lostyazilim

En Uygun fiyatı ile Sahifa Tema E-Ticaret sitesi olabilir mi?

19 Mesajlar 3.392 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
1-2 ay içerisinde ciddi anlamda bayan ayakkabı üzerine internetten satış yapmayı düşünmekteyim.

Sahifa temada hazır gelen WooCommerce eklentisini biraz kurcaladım.
Ürün Sayfası deneme amaçlı yapıldı.

http://bielof.com/urun/babet-ayakkabi-211-siyah-enisse/

Bileşenlerde bulunanlar ile yapılabilecekler.

• WooCommerce Average Rating Filter: Filter products by rating when viewing product archives and categories.

• WooCommerce En Çok Oy Alan Ürünler: Sitenizde en çok oy alan ürünlerin bir listesini görüntüler.

• WooCommerce Fiyat Süzgeci: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir fiyat aralığı filtresi çubuğu bileşeni gösterir.

• WooCommerce Sepet: Kullanıcı sepetini yan panelde yayınlar.

• WooCommerce Seçim Daraltma: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir özellik bileşeni gösterir.

• WooCommerce Seçim Daraltma Filtreleri: Kullanıcıların görüp etkisiz hale getirebilmeleri için aktif katmanlı seçim daraltma filtrelerini göstermektedir.

• WooCommerce Son Görüntülenen: En Son Görüntülenen Ürünler listesi yayınlar.

• WooCommerce Son Yorumlar: Sitenizdeki en son değerlendirme listesini görüntüleyin.

• WooCommerce Ürün Arama: Sadece Ürünler için Arama Kutusu.

• WooCommerce Ürün Etiketleri: Bulut formatında en çok kullanılan ürün etiketleriniz.

• WooCommerce Ürün Kategorileri: Ürün Kategorileri için liste veya açılır menü.

• WooCommerce Ürünler: Sitenizde ürünlerin bir listesini görüntüler.

Bir çok e-ticaret paketlerini analiz yaptığımda ya sef link olmayan, yada bir çok hataları olan (valid-seo uyumsuz v.s.) paketlerle karşılaşıyorum.

Aynı zamanda fiyatlarıda oldukça güzel :o

Belki saçma olacak ama En Uygun fiyatı ile Sahifa Tema E-Ticaret sitesi olabilir mi?

Not: E-ticaret hakkında hiç bir bilgim yok :D

Bu konuda bilgisi olanlar bizleri bilgilendirir ise sevinirim.

Orijinal demo hali:
Anasayfa: http://themes.tielabs.com/sahifa/shop/
Ürün kategori sayfası: http://themes.tielabs.com/sahifa/product-category/accessories/
Ürün sayfası: http://themes.tielabs.com/sahifa/product/tielabs-mug/

wmaraci
reklam

power345 power345 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Woocommerce nedenini anlayamadığım bir şekilde ülkemizde pek kullanılmıyor. Ama ben yaklaşık 2 senedir woocommerce ile ticaret yapmaktayım ve sorun yaşamıyorum. Tema olarak kendi sitemde kullandığım temayı tavsiye ederim. Kullanışlı ve en çok satan temalardan bir tanesi.
İncelemek için www.atasehiruydu.com

www.atasehiruydu.com
www.nextservisi.com

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Çok karışık olmuş tema, bence çok kötü.
Bayanlar için sadelik çok önemli -bence- Özellikle web alanında daha önemli çünkü birçoğu neredeyse interneti tam anlamıyla bilemiyor ya da kullanamıyor. Benim önerim wordpress e-ticaret temalarından birisini satın almanız olacaktır. Themeforest üzerinde oldukça iyi örnekler mevcut.

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam sana tavsiye eğer e ticaret yapacaksan temanı çok iyi seç ve mobile önem ver. Ben yapsam böyle yaparım. Blogda bir şeyler satacaksan bu tema olabilir ancak bu tema bir e ticaret teması değil bence.

Kapıda ödeme yapacak mısın?

wmaraci
wmaraci

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)

power345 adlı üyeden alıntı

Merhaba
Woocommerce nedenini anlayamadığım bir şekilde ülkemizde pek kullanılmıyor. Ama ben yaklaşık 2 senedir woocommerce ile ticaret yapmaktayım ve sorun yaşamıyorum. Tema olarak kendi sitemde kullandığım temayı tavsiye ederim. Kullanışlı ve en çok satan temalardan bir tanesi.
İncelemek için www.atasehiruydu.com

Bir kaç konu hakkında Özel mesaj gönderdim.

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Bayanlar için sadelik çok önemli -bence- Özellikle web alanında daha önemli çünkü birçoğu neredeyse interneti tam anlamıyla bilemiyor ya da kullanamıyor. Benim önerim wordpress e-ticaret temalarından birisini satın almanız olacaktır. Themeforest üzerinde oldukça iyi örnekler mevcut.

Bana göre de oldukça sade geldi.

