Merhabalar konuyu doğru yeremi açtım emin değilim uygun olarak bu kategoriyi gördüm.WMaracı üyelerinden bi konu hakkında yardım isteyecektim.Sorunum üniversite öğrencisiyim ve kyk dan kredi alıyorum ziraat bankası bu kredinin yatırılacağı bir kart verdi bilenleriniz vardır GençBankkart adı altında ön yüzü banka kartı arka yüzü kredi kartı.Kredi kartı üzerinden yapmış olduğum harcamalar dolayısı ile borcum var ve bu ay asgari ödeme tutarını yatıramadım.Bunun üzerine banka kredi kartına değil de banka kartıma 200 tl tutarında bir bloke koydu.Bu blokeyi kaldırmak için napabilirim.Yani kredi kartındaki asgari ödeme tutarının yatırmam için o bloke kapanmalı.Bloke asgari ödeme tutarını yatırsam kalkar mı?Veya tüm borcu mu yatırmam mı gerekli? bunun hakkında bilgisi olan yardımcı olsun çok sıkışık bir durumdayım şuan asgari ödeme tutarını yatırınca kalkacağını bilsem başka bir yerden para bulur bloke kalkınca o paradan geri ödeme yaparım.çok saçma bir sistem var paraya bloke koyduğunda ben o borcu nasıl yatırabilirim ki?Şikayetvar a da şikayetde bulundum verdikleri cevap çok genel bankamıza iletilmiştir felan bi açıklama yok.bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.