lostyazilim

Bütçeniz Nedir

16 Mesajlar 2.388 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
sen konunda adam gibi dediysen eğer bütçe sıkıntısı çekenler bana ulaşmasın fiyatım budur profesyonel çalışıyorum çoluk çocukla uğraşmam diye olur biter
he gidipte şöyle bir durum olmuştur elip bir bölgede elit bir mekan açmışsındır kurumsal firmalara çalışıyorsundur dükkanına gelen köylüyü aşağılarsın ama burda yaş ortalaması 16-60 yaş olan bir forumda sana gelipte soru soran adamı aşağılama hakkına sahip değilsiniz

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.
wmaraci
reklam

Inal Inal Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek SEO Expert | Pazarlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 480 / 327
  • Ticaret 31, (%97)
DesignTr bana ne yapacağımı öğretecek seviyede olduğunu düşünmüyorum bence uzatma işine bak biz kimlerle nasıl iletişim kuracağımızı biliriz

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)

ProThemes adlı üyeden alıntı

Kesinlikle katılıyorum piyasayı gerçekten öldürücü ile satış yapıyorlar örnek verecek olursam 1-2 TL makale yazanlarda var mobil uygulamayı 10 TL yapıyorlar ama sorunlu çıkıyor sonra alıcılar mağdur oluyor hocam adam gibi kaliteli & yazanlar birşey kazanamıyor ona acıyorum alıcılar güveni kaybediyorlar sonra alıcılar yazdırmak istemiyor bu yüzden piyasada her türlü iş olmuyor.

Kod bilmeden bir bilgi bilmeden satış yapıyorlar bir arkadaşım var program yazılımcı yüksek lisans okuyor ama internetten iş yapamıyor neden mi ??? düşük fiyata satıpda dandik dunduk yapıp veriyorlar sonra alıcı mağdur olup yapmaktan vazgeçiyor harbi diyorum artık dur demek lazım bunlara

Kendi projeni yapıyorsun güzelce sonra satışa çıkartıyorsun biri geliyor senin altında düşük fiyata koyuyor aynı projeye ona deliriyorumm gerçekten kıskançlık mı???! aç gözlükmüdür nedir bu bilmiyorum ki

GERÇEKTEN DURUN ARTIK..

Bu sadece wm piyasasında olan bir şey değil. Benim eğitimime 2005-2010 arası harcadığım para 100bintl yi geçmiştir. Alanımda her şeyi fazlasıyla biliyorum. Bilmek de yetmez, okumadığım zaman da yapıyordum. Düşününki son aldığım eğitimden bu yana bile 5 yıl geçmiş. Ama piyasada ben her şeyi yaparım, parası önemli değil, cep harclıgım cıksın diyenler yüzünden artık iş yapmıyorum. Yani sorun her sektörde böyle. Ben görüntü yönetmeniyim diyorum. En basit tanımıyla kameraman. Adam diyor ki ben de öyleyim. İyi diyorum, yaptığın işleri göster. Yok ki diyor. E kardeş sen pilot olmuşsun sertifikan var ama uçağa hiç binmemişsin. Bütün gün internetten simulatör oynamışsın. Maalesef bu her yerde böyle. Ben ne yapıyorum biliyor musunuz? gerçek insanlara ulaşmaya çalışıyorum. bunun en iyi yolu da hedeflediğim kitleye gidip bi çayını içmek, meramımı anlatmak. sonra yaptıracakları varsa yaptırıyorlar, yoksa zaten müşteride sıkıntı var demektir.
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

✂------------------------

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Aktif olarak en çok bulunduğum forum burası şu an. Sürekli içinde olduğumuzdan mı bilmiyorum ama ben de benzer başka konularda başlık açıp bazı şeyleri paylaştım. Ben genelde domain ve site alım - satım kategorilerine bakıyorum. 35 TL''ye adamın biri günlerdir sitesini satamadı. Eskiden 4 haneli rakamlara site satıyorduk, şimdi 100 TL bile verecek yok. Sırf muhabbet olsun diye ticaret konularında fiyat istenip duruyor.
Forumda ticaret her geçen gün kötüye gidiyor. Hem alıcı açısından, hem satıcı açısından.
burakisci Inal ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ozgurgezen ozgurgezen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Bilgisayar Muhendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** H**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 224 / 225
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Yurtdısında begendığım bir model var, onu uygulamaya alabılırsınız tabı burada ne kadar işe yarar bilemiyorum.

Proje teklifi sayfasının altında
mınımum bütce x.xxx pound seklinde
Danısmanlık ıcın saat bası xxx pound seklinde
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

Klzmoon Klzmoon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek IU.UX / Motion graphic design
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 314
  • Beğeniler 222 / 176
  • Ticaret 0, (%0)
Geçenlerde bir ticaret konusu gördüm, Profesyönel logo yapıyoruz 20 TL! tarzında, aklıma kaynar sular indi, verdiği referansları inceledim, satış yapacak kadar tecrübeli birisi değil. Ayriyetten logonun tamamını photoshop'ta tasarlayan birisi :) konuda kaç tane yorum var bakıyım diye girdiğimde ise 8 sayfadan fazla yorum vardı. Nedeyeceğini şaşırıyor insan, bu şekilde satış yapıp kalitesiz iş çıkarıyorlar ayriyetten insanlara duyurdukları fiyatlar ile kaliteli iş yapanlarında önlerini kapıyorlar.
Inal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al