Orijinal demo hali:
Ürün kategori sayfası: http://themes.tielabs.com/sahifa/product-category/accessories/

imamet adlı üyeden alıntı

Hocam sana tavsiye eğer e ticaret yapacaksan temanı çok iyi seç ve mobile önem ver. Ben yapsam böyle yaparım. Blogda bir şeyler satacaksan bu tema olabilir ancak bu tema bir e ticaret teması değil bence.

Kapıda ödeme yapacak mısın?

Tema veya script ile ilgili bir çok e-ticaret paketlerinede baktım birçoğunda sef link, valid hatalar ve seo açısından pek iyi olmayanlara denk geldik. en kötüsü 2.000-3.000 başlıyor.

Sahifa tema niye olmasın diye düşününce hem sef link, hem seo aaçısından oldukça iyi aynı zamanda responsive tema.

Arayışlarım devam ediyor. İlk mesajımda belirttiğim gibi 1-2 aydan önce bu işe girişmem.

Havale, EFT, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme hatta yakın çevrelere elden ödeme, nakit bile düşünüyorum.

Şahış şirket veya firma artık nasıl olur ise bir muhasebeciye danışacağım.

Herkese destekleri için teşekkürler.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
sağlam bir tema ile wp ile on numara iş yaparsınız fakat zamanla siparişler,müştriler ürünler,sanal pos vs vs artacagı için wp sorun oluşturur söylentisi için yıllardır kullanmadım.Sırf seo ayarları için kullanılabilir fakat opencartta paladin seo modülü ile seo ayarları en ince detayına kadar yapılmakta opencart ile başlayabilirsiniz.

• Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

Temanın karışık ve çok kötü olduğunu belirmişsin. Evet benim sitemde güzel değil ama tema çok kullanışlı sade ve themeforest.net üzerinde en çok satan temaların başında geliyor biraz araştırısan görebilirsin. Mobil uyumluluğu bence kusursuz.Flatsome Theme

www.atasehiruydu.com
www.nextservisi.com

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
power345

Themeforest platformunda ya da herhangi bir yerde ne kadar sattığı beni alakadar eden bir şey değildir. Beni asıl ilgilendiren ben beğeniyor muyum ve sorunsuz bir şekilde yönetebiliyor muyum sorularıdır. Ben temayı beğendikten sonra dilerse hiç satış yapmamış olsun alırım zaten hocam.

• Üyelik 27.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

BiELOF adlı üyeden alıntı

Bir kaç konu hakkında Özel mesaj gönderdim.

Bana göre de oldukça sade geldi.

Orijinal demo hali:

Tema veya script ile ilgili bir çok e-ticaret paketlerinede baktım birçoğunda sef link, valid hatalar ve seo açısından pek iyi olmayanlara denk geldik. en kötüsü 2.000-3.000 başlıyor.

Sahifa tema niye olmasın diye düşününce hem sef link, hem seo aaçısından oldukça iyi aynı zamanda responsive tema.

Arayışlarım devam ediyor. İlk mesajımda belirttiğim gibi 1-2 aydan önce bu işe girişmem.

Havale, EFT, Kredi Kartı, Kapıda Ödeme hatta yakın çevrelere elden ödeme, nakit bile düşünüyorum.

Şahış şirket veya firma artık nasıl olur ise bir muhasebeciye danışacağım.

Herkese destekleri için teşekkürler.

Öncelikle kuracağın iş umarım hayırlı ve bol kazançlı olur.
Tema ile gelen Wocommerce eklentisi, seçenekler ayarlarından ürünlere Renk, Numara, Beden, Desen gibi seçenekler ekleyebilirsin.

Kapıda ödeme olarak satış yapabilir ve kapıda ödeme için müşterine istediğin ekstra ücreti yansıtabilirsin. Havale/EFT ile ödeme alabilir yada iyzico ile anlaşarak K.k ile ödeme alabilirsin. (iyzico eklentisi ücretsiz ve kurulumu oldukça basit)

Eklenti olarak fazlaca yardımcı eklenti bulabilirsin.

Woocommerce ile e-ticaret yapmak diğer modüllere göre çok daha kolay bence. Tek dikkat edilmesi gereken host/sunucu kalteli olmalı.

www.atasehiruydu.com
www.nextservisi.com

dmdnz dmdnz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance Öğrencilik ve Danş.
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 12 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam temanın çok satma sebebi blog olarak çok güzel ve özellikli bir tema olması.Bence bir e-ticaret teması için güven vermiyor pek, bu temayı kullanırsanız hizmetin çok iyi olması lazım çünkü bu tema müşteri kaçırabilecek potansiyelde bir tema.Biraz daha ararsanız wordpress'de çok daha iyi e-ticaret sitesi temaları bulabilirsiniz.ama kullanışlılık açısından nasıl olur bilemiyorum çünkü kullanmadığım birşey hakkında yanlış bilgi vermek istemem.
Sercecik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al