wmaraci reklam

Superonline Vdsl Bıktırdı Artık

27 Mesajlar 5.955 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
Bu Yazıyı Yazmadan Önce Çok düşündüm. Sabır sabır dedim ama yeter artık diyorum. Her seferinde aynı muamaele aynı laflar klasik müşteriyi savmalar.
Örnek Bir Superonline Müşteri Diyalogunuda paylaşım sizlere
Müşterinin internet hızı düşük yada hiç yoktur buna istinaden arar Superonline ve size biz ve müşteri temsilcisi arasında geçen diyaloğu yazayım.
(Superonline=S-Müşteri=M]

S: Alo Buyrun Ben Superonlineden Yakup Bugun Size Nasıl Yardımcı olabilirim ?
M: İnternetim Yok Denecek kadar kötü
S: 1 Dakika İsminizi Alayım Müşteri numaranız 00005555 mıdır ?
M:Evet
S:Hemen Gerekli Kontrolleri Sağlıyorum. İnternetinizde Herhangi bir kopma yada yavaşlık ekranlarımızda görunmemektedir.
M:(Bir Tereddutte Kalarak internetine bakar) Ama İnternetim yok
S: Kablolumu Baglantı kullanıyorsunuz yoksa kablosuz mu ?
(Aslında bu bir yanıltma Sorusudur)
M: Kablolu (Aslında Denemelerim karşıdaki kişi kablosuzda kullansanız anlamıyor)
S: Gerekli Kontroller için Onay Veriyormusunuz acaba ?
(Buda yanıltmadır versende vermesende ne kontrolu yaptıgını oda bilmiyor )
M: Onay veriyorum.
S: Gerekli Kontroller yapılmıstır internetinizde herhangi bir problem yoktur.( Bu arada modemi aç kapa faslını bilerek geçtim.)
M: Ama Sorun Devam ediyor.
S: İsterseniz Bir arıza kaydı oluşturalım ekiplerimiz inceleyip size dönsunler.24 Saat içinde...
2 gun sonra...Buraya Dikkat Aslında gelen ekip felan yoktur yok evinize felan geldik felan derlerse pek inanmayın evin yolunu bile bilmezler...

Şimdi Gelelim Meselemize

Geçenlerde Superonline dan bir telefon geldi bulundugum yerde fiber olmadıgı için Vdsl ye gecmemi önerdiler hızımın yuksek olacagını eskisinden çok çok iyi olacagını belirttiler. Bizde inandık Eskısınden kötü oldu internetim 1 haftadır artık gına geldi. Evde interneti bulursam dua etmeye başladım. Bu yazıyı yazma kararı aldım.Superonline Pişmanlık demiyorum ama Vdsl, huwai modem ve klasik yalanlar ından bıktım. Superonline Vdslye gececekler bu yazıyı dikkate alsınlar derim.Bıraz hızlı internete kavusacam derken hızınızdan olmayın...

Bu Yazida Emeği Geçen Turkcell Superonline Çalışanlarına Teşşekurler.
Ezgi Hanım, Eyup bey ve diğerlerine.
Buda Müşteri Temsilcisi ile Konusurken aldıgım ekran goruntusu

1)Sosyal Aglarda Bu Yazıyı Paylaştım Diye Tamamen İnternetimi Kestiler Heralde Yazım Fazla dokundu firmaya.
2) Cozumu Ben Söyledıgım halde firma inatla kendi bildiğini okumakta. Telefonda görüştügüm insanlardan biri speedtesttekı degerlerın anlamını bıle bilmiyor. Upluad Hızının 0,1 Oldugunu soyledıgımde baya yuksekmiş dedi. Adam Haklı Baya yuksek :D
UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Ben bir ay boyunca her gün *****i aradım sırf gıcıklık olsun diye çünkü banada aynı muamele yapıldı aslında internet hiç olmuyordu yaptık diyorlardı 1 saat sonra yine aynı sorun bende sırf inat ettim her gün aradım kayıtlarım mevcut sistemlerinde onlar yapmadıkca ben arıza kaydı bıraktım her gün eve geliyorlardı ama değişen bişey yoktu sonuç mu hiç değişmedi kopan internet ile yıllarca mücadele ettim ve en sonunda bulunduğum bölgeden taşındım :) onlar gelmekden bıkmadı ben aramakdan aslında sorunun çözümü çok basit sizin bağlı bulundugunuz portu değiştirmeleri gerekiyor ama ne yazıkki boş port olmadığı için değiştirmiyorlar yada bilerek değiştirmiyorlar.
siz teklif edin bakalım değiştiriyorlarmı portunuzu ama sanmıyorum.
sedat5453 birsevda UNKEF

