lostyazilim

Seo çalışması ne zaman yaptırılmalı ?

26 Mesajlar 2.331 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Sercecik Sercecik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 27 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
furkan2499 İşte zaten adamlar bir şekilde link almayı başarıyor. Sen haber7.com a mail atsan tanıtı m yazısı alcam diye falan büyük ihtimalle geri dönmezler. Aynı şekilde yine diğer büyük haber sitelerinden link alabiliyolar.

seoamk sitesini çoğunuz bilirsiniz seo kelimesinde ilklerdedir. buda bazı backlinkleri;

webtures.com sitesini çoğunuz bilirsiniz ve buda bazı backlinkleri;

Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Ben anlamamak bunu :) Listelediğim kadarıyla 3 seo paketi var şuan :)

-

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Seo çalışması site kurulmadan önce sef link yapısı ile çoktan yapılmaya başlanmış bir çalışmadır efendim. Site içi seo henüz site yapım aşamasında iken yapılır. Seoya uygun link yapısından, responsive resimlere kadar hepsi seo içindir. İşin diğer boyutu da dış seo'dur.

O da herkes için farklılık göstermektedir.
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Evet mantıklı hocam ama bu yardımı hiç bir oyun sitesi yapmaz. Kardeşim olsa gene yapmaz :)

para bütün kapıları açıyor hocam :) bir dönem hile programları paylaşımı yapıyordum. elimdede farmville2 oyunun son programı vardı. neredeyse 800 kelimeden oluşan muhteşem seo kurallarına uygun bir yazı yazdım. ama farmville 2 hile programı kelimesinde bir türlü ilk sayfaya gelemedim.

3 tane sağlam teknoloji oyun tanıtımları yapan site adminine ulaştım. elemanlar ilk başta hile programının tanıtımı olan bir makale yayınlamak istemediler. zar zor ( para :) ) elemanları ikna ettim. 1 hafta içinde ilk sayfa 2. sırada yerimi almıştım.

onun öncesinde seo çalışmaları yapan kişilere çalışmalar yaptırmıştım. ancak hepsi hikayeydi. bana backlink kasmaktan başka birşey yapmadırlar. tabi o zamanlar baya amatördüm. sonradan şunu düşünüyorsun, bu seocular, her önüne gelene aynı çalışmayı yapıyor. yani bir nevi backlink kasıyorlar. kazandırdıkları yerler ister istemez çöp oluyor. çöp siteden gelen backlinkin ne faydası olur.

sonra şunuda anladım :) en iyi seo senin yaptığın seodur. kimsenin yüzel kelimelerine, yumuşak yüzüne kanmamak gerek. kimse senin sitene senin verdiğin değeri vermez.

ben şunu bilirim seoculardan, seo paketlerinden uzak durmak lazım. buna seocular şimdi tantana yapar. ancak iş böyle.
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. SeCe ile anlaşmaya varıyoruz binlerce kişinin linkini aynı sitede paylaşım yapmış seocular yerine SeCe gibi kendi paravan sistemimi oluşturup birkaç aya bölerek döngü oluşturmak daha mantıklı. 10 Tl lik veya 90 TL lik seo paketleri almak artık birşey ifade etmiyor. Arkadaşımız aylar süren bir çalışmayı tanıttı bana çok yüksek ihtimal kendisi ile çalışıcam.
SeCe

kişi bu mesajı beğendi.

-

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)

furkan2499 adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. SeCe ile anlaşmaya varıyoruz binlerce kişinin linkini aynı sitede paylaşım yapmış seocular yerine SeCe gibi kendi paravan sistemimi oluşturup birkaç aya bölerek döngü oluşturmak daha mantıklı. 10 Tl lik veya 90 TL lik seo paketleri almak artık birşey ifade etmiyor. Arkadaşımız aylar süren bir çalışmayı tanıttı bana çok yüksek ihtimal kendisi ile çalışıcam.

Hayırlısı olması dileğiyle hocam. Allah utandırmasın diyelim. Konu içerisinde arkadaşlar düşüncelerini ve fikirlerini yazıyorlar. Siz içlerinde sizin için uygun ve mantıklı olanı seçeceksiniz. Bunun ben olmam ya da x kişisi olmasının önemi yok.

Herkesin bir yöntemi var sonuç itibari ile. Bu konuda tercih sizin.
Furkan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al