wmaraci reklam
lidertakipci

O aramizda sizce parayi hakettimi ?

12 Mesajlar 1.889 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

bedirhan73 bedirhan73 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaslar forum da pek mesajim bulunmaz lakin araniza neredeyse yeni katilmis birisiyim burada makale editorlugu icin bir arkadas ile anlastim skype ile iletisime gectik ilk bi kac yazisinda ozgun kendi yazisini yazmaya basladi anlasmamiz da buydu neyse buna guvendim yazilari kontrol etmeyi biraktim nasilsa ozgun diyerek bugun yine kontrol ettim son yazisini Rewrit yapmis test te % 60 %80 %50 cikan bile var butun yazilsr boyle gunluk 5 makale x 15 gun bu sekil yazmis bugun agzini yokladim ozgunsun degilmi bak kontrol etmiyorum diye aa ayipsin falan diyor 3 gun sonra 1 ayligi dolacak sizce parasini vermelimiyim ?

wmaraci
reklam

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
Yani bunu sormamalısın bile.Sahtekarlık yapmış 1 kuruş bile verme hocam

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
makaleleri alıp kullandıysanız ve farkına varmanıza rağmen alım yapmaya devam ettiyseniz ücreti vermelisiniz..

He ben o verdiği %80 %50 %60 çıkan makaleler %100 özgün olmadığı için kabul etmedim yayınlamadım diyorsanız bir tanesini bile sen özgün falan değilsin kardeşim kontrollerde böyle çıkıyor hayırdır falan diyerek suçunu yüzüne vurursunuz olur biter...

Kullandınız mı kullanmadınız mı o önemli... Makaleler yarı özgün de olsa deyip yayınladıysanız siz adamın işini kabul etmişsiniz demektir...
gilmour13 mühim olan o sahtekar dediğimiz kişinin makaleleri kullanıldı mı bu önemli
melankolia TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

gilmour13 gilmour13 Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 19.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Y** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 15 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
demirkurt94 O kısım da önemli tabi ama sonuç olarak anlaşmaya bağlı kalınmadığı için hiçbir şekilde ücret ödememesi gerekiyor.Kaldı ki anlaşmanın dışında siteye 1 aydır kopya içerik yüklemiş bu çok daha büyük sıkıntı.İndexlenen sayfalar vs.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Durum için en mantıklı yer https://wmaraci.com/forum/sikayetim-var.html kısmına konu aç delilleri koy... moderatörler karar versin.

Economist Economist Bla, bla, bla.. Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 1943
  • Beğeniler 1098 / 1106
  • Ticaret 312, (%100)
Bir makalenin veya içeriğin özgün olmaması, siteni zedeler cebini değil. Hem paranı kaybediyorsun, hem siteni zedeliyorsun. Özgün olmayan içerikleri kaldırın, özgün olarak içeriklerin ücretini ödeyin konuda kapanmış olur. Makaleci; özgün olduğunu iddia ediyorsa Şikayetim var kategorisine kanıtlarınızı ekleyin, savunmasını yapsın.

ReLaX2 ReLaX2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek memur
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 50
  • Ticaret 11, (%100)
Şu özgünlük testi sitelerine pek güvenmeyin yanlış sonuç veriyor. Makalenin içinden cümle seçip google'da aratın sonuçlardan bikaç tanesiyle karşılaştırın belli olur zaten.

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
rt makale fiyatı belli
ozgun makale fiyatı beli.

kendini keriz yerine konmuş hissedersen tek tek hesaplayıp ödemeyi ona gore yaparsın. Sonuçta rt olsa bile emek var.
melankolia

kişi bu mesajı beğendi.

bedirhan73 bedirhan73 Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

demirkurt94 adlı üyeden alıntı

makaleleri alıp kullandıysanız ve farkına varmanıza rağmen alım yapmaya devam ettiyseniz ücreti vermelisiniz..

He ben o verdiği %80 %50 %60 çıkan makaleler %100 özgün olmadığı için kabul etmedim yayınlamadım diyorsanız bir tanesini bile sen özgün falan değilsin kardeşim kontrollerde böyle çıkıyor hayırdır falan diyerek suçunu yüzüne vurursunuz olur biter...