kişi bu mesajı beğendi.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Ben bir ay boyunca her gün *****i aradım sırf gıcıklık olsun diye çünkü banada aynı muamele yapıldı aslında internet hiç olmuyordu yaptık diyorlardı 1 saat sonra yine aynı sorun bende sırf inat ettim her gün aradım kayıtlarım mevcut sistemlerinde onlar yapmadıkca ben arıza kaydı bıraktım her gün eve geliyorlardı ama değişen bişey yoktu sonuç mu hiç değişmedi kopan internet ile yıllarca mücadele ettim ve en sonunda bulunduğum bölgeden taşındım :) onlar gelmekden bıkmadı ben aramakdan aslında sorunun çözümü çok basit sizin bağlı bulundugunuz portu değiştirmeleri gerekiyor ama ne yazıkki boş port olmadığı için değiştirmiyorlar yada bilerek değiştirmiyorlar.
siz teklif edin bakalım değiştiriyorlarmı portunuzu ama sanmıyorum.

ben şu 1 haftada her yolu denedim son olarakta sosyal aglar

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

• Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
sosyal ağlar çözüm üretmiyor ne yazıkki çözüm yine süperonline de gidin kapatıyorum deyin size ne kıyaklar yapıcaklar görün :) *****'e gidiyorum ben deyin gerçi aynı alt yapıyı kullanıyorlar fark eden bişey olmayacak.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
türkiyede internet olayı çok rezalet bütün firmalar yabancıların elinde herşeyi geçtim bir avrupa yapısında bile değil avrupa ve amerikada 10 mbit internet ücretsizdir tabi bu oran değişiyor bazen 5 te olabilir ülkeye göre, onlardada akk var ama bizim gibi değil 400 gb tan başlıyor ve artarak devam ediyor hemen hemen her yerde internet çekiyor ve mobil internete gerek dahi yok, bizde ise kota var ayrıca sınırsız dedikleri şeyde 25 gb akk var, alt yapı sıkıntı her yerde fiber yok, fiberi geçtim şirketlerin politikaları saçma örneğin superonline ve uydunet benim modemimi kullanacaksın diyor, internet hızları vahim upload 5 mbit aşmıyor çoğu yerde 1 mbit bile değil bu oran downloadtada aynı güya eylül ayında internet düzenlemesinin sonucu duyurulacakta hadi bakalım yinede benim için bir şey fark etmiyor evimde 7 tane internete bağlanan cihaz var ayda 300 gb harcıyorum 100 mbit download, 5 mbit upload kendi modemime tahadütsüz internet alıyorum hız düşümüm yok, kotam yok, akk yok, 2011 den beri aynı interneti kullanıyorum 1 sıkıntı hariç müşteri hizmetlerini aradığım olmadı oda modemimde arıza varmış o yüzden alt yapım 200 mbit , 50 mbit upload destekliyor eylül ayında hız artışları olursa yükseltmeyi düşünüyorum , eğer internete çok önem veriyorsanız dünyanın en hızlı , en kullanışlı, en fazla yerde olan interneti korededir

buda bonus olsun

ntka sedat5453 birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

TUTANKHAMUN TUTANKHAMUN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .....
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 7 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de superonline kullanıyorum bazen benimde hattım çok yavaşlıyor, halbuki fazla yüklenmiyorum.
Ayrıca çok kopma oluyor, neredeyse günde 3 defa 15'er dakika hat kopuyor..
Ayda 65 TL yi haketmiyor bence..
Sonuçta aldık bi defa, 2 yıl sabredecez...
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Ne demişler g. giren şemsiye açılmaz :) hep bu sözleşmeler yüzünden elimiz kolumuz bağlı. TUTANKHAMUN hangisi hak ediyorki. daha ayın başında kotanız doldu mesajı geliyor şok oluyorum daha kullanmadan nasıl kota doluyor anlamış değilim olmayan hızıda en dibe vuruyorlar.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

TUTANKHAMUN TUTANKHAMUN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek .....
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 255
  • Beğeniler 7 / 81
  • Ticaret 0, (%0)
ntka Benim kotam dolmuyor, kota derdim yok.. ama hattım her ay sıfırlandıktan 10 gün sonra yavaşlıyor. Ayın son haftası tam bir eziyet oluyor.. Çok büyük indirmeler de yapmıyorum. Sorun sadece superonline da mı bilmem ama bu sözleşme biter bitmez bu hattı kapatıp ***** alıcam bir şemsiyede ordan girsin bakalım..
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

EThumb EThumb www.emretas.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Facebook
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 3 / 45
  • Ticaret 12, (%100)
bende vdsl ye geçtim.geçtiğim ilk zamanda hızım 20-25mbps idi.sonra bir şey oldu 6 mbps civarlarına geçti.sonra aradım böyle böyle diye.2-3 gün sonra hız tekrar eski haline geldi.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Türkiye'ye Google Fiber gelse herkes onu kullanır hayat çok değişir

birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

www.osmanlidavetiyeci.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al