lostyazilim

Paypal Neyin Kafasında Acaba ?

25 Mesajlar 2.445 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Asus Asus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar ;

2 Ay önce facebook üzerinden birine facebook begeni paneli satmıştım. 1 haftalık süresi vardı ve fiyatı 110 tl olarak paypal ödeme aldım.Daha sonra sattıgım kişi 1 hafta sonra süresi bitince paypal'a ters ibraz vermiş para benim haberim olmadan çıkmış diye.Neyse Paypal benim hesabımı eksiye aldı daha sonra Paypal İle iletşime geçtim bana ödeme yapan kişinin bankası ters ibraz olarak algıladı ve hesabınızı eksiye aldık felan dediler.Bende Kanıtlarımı sundum kişinin panelde üyelik verdigimi tarihi konusmaları sonra hesabımı eksiden çıkardılar.2 gün önce yine hesabım eksiye düştü sebebi 2 ay önce olan olaydan dolayı çözüme kavuşan olay nasıl oluyorda şimdi tekrar sorun oluyor anlamış değilim.

Dün Paypal ile tekrar iletişime geçtim konustum böyle böyle 2 ay önce sorunu halletik sorun yoktu şimdi neden tekrar eksi bakiyeye düştü felan dedim 1 gün boyunca konustum daha sonra bana dedilerki önceki olayda arkadaslarımız size Jest yapmış hesabınızı eksiden çıkarmış dediler.Bende bugun tekrardan yazdım ben kanıtlarımı sundum onun için eksiden cıkardılar jest felan yapmadılar dedim.Tekrar bana bu konu hakkında yardımcı olamıyacagız dediler.Hesabımda 59 TL vardı şuan o paramda onlara gitti.Bu aşamada neler yapmalıyım paramı tekrar almak için ?

Yazı uzun oldu kusura bakmayın ama tam olarak bu şekilde anlatılırdı olay.Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.

Ek olarak ;

Kişinin Bilgilerini İstedim ve Bana Böyle Cevap Verildi :

Malesef üçuncü kişiler hakkında sizimle bilgi paylaşmamız mümkün değildir.Bu durumun yaratmış olabileceği sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumu belirtmek isterim ve anlayışınız için teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

TeknoMosfer TeknoMosfer Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** T**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 24 / 62
  • Ticaret 6, (%83)
Parayı bilmem ama panel kiralayan hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
TeknoMosfer Aslında parada benim umrumda değil fakat hiçbirşey yokken o para onlara gitmemesi için ugrasıyorum.Kişinin paypal mail var elimde birde kişinin banka bilgilerini ögrenmem lazım ama paneli kiralayan kişini paypalı banka hesabına bağlı ise ögrenebilirim.
FARKHOSTiNG

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
jest yapmışlar şunlara bak lanet gelsin. Dünya kadar parayı haklı olduğum halde duman ettiler ya Allah gün yüzü göstermesin. başka bir şey demiyorum.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Ozi Aynen öyle hocam biryerlerden para çıkarmak için ne zamanın konusunu tekrar gün yüzüne çıkarıyolar bunları şikayet etmenin zamanı geldi bence ben tekrar mesaj attım hem o kişiyi hemde paypal hakkında birşeyler yapmak istiyorum.Olayın parasında değilim sırf haksız kazanç sağladıkları için uğraşacagım.

Motty Motty Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Asus yapman gereken çok kolay banka bilgileri var ise eğerki önce bankayı arayacaksın böyle böyle ibandan adamın hangi yerden aldığını öğren kartı yani nereden aldıysa bunu öğren hangi banka vs. bankayı ara böyle böyle şu şu kullanıcınız beni dolandırdı yasal işlem başlatmak istiyorum ne yapmam gerek vs. bizzat denedim adamın ailesi ile iletişime geçip paramıda söke söke aldım.
Asus

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Motty Mesaj attım bilgileri alabilir miyim diye cevap bekliyorum.

Ergin Ergin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen/webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 431
  • Beğeniler 47 / 219
  • Ticaret 3, (%100)
Paypal böyle durumlarda alıcıdan taraf oluyor malesef çünkü karşıdaki ben hizmeti almadım demiyor benim haberim yokken yapılmış diyor. Kart bilgilerinin çalındığını falan ima etmiştir heralde.

• Üyelik 10.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 290
  • Beğeniler 61 / 40
  • Ticaret 2, (%100)
Ergin Aynen öyle hocam benım haberim olmadan yapılmış demiş o yüzdende böyle eksiye düştü.Acaba karşı tarafında hesabı eksiye düşmüşmüdür soruyorum ona cevap vermiyolar hiç.Kart bilgilerinin çalınsa bile o kişi kanıt sunmadan nasıl böyle hemen karşı tarafın hesabını eksiye düşürüyolar ben kanıt sundugum halde düşürüyolar eksiye.Çok sacma bir sistemi var Paypal'ın.

MertSoftware MertSoftware Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 8, (%88)
Benimlede çalışmayı durdurmuş PayPal şirketi :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al