10K Görüntülenmeye 4.61 TL!

41 Mesajlar 3.948 Okunma
smmexpress

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Abi bu nedir ya emek harcıyoruz, E3 2016 fuarını anlık olarak takipçilerimize aktarıyoruz ve tabiki bunun karşılığını bu güzel rakamla alıyoruz.

Adsense'in verdiğine bak! Kim nerde, 10 bin kişiye yapılan reklamı 4.69 TL'ye veriyor, bu resmen emeğe saygısızlık.

Sizin görüşleriniz nedir arkadaşlar, yanlış mı düşünüyorum?

Ayrıca reklam yerleşimimi geçen sormuştum, herkes yeterli bulmuştu gene de işin ehli olan kişiler isterse bakıp bir eksiklik varsa söyleyebilir, bu beni çok mutlu eder.

Site adresim www.konsolum.com

Bu rakamın olayı nedir?:)

wmaraci
reklam

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
adblock ile girenleri engelleyin kapatıp girsinler girmiyolarsa almayın böyle artabilir

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

hopdi hopdi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Televizyon ve Yayıncılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 718
  • Beğeniler 269 / 132
  • Ticaret 2, (%100)
Bence bu siteyi yavaştan Youtube'a taşıyabilirsiniz. Hazır aboneleriniz de varsa bir adım öne atar sizi.

✂------------------------

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Inchredible adlı üyeden alıntı

adblock ile girenleri engelleyin kapatıp girsinler girmiyolarsa almayın böyle artabilir

adblock ile girenleri engellemeyi etik bulmuyorum, sonuçta hit hitdir değil mi? :)

hopdi adlı üyeden alıntı

Bence bu siteyi yavaştan Youtube'a taşıyabilirsiniz. Hazır aboneleriniz de varsa bir adım öne atar sizi.

Youtube kanalımız var, facebook üzerindede 15 bin civarı takipçimiz bulunuyor. Bir çok fifa , cod gibi oyunlara ait kapalı gruplarda bize bağlı.

Ancak Youtube'da bir türlü istediğimiz noktaya gelemedik, bu sadece Adsense reklamı tabi, ekstra gelirlerimiz var, ileride gelecek daha güzel reklam anlaşmaları var ama bu Adsense'in verdiği para gerçekten sinir bozucu.

wmaraci
wmaraci

anilkaraduman anilkaraduman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 52 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Adblock'a çözüm bulmalısınız

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)

Atacani adlı üyeden alıntı

adblock ile girenleri engellemeyi etik bulmuyorum, sonuçta hit hitdir değil mi? :)

Youtube kanalımız var, facebook üzerindede 15 bin civarı takipçimiz bulunuyor. Bir çok fifa , cod gibi oyunlara ait kapalı gruplarda bize bağlı.

Ancak Youtube'da bir türlü istediğimiz noktaya gelemedik, bu sadece Adsense reklamı tabi, ekstra gelirlerimiz var, ileride gelecek daha güzel reklam anlaşmaları var ama bu Adsense'in verdiği para gerçekten sinir bozucu.

o gelenlerden 1 kuruş bile kazanamazsınız size faydalarıda olmaz böyle 10 k danda 5 tl anca gelir

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

anilkaraduman adlı üyeden alıntı

Adblock'a çözüm bulmalısınız

Inchredible adlı üyeden alıntı

o gelenlerden 1 kuruş bile kazanamazsınız size faydalarıda olmaz böyle 10 k danda 5 tl anca gelir

İyi güzelde Adblock kullanan biri olsam herhangi bir siteye girmek için uygulamayı silmem, hem de bu tutumu olumsuz karşılarım.

Tabi haklısınız siteyi yavaşlatıp CPU'yu zorlamaz belki ama onların siteye girmesi bana her anlamda katkı sağlar. Sonuçta bir yazıyı 1000 kişi okuması var 1500 kişi okuması var neden 500 kişi daha az okusun? Bu 500 kişinin arkadaşlarıyla paylaşması veya yazı satış amaçlıysa bize para kazandırması gibi durumlar da var...

anilkaraduman anilkaraduman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Nevşehir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 52 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam webmaster adblock kullanmaz klişesine hiç girmeyeceğim klişeden ölen var diyerek cümlemi devam ettireceğim eğer içeriğiniz kaliteli ise zaten okurunuz her türlü okuyacaktır.Kendimden örnek vereyim dayamışsa her yere reklamı elbet adblock kullanıyorum fakat işini yapmaya çalışan içeriği kaliteli sitelerde adblocku devre dışı bırakıyorum.
Arestr redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

anilkaraduman adlı üyeden alıntı

Hocam webmaster adblock kullanmaz klişesine hiç girmeyeceğim klişeden ölen var diyerek cümlemi devam ettireceğim eğer içeriğiniz kaliteli ise zaten okurunuz her türlü okuyacaktır.Kendimden örnek vereyim dayamışsa her yere reklamı elbet adblock kullanıyorum fakat işini yapmaya çalışan içeriği kaliteli sitelerde adblocku devre dışı bırakıyorum.

Peki hocam belli bir hitin üstünde yani nasıl desem gerçekten Türkiye'nin en iyi siteleri arasında yer alan sitelerde hangisinde anti adblock bulunuyor?

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
hocam bu temayı ben de alacaktım thereview teması galiba nasıl bir tema memnun musunuz?
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al