lostyazilim

Var Bu Sıralar Bir Şeyler Bende...

36 Mesajlar 4.260 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
Şu aralar tam olarak bendede öyle. Şu sözü aklından çıkarma ; " Gecenin en karanlık anı , güneş doğmadan hemen öncesidir " :)
hsynnr

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Hüseyin, tek başıma hiç bir sey yapmak istemiyorum demişsin. Tek başına olduğunu kim söylüyor? Olum 7/24 Burdayım biliyorsun, ara abi konuşalım. Konuşurken iş yapmak bana da sana da yarıyor.

Dermanın bende gel iki geyik döndürelim istek gelir.
Inal 'ın dediği gibi namaz da önemlidir tabii ki.
ŞafakÇALIŞKAN Düşünceniz doğru olabilir ama, yanlış ifade etmişsiniz. Yani kendimden örnek veriyorum param olmaz mesela isteksizlik olabilir. Ama '' paran yok kardeş
din iman çözmez bu işi '' demişsiniz burası işte hatalı. Onun yerine '' Paran yok kardeşim ondandır.'' deseydin sonuna kadar katılırdım.

Taha çok teşekkür ederim aynen benim dermanım sende :D konuşup çalışmak daha iyi oluyor bize :)

Ek Olarak:

aliyavuz adlı üyeden alıntı

Allah yardımcın olsun

Amin tesekkürler :)

Ek Olarak:

ÇağatayGüney adlı üyeden alıntı

Şu aralar tam olarak bendede öyle. Şu sözü aklından çıkarma ; " Gecenin en karanlık anı , güneş doğmadan hemen öncesidir " :)

Çıkarman :) çok tesekkürler havaklar bir garip bir de baş ağrısı çöktü ki sorma :)

SEO 

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
Gelecek kaygısı yeni nesilde yıllarca boş boş yatmanın oluşturduğu bir durum, Geleceğin ile ilgili kaygın var madem büyük bir şehirdesin diye düşünüyorum Okulun bitmeden Kurumsal firmalara başvurmak senin için iyi olacaktır. geç kalmış bile olabilirsin

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)

DesignTr adlı üyeden alıntı

Gelecek kaygısı yeni nesilde yıllarca boş boş yatmanın oluşturduğu bir durum, Geleceğin ile ilgili kaygın var madem büyük bir şehirdesin diye düşünüyorum Okulun bitmeden Kurumsal firmalara başvurmak senin için iyi olacaktır. geç kalmış bile olabilirsin

Ben yıllarca yatıp sonra bir yaşa gelip ne yapacağım diyenlerden değilim şükürler olsun zaten gerekli olanları yaptım tabii bazı özel sayılabilecek şeyleri yazmadım sonuçta herseyi açıklamak zorunda değilim.Tesekkürler :)

SEO 
wmaraci
wmaraci

DesignTr DesignTr HODL ! Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yatırımcı, Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1217
  • Beğeniler 99 / 373
  • Ticaret 6, (%100)
hsynnr yanlış anlamayın sizin için birşey söylemedim genel konuştum ama aynı süreçlerden bende geçtim okulu bırakmama rağmen staj gördüğüm yerde 2 yıldır çalışıyorum öğrencilik hayatı genel olarak insanlar için rahat geçen bir dönem ama yapılması gereken noktalar bunlar hakkında bilgi almak isteyen herkeze tecrübelerimi ''.... yapmalısınız'' şeklinde aktarabilirim. kaygılanmakta herkez haklı okuduğum bölümdeki sınıf 45 kişiydi benden sonra 2 sene daha bu 45 kişi devam etti ve en fazla 5 kişi düzgün bir firmada çalışıyor geriye kalanlar ise maaş konuusunda bile yarı yarıya düşük ücretlerle özel sektörde çalışmak zorunda

Yazdıklarım kendi düşüncelerimdir, yatırım tavsiyesi değildir.

• Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
DesignTr ÖĞRENCİLİK DÖNEMİ HERKES İÇİN RAHAT GEÇMİYOR NE YAZIK Kİ TABİ BÖLÜMDE ÖNEMLİDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Ek olarak: klavyede caps lock açık kalımış özellikle yazmadım :)
DesignTr

kişi bu mesajı beğendi.

SEO 
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al