18 Yaşının altındaki kişiler genelde piyasayı düşürüyordu.Okul masraflarını vs karşılamak için iyi hoş çalışıyorlardı ancak bir ürünün değerinin kat ve kat altında satıyorlardı.Aynı şekilde vergi mükellefi olmayıp bu işe hobiyle başlayıp kazanca çevirme aşamasında olan kişilerde düşük fiyatlarla sektör piyasasını düşürüyordu.Buraya kadar tamam...

Milli olarak düşünürsek öncelikle belirteyim ki paypal benim gelirlerimin %60 ını oluşturuyordu.Ülkemiz için kullanılan bir ödeme yöntemi gelmeliydi.Yabancılar değilde ülkemizde eğer gerçekten düzgün çalışacak ve memnun edecek bir sistem olacaksa buna kimse hayır demez.

Örneğin enpara...gerçekten harika iş çıkartıyor yakın zamanda paypal gibi online otomasyonlu ödeme imkanı sunarlarsa gerçekten harika olacaktır.Tabi bu yerlimi vs bilmiyorum ancak ülkemizdeki sundukları hizmet gerçekten güzel.

Konuda belirtmiş olduğunuz kuruluşlarda denetlemeden geçebilir.Bunlar muhtemel şeylerdir.Ayrıca şunu belirteyim ki paypal üzerinden büyük miktarlarda terör için para döndürülüyormuş.Bunun önüne geçmek gerekiyordu ve devlet buna el attı.

Kesinlikle ve kesinlikle bizim insanımızın Paypal'ın yokluğuna çözüm bulacağına eminim ancak tek temennim ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı olmasıdır.İnternet sektörünün günümüzdeki hali ortada...Artık o kadar düştükü herşeyin değeri A kişisi B de 10 tl ucuza görüyor A kişisi diyor ki ben satamıyorum fiyatı düşüreyim.C kişisi geliyor bakıyor.A kişisi bu fiyattan bende düşüreyim.Sonra durum şuraya geliyor."bu fiyat beni zor kurtarır daha aşağısı öldürür" Gelişen bu olayların internet sektörünün yararına olmasını ümit ediyorum..

Hayırlı geceler..