu hayvan sahiplendirme sitesini popüler hale nasıl getiririm?

5 Mesajlar 841 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

asinan asinan ... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Kendi çabalarım ile hayvan sahiplendirme sitesi yaptım. A dan Z ye temasıydı, eklentisiydi, tasarımıydı hepsini kendim yaptım. Tabi tasarımcı olmadığımdan elimden gelen anca bu :)

Bu siteye verecek fazla param yok. Bu siteyi biraz daha canlı bir hale getiririm fikirleriniz nelerdir? Olmadı site hakkında genel olarak düşüncelerinizi duymak isterim. (Not: Siteye üye olursanız ilan ekleme-düzenleme panelini de görebilirsiniz değerlendirmenize bunu da ekleyiniz :) )

Teşekkürler.

https://www.haysev.net/

wmaraci
reklam

muratsdemic muratsdemic WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 10 / 23
  • Ticaret 31, (%100)
Hocam sayfaya girdiğimde google analystics verilerini okuyor gibi oldum biraz daha renk katarsanız çok güzel bir site olacağına eminim düşünceniz başarılı fakat daha güzel bir hal alabilir

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Eğer geliştirmek istiyorsan öncelikle reklamları kaldırmalısın. Popüler olunca reklam koymak çok daha mantıklı. İnsanlar reklam görünce menfaat için yapıyorlar diyip siteyi ciddiye almayabiliyorlar.

TRomantik TRomantik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek EmpowerSP
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 392
  • Beğeniler 119 / 188
  • Ticaret 21, (%100)
Şirin kedi ve köpek resimlerini barındıran broşürlerden bas. Ufak bir sahiplendirme metni yaz. İstanbul'da; Kadıköy, Bostancı, Üsküdar vb.. semtlere dağıt, direklere yapıştır, insanların eline ver.
Hayvan sahiplendirme üzerine güvenilir bir sistemin var ise yani sahiplenen kişi ve sahiplendiren kişi ile arasında ki bağın kopmaması sürekli iletişim hali doğrulanmış üyelikler vs gibi, kesin tutacaktır ve sevilecektir.

Ek Olarak: Siteyi yeni inceledim. Anasayfanız çok sade. İlanları direkt olarak orda verin.

EmpowerSP.Com | Ahrefs & SemRush & Moz & Majestic ve daha fazla araç TEK FİYATA: 120TL
wmaraci
wmaraci

asinan asinan ... Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 14 / 51
  • Ticaret 0, (%0)

muratsdemic adlı üyeden alıntı

Hocam sayfaya girdiğimde google analystics verilerini okuyor gibi oldum biraz daha renk katarsanız çok güzel bir site olacağına eminim düşünceniz başarılı fakat daha güzel bir hal alabilir

Aynen benim renklendirme olayına biraz çalışmam lazım, teşekkürler.

Ek Olarak:

AhmetCakmak34 adlı üyeden alıntı

Eğer geliştirmek istiyorsan öncelikle reklamları kaldırmalısın. Popüler olunca reklam koymak çok daha mantıklı. İnsanlar reklam görünce menfaat için yapıyorlar diyip siteyi ciddiye almayabiliyorlar.

Hakkaten ben zaten o reklamı niye koydum ki. Reklamın yeri zamanı var. Hemen kaldırıyorum.

Ek Olarak:

TRomantik adlı üyeden alıntı

Şirin kedi ve köpek resimlerini barındıran broşürlerden bas. Ufak bir sahiplendirme metni yaz. İstanbul'da; Kadıköy, Bostancı, Üsküdar vb.. semtlere dağıt, direklere yapıştır, insanların eline ver.
Hayvan sahiplendirme üzerine güvenilir bir sistemin var ise yani sahiplenen kişi ve sahiplendiren kişi ile arasında ki bağın kopmaması sürekli iletişim hali doğrulanmış üyelikler vs gibi, kesin tutacaktır ve sevilecektir.

Ek Olarak: Siteyi yeni inceledim. Anasayfanız çok sade. İlanları direkt olarak orda verin.

Anasayfada ilanları göstermeyi düşündüm ancak zaten en fazla 10 olur 20 olur ilan adedi. Anasayfada sadece haritayı bıraktım ki zaten orada tüm hayvan cinslerini tüm Türkiye'de görebiliyor kullanıcı. Ama yine de aşağiya en son 10 adet filan koysam mı?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al