Merhabalar ;

2 Ay önce facebook üzerinden birine facebook begeni paneli satmıştım. 1 haftalık süresi vardı ve fiyatı 110 tl olarak paypal ödeme aldım.Daha sonra sattıgım kişi 1 hafta sonra süresi bitince paypal'a ters ibraz vermiş para benim haberim olmadan çıkmış diye.Neyse Paypal benim hesabımı eksiye aldı daha sonra Paypal İle iletşime geçtim bana ödeme yapan kişinin bankası ters ibraz olarak algıladı ve hesabınızı eksiye aldık felan dediler.Bende Kanıtlarımı sundum kişinin panelde üyelik verdigimi tarihi konusmaları sonra hesabımı eksiden çıkardılar.2 gün önce yine hesabım eksiye düştü sebebi 2 ay önce olan olaydan dolayı çözüme kavuşan olay nasıl oluyorda şimdi tekrar sorun oluyor anlamış değilim.

Dün Paypal ile tekrar iletişime geçtim konustum böyle böyle 2 ay önce sorunu halletik sorun yoktu şimdi neden tekrar eksi bakiyeye düştü felan dedim 1 gün boyunca konustum daha sonra bana dedilerki önceki olayda arkadaslarımız size Jest yapmış hesabınızı eksiden çıkarmış dediler.Bende bugun tekrardan yazdım ben kanıtlarımı sundum onun için eksiden cıkardılar jest felan yapmadılar dedim.Tekrar bana bu konu hakkında yardımcı olamıyacagız dediler.Hesabımda 59 TL vardı şuan o paramda onlara gitti.Bu aşamada neler yapmalıyım paramı tekrar almak için ?

Yazı uzun oldu kusura bakmayın ama tam olarak bu şekilde anlatılırdı olay.Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ek olarak ;

Kişinin Bilgilerini İstedim ve Bana Böyle Cevap Verildi :

Malesef üçuncü kişiler hakkında sizimle bilgi paylaşmamız mümkün değildir.Bu durumun yaratmış olabileceği sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim ve anlayışınız için teşekkür ederim.