Kullandınız mı kullanmadınız mı o önemli... Makaleler yarı özgün de olsa deyip yayınladıysanız siz adamın işini kabul etmişsiniz demektir...
gilmour13 mühim olan o sahtekar dediğimiz kişinin makaleleri kullanıldı mı bu önemli

Hocam ben islerimden dolayi ilgilenemedigim icin editor ile %100 OZGUN olacak sekilde anlastim bi iki yazisini ozgunluk testleriyle yaptim % 100 80 90 cikti problem yok dedim ondan sonra zaten nasilsa %100 OZGUNdur diye kontrol etmedim lakin bir cumlesini alip google de " -" arasinda srattigimda bi iki site ile beraber sonuc cikti karsima bire bir ayni cumle ve 20 gundur yazmis durumda daha dogrusu KOPYALAMIS durumda kanit olarak suanda elimde 10 tane resim var ve rastgele secmis oldugum yazilari arasinda 10 taneside 2 3 siteyle beraber cikti simdi dize soruyorum kullansam ne kullanmasam ne yazikari kendisi giriyor sizce ne yapmaliyim yada siz ne yapardınız?

Ek Olarak:

Economist adlı üyeden alıntı

Bir makalenin veya içeriğin özgün olmaması, siteni zedeler cebini değil. Hem paranı kaybediyorsun, hem siteni zedeliyorsun. Özgün olmayan içerikleri kaldırın, özgün olarak içeriklerin ücretini ödeyin konuda kapanmış olur. Makaleci; özgün olduğunu iddia ediyorsa Şikayetim var kategorisine kanıtlarınızı ekleyin, savunmasını yapsın.

Kanitlarim var dedigim gibi rastgele sectigim 10 yazinin hepside 2 3 sonucla karsima cikti gerekirse hepsini tekntek kontrol edip delil olarak dunabilirim

Ek Olarak:

ReLaX2 adlı üyeden alıntı

Şu özgünlük testi sitelerine pek güvenmeyin yanlış sonuç veriyor. Makalenin içinden cümle seçip google'da aratın sonuçlardan bikaç tanesiyle karşılaştırın belli olur zaten.

Zaten bu ozgunluk testi yapan siteleri anlamis degilim dedigim gibi "-" icinde aradigim cumle 3 sitede birden cikiyor bu sitede tarattigimda %100 ozgun cikiyor yani guvenilir degiller

Ek Olarak:

brkltprmk adlı üyeden alıntı

rt makale fiyatı belli
ozgun makale fiyatı beli.

kendini keriz yerine konmuş hissedersen tek tek hesaplayıp ödemeyi ona gore yaparsın. Sonuçta rt olsa bile emek var.

Anlasmamiz %100OZGUN makale seklinde deginiz gibi keriz yerine konuldum bugun oyle agzinibyokladim dun ku içerikleri isi oldugu icin girememisti ve bugun 10 makale yayinlayip yarin icin 25 tane daha hazirda oldugunu soyledi %100 ozgun makale yazmak bunkadar kolay mi ki ?

Ek Olarak:

gilmour13 adlı üyeden alıntı

Yani bunu sormamalısın bile.Sahtekarlık yapmış 1 kuruş bile verme hocam

Yinede kimsenin hakkina girmemek icin bu konuyu sizlere de danismak istedim sonucta akil akildan ustundur

• Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
Bence direk şikayet bölümüne kanıtlarınızla konu açın admin ve moderatörlerimiz karar versin.
-Cümleleri birebir bulduğunuz makaleler de aynıysa büyük sorun ancak aynı cümle versiyonları bir konu içinde bir şekilde denk gelebilir. %100 özgün yazı olmaz elbette.
-Karşılıklı güven duygusunu zedelenmesi olmuş zaten bu saatten sonra iş yapmazsınız olur biter.
-Karşı tarafa hala bir şey demediniz mi böyle böyle yaptın diye durmanız hata demediyseniz...
*Kişi forumdaysa siz parasını ödemediğiniz için o şikayet konusu açarsa kendi açınızdan haklı iken ve haklı görülebikecekken haksız duruma da düşmüş olmayın.
-İş yaptığınız kişilerin ticaret puanları ve yorumlarını dikkate alarak iş verin alın nacizane tavsiyem.

Yazıları kendisi giriyor madem yazıları kaldırın kullanmayın yine söylüyorum kanıtlarla beraber şikayet konununuzu açın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al