freelance iş ilanları

Yeter artık.! PRİM YAPMAYIN!

30 Mesajlar 5.129 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Dini alet edemez. Kişilerin Dini duygularını kendi işine göre kullanmak ne kadar hatalı ise sizinde bu konuyu sadece Dini anlamda kullanmanızda yanlıştır.

Şu çocuk kayboldu. Paylaşın, şu hastaya kan lazım, yok şu hastane bu kadar para istedi v.s. hemen hemen hepsi şerefsizlerin açtığı paylaşımlardır. (İsterseniz verilen numarayı 1 kere arayın. Yok gerek kalmadı çocuk bulunda, kan bulundu, yok paylaşımlar sonuç verdi hastane para istemekten vaz geçti gibi kaçamak cevaplar verilecektir.)

Aynı zihniyet wmaracı üyesi tarafından yapılıyordu.

Zırt pırt olmayan hata varmış gibi sitemde şu hata var, Yok bu çalışmıyor v.s. kaç sefer konu açtığını biliyorum. Bunun doğru olmadığını biliyordum 2 konusunda şifre veya teamviewer ver halledeyim diye konuya yazınca gerek kalmadı sorun çözüldü dediğini gayet iyi biliyorum. Ki bende teamviewer yoktur. Kendisinin bu konuları devamlı açtığını ve maksadını biliyordum. Çok şükür son zamanlarda bu tarz konu açmıyor. Bu tarz konularla google news almıştı. Bu tarz konu açtığında kendisine hem özelden hemde konusunda uyarı mahiyetinde yazmıştım. Peki siz yazdınız mı?

Benim açımdan, Facebook ve benzeri sitelerde Bu tür yazıları da paylaşan, beğenen, yorum yazanları Gerizekalı olarak görmekteyim.

Bu tarz paylaşımlar gördüğünüz zaman yapmanız gereken profili şikayet etmek ve arkadaş çevrenizi uyarmaktır.

Üsluba uygun değil, hak ettiği şekilde. Bu tarz paylaşımlara inanan Gerizekalıdır diye 1 kere kendi profilinizde paylaştınız mı? Yada arkadaşlarınıza bunu belirttiniz mi?

Bu tarz konuyu wmaracı açmaktan çok kendi kişisel profilinizde paylaşın. En azından arkadaş listenizde olanlar görsün.

Not: Bu konuları açanları çok uzakta aramayınız.

Sosyal medya hesabı satanlar bunları sıklıkla yapıyor.

Sonra şu kadar paylaşımı, şu kadar takipçisi, şu kadar üyesi olan facebook sayfası Bu kadar fiyat diye wmaracı satış konusu açıyor.

Wmaracı üyesi olduğuna emin olduğum tesadüfen gördüğüm 2 facebok sayfasını her gördüğümde şikayet ediyordum.

son zamanlar da aklımda kalan 1 tanesi de tam ismini hatırlamasam da "Bordo bereliler" veya buna benzer bir sayfa idi.
sospas Arestr lizatihi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
Ülkede işsizlik hat safhada!
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
Gecen günde dedim Abd, fransa rusya gibi gelişmiş ülkelerde böyle konular göremezsiniz.

Burdan bakınca sorununuzun ne oldugunu görebilirsiniz iyi günler.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Bu tür paylaşımları yapan üçkağıtçı, o kesin. Dünyanın her yerinde üçkağıtçılar vardır, ve sırtından geçineceği, sömüreceği aptal sürülerini ararlar. Bizim ülkemiz de malum, aptal açısından bereketli. Özellikle dini konularda tümden cahil ve sömürülmeye müsait. Bence hakediyorlar. Herkes kendisinde var olan düşünme yetisini kullanmak zorunda, kullanmazsa uyanık üçkağıtçılar tarafından öpülmeyi hakediyor demektir.
sospas BiELOF

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
wmaraci

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
Hipnoz edilmiş beyinlerimiz, ister hayır yazdırırsın , ister şer, karşı koyan olmaz buna maalesef...

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Gecen günde dedim Abd, fransa rusya gibi gelişmiş ülkelerde böyle konular göremezsiniz.

[url=http://hizliresim.com/goPDZb]

abd de yaşadığınız yazıyor ama Donald Trump un müslümanlar üzerinden pirim yapmaya çalıştığını görmezden geliyorsunuz.

fransada bir mizah dergisinin dini kullanarak nasıl insanları birbirine düşürdüğünü görmüyorsunuz.

gelişmiş dediğiniz rusyanın gürcistanı, ukraynayı vs. nasıl işgal edip yerle bir ettiğini görmüyorsunuz.
Arestr AzX66 lizatihi

kişi bu mesajı beğendi.

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)

yakupqqq adlı üyeden alıntı

abd de yaşadığınız yazıyor ama Donald Trump un müslümanlar üzerinden pirim yapmaya çalıştığını görmezden geliyorsunuz.

fransada bir mizah dergisinin dini kullanarak nasıl insanları birbirine düşürdüğünü görmüyorsunuz.

gelişmiş dediğiniz rusyanın gürcistanı, ukraynayı vs. nasıl işgal edip yerle bir ettiğini görmüyorsunuz.

Görmez kardeşim. Çünkü sadece din düşmanlığı yapmayı bilirler. Özellikle de o din İslamsa bunu çok iştahlı bir biçimde yaparlar. Kendileri çok zekidirler çünkü. :)
Arestr lizatihi

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
bunları yapanların profillerine bakın hepsi çocuk girin minecraft gibi oyunların gruplarına orada görürsünüz primin seviyesini 10 yaşında ki çocuk sosyal medya hesabı kullanırsa böyle oluyor ilkokulda bilgisayar derslerinde en azından sosyal medya kullanım kılavuzu yapsınlar ve bunların yalan olduğunu belirsinler en azından bilgilenirler
sospas

kişi bu mesajı beğendi.

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)

underworld adlı üyeden alıntı

Sen uzaya çıktın sana din engel oldu öylemi? Senin gibi herşey de sorunu dinde bulan senin gibilere çok şey yazacağım da banlarlar. Ya kardeşim SORUN DİNDE DEĞİL DİNİ KULLANANLARDA. Dinimiz mükemmel bir dindir. Allah dini kullanarak rant sağla demiyor. İyi bir İnsan ol diyor.
lizatihi

kişi bu mesajı beğendi.

sedat5453 sedat5453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 613
  • Beğeniler 242 / 78
  • Ticaret 3, (%100)
Ayrıca Rusya gelişmiş ülke diye heryerde söylemeyin rezil olursunuz.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al