freelance iş ilanları

Advoly herkesimi banladı?

86 Mesajlar 13.516 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SerkanERGUN SerkanERGUN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 2894
  • Beğeniler 1339 / 1338
  • Ticaret 249, (%100)
Merhabalar,

Konu ile alakasızım, neden derseniz benim advoly ile işim olmuyor. Şuan itibari ile ne AdSense nede advoly kullanıcısıyım ama bu benim fikir özgürlüğümü kısıtlayamaz, değerli Advoly temsilcisi illegal olarak kazanç sağlayanların tespiti sizin sorumluluğunuzda ve tespit ettiğiniz ihlal unsurların belgeleri ile hesabı durdurmanız doğru bir karardır. Ama sizin yaptığınız varsayımlarla hesap durdurmak da neymiş ?

Konuda okuduğum kadarı ile 10₺ 20₺ kazançları olan kişilerin hesapları kapatılıyor ve hiç bir açıklama yapılmadan, ha pardon açıklama şu idi değil mi ?

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/advoly-google-reklamlari-google-tarafindan-banlanan-siteler-hk-356086.html Sayın temsilci bu bana göre bir açıklama değildir. Hadi açıklama olsun ve illegal olan hesapların kapatıldığı şu zamanda reklam verenlere yönelik neler yapmayı düşünüyorsunuz ? Diyelim ki ben Adwords reklam verenim, peki benim verdiğim ücretler bana iade edilecek mi ? Sorunun cevabını galiba biliyorum, kocaman bir HAYIR değil mi ?

Bakın ben burada şahsa ait yada kuruma ait konuşmalar yapmıyorum sadece yapılması gerekeni sunuyorum. Sistem eksikleriniz apaçık eksik olduğu bellidir, yapılan son zamanlardaki forum paylaşımlarında illegal olarak gerek AdSense gerekse de diğer reklam firmaları kazançlarını anlatan içerikleri baz alarak bu adımı attığınızı düşünmüyorum ama emekçi insanlara bu zulmü yapamazsınız.

Bu gün hakkınızda çok konu okudum, bir çok kişi haksız olarak işlem yaptığınızı söylüyor. Onlar kendilerine göre haklı sizde kendinize göre haklısınız, ortada eksiklik varsa o sizin eksikliğinizdir.

Olacakları tahmin ediyorum da, Adınız çıkacak ve kurumunuz kötü tabir ile anılacak bu durum inanın hepimizi üzer neden derseniz hakkı ile kazanç sağlamanın derdinde olanlara yönelik bu tür adımlar doğru değildir.

Size de konu da mağdur olan kişilerede büyük geçmiş olsun diyorum. Umarım bir daha tekrarlanmaz ama sanmıyorum ne bu illegal yöntemlerin önüne geçilebilir nede hesap durdurmaların. Ayrıca benden destek isterseniz illegal yöntemlerden bir kaç tanesini size anlatabilir bu yöntemlere yönelik bir takım önlemler alabilirsiniz.
TurkaWeb onur712 redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan ERGÜN - Her şeyi denerim; ama yapabildiklerimi yaparım.
wmaraci
reklam

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1157
  • Beğeniler 257 / 264
  • Ticaret 150, (%100)
uzak durun o parayı almayacaklarmı adsenseden almayacaksa neden reklam döndürüyorlar uzak durun yazık hitinize
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

sterkamed sterkamed WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek facebookworker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 176 / 176
  • Ticaret 23, (%100)

ahmetce33 adlı üyeden alıntı

tavsiye etmem diyorum her fırsatta arada çıkıyor böyle firmalar ödeme zamanı ban atıyor yada reklamlarınızı durdurduk diyorlar rahatsız olmayan seven kesimde var ama 2 yıldır ödeme alıyorum aynı siteden adsense ile ne ban nede hitin az diye reklamlarımı engellemediler

Hocam haklısın ama adsensem yok gözü kör olsun çakala çukala kalıyoruz bizde
ahmetce33 redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2978
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Banlanan arkadaslara uzuldum gercekten srbep ne demisler?
redfire38

kişi bu mesajı beğendi.

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci
wmaraci

Advoly Advoly Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 04.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Coder
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 0 / 43
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Eskiden de bahsettik. İlişiğini bizim kestiğimiz yayıncılarımızın biriken ücretlerini ödeme talebinde bulunduklarında ödeme listemize alıyoruz. Bu konuyu buradan görebilirsiniz:

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/gelirim-nasil-advoly-355277.html

https://wmaraci.com/forum/webmaster-genel/advoly-kesinlikle-tavsiye-etmiyorum-355563.html

Ama direkt Google tarafından banlanan sitelerde ücretlerini alamadığımız için birşey yapamayacağız.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1157
  • Beğeniler 257 / 264
  • Ticaret 150, (%100)
yeni reklam firmalarının genelde klasik taktiğidir banlama yada hesap silme umut dünyası işte bizde ekleriz reklam kodlarını acaba ödeme alırmıyız ümidi ile 0,10 kuruşta alsan sağlamlık bakımına adsense 1 numaradır 8 yıllık hesabım var sorunsuz devam ediyorum az ama ödemeyi atarlarmı banlarlarmı korkusu yaşamıyorum geçen zaman içinde

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Sado ban kaldır :D Saçma sapan reklam firmalarına güvenipte umut bağlarsanız olacağı budur
ismail03

kişi bu mesajı beğendi.

onur712 onur712 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 21 / 50
  • Ticaret 9, (%100)
biz sizden ne bekliyoruz sizin verdiğiniz cevaba bak ya ne saçma bir yorum bu kim bu kullanıcı ne istediğimizi görmüyormusun

delil ispat istiyoruz o kapanan sitelerin içerisinde geçtiği google irlanda uyarısı bekliyoruz sen ne gösteriyorsun bize
oktayt

kişi bu mesajı beğendi.

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Son gün mü fark ediliyor bu işler ödeme alınacağı gün banlamak ne demek. Akıl var mantık var sadece yüksek miktarda alacağı olanlar ve ödeme günü aslında çok şeyi anlatıyor.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

beyuzman beyuzman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek webmaster - Mühendis
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad I** I**
  • Mesajlar 1391
  • Beğeniler 515 / 228
  • Ticaret 67, (%99)
52 TL olmuş an itibari ile inşallah banlamazlar...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al