wmaraci reklam

Ömrümü yedin google.

5 Mesajlar 685 Okunma
smmexpress

MrB MrB WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba belkide bilmeyen vardır,bir kaç gün önce gmail ve bir çok eposta servisinden milyonlarca hesap çalındı. Youtubedaki müzik gurubumuzun Mail adreside ne yazıkki buna dahil. bununla beraber doğal olarak adsense,gmail ve benzeri hiç bir servise erişemiyorum.. Tüm kurtarma seçenekleride anında değiştirilmiş yani hesaba ulaşmak için hiç bir seçeneğim yok.. (nasıl o çalınan hesaplardan olduğunu düşünüyorsun derseniz ; Youtube kanalımızın mail adresi hiç bir şekilde başka bir yerde kullanılmadı veya başka bir bilgisayarda giriş yapılmadı.)
Bende googlenin son çare olarak sunduğu ticket ile hesap kutarma yöntemini denedim,tüm bilgiler eksiksiz olarak tarafımca girildi ve bana verilen cevap
"Kayıtlarımızı incelediğimizde, xxxx hesabınızda oturum açabildiğiniz anlaşılıyor."
şeklinde bir ibare gördüm ve haliyle çıldırdım. Hayatımda bu kadar saçma bir şeyle karşılaşmadım kurtarmanın bir yolu yok mu acaba ? Googlenin kendi eksiğinin sonuçlarını ben çekmek zorunda mıyım ? ayrıca şuan web sitem ile önceden diğer adsense hesabıyla başvuru yaptığım için yeni bir adsense hesabında başvuruda yapamıyorum fikri olan var mı arkadaşlar ?

wmaraci
reklam

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Oturum acabiliyosunuz demesi yani suanda o maile giris yapilabiliyo yani sifresi unutulmamis demek istiyor ki bu da sizden baskasinin girdigini dogruluyor bir ticket te daha acik bi sekilde tekrar denemenizi öneriyorum

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Oturum acabiliyosunuz demesi yani suanda o maile giris yapilabiliyo yani sifresi unutulmamis demek istiyor ki bu da sizden baskasinin girdigini dogruluyor bir ticket te daha acik bi sekilde tekrar denemenizi öneriyorum

Az önce tekrar mail attım hocam umarım yardımcı olurlar gerçekten çok kötü bir şekilde etkilendim.

TecnoLobi TecnoLobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 943
  • Beğeniler 121 / 134
  • Ticaret 5, (%100)
Benimde mailim calindi youtube adsense degil ama onlardan cok daha degerli olan mailim çalındı kolay olmadi geri almak ama vermicez de demediler kimlik falan pc cerezler falan baya bi ugrastirdilar ama aldim sonunda

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 945
  • Beğeniler 87 / 262
  • Ticaret 1, (%100)

TecnoLobi adlı üyeden alıntı

Benimde mailim calindi youtube adsense degil ama onlardan cok daha degerli olan mailim çalındı kolay olmadi geri almak ama vermicez de demediler kimlik falan pc cerezler falan baya bi ugrastirdilar ama aldim sonunda

umarım geri verirler hocam gerçekten sadece benim değil gurubumda madur oldu

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al