wmaraci reklam

Youtube kanalı mı yoksa web sitesi mi açmalıyım?

20 Mesajlar 3.155 Okunma
smmexpress

Furkan Furkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam güzel bir kız mısınız ? :) Erkeksiniz ama bu soruyu soruyorum siz düşünün :) Videoları güzel kızlara hazırlatacaksanız o farklı. başka bir şey de fark etmez

-
wmaraci
reklam

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
furkan2499

Yaş grubuna göre değişir diye düşünüyorum hocam bu tutumun.
Liseli dostlarımızın görüşleri biraz farklı olsa da benim amacım tamamen bilgi ve pratiklik öğretmek.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)

Plain adlı üyeden alıntı

300.000 abonesi olan kanalın bile aylık geliri 500-600TL civarındaymış. Bu radar abonenin de neredeyse imkansız olduğu düşünülürse web derim.

Bakınız:

Sadece Youtubeden gelen o kadar. 300 Bin abonesi olan kanal mutlaka reklam ve sponsor videoları alır. O 600 liradan en az 2000 TL ye çıkıyordur tahminim.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

DaftPunk DaftPunk #K{o}/d Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Belirsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 646
  • Beğeniler 355 / 228
  • Ticaret 25, (%100)
edit..

Yalnız mısın ? mroyuncu.com| instagram.com/mrnoobofficial
wmaraci
wmaraci

harunisk harunisk We Love Network Marketing
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek caemi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** I**
  • Mesajlar 674
  • Beğeniler 117 / 116
  • Ticaret 16, (%94)
Bence her ikisini de aynı anda kullanmalısın
Gucluyazar

kişi bu mesajı beğendi.

4u24 4u24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 610
  • Beğeniler 376 / 170
  • Ticaret 5, (%100)

NTBol adlı üyeden alıntı

Website kesinlikle.
Olmadı youtube videolarını websitende paylaş çifte gelir.

aynı fikir

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

furkan2499

Yaş grubuna göre değişir diye düşünüyorum hocam bu tutumun.
Liseli dostlarımızın görüşleri biraz farklı olsa da benim amacım tamamen bilgi ve pratiklik öğretmek.

Hocam kendinizi kandırmayın lütfen, direk olarak sizi kast etmiyorum. Haber sitelerinde bile en çok okunan haberler erotikliklik içeriyor. Yorumumu yanlış anlamışsınız bu tarz erotik içerikli videolar yapın demiyorum. Genel kitle yani %9999999999 kitlenin neye yöneldiğinden bahsediyorum. Hadi bilgi için video çekin ve ezbere bildiğim sonuca ulaşın. Yani 10-15 video yapıp bırakmaktan bahsediyorum.

Diğer video alanlarını liseli diye hitap ettiğiniz iş sahibi abilerim yöneldi. Bu alan Vine gibi güncel videoları yayınlamak. 200 Video sonucu 12 bin abone oldu ve eline komik bir rakam geçince işi bıraktı.

Bu vine video alanında bile erotiklik içerek videolar daha çok izleniyoru. Pardon daha çok değil %1000 daha fazla izleniyor. Araştırın lütfen sonra yorum atın.

Sponsorlara gelelim! Boş keseden 2000 TL Kazanıyordur en az diye yorum atmayın yazıktır günahtır! Adamı dikkatli dinleyin gerekli cevabı vermiş. 2000 TL kazanan biri varmı var tabi ki. O kişilerde 8-12 yaş kitlesini etrafına toplamış Minecraft oynayan çocukları kullanan, kendince komiklik yaptığını zanneden, videolarında sürekli bağıran ve hayatında düzgün espiri duymamış nacizane çocuklarımıza küfürlü espirileri öğreten hıyar heriflerdir. Bu videodaki adamı takip ediyorum ve yaş kitlesi büyük olduğu için kitlesi biraz zayıf neyazik ki. Demek istediği iyi niyetli arkadaşlarım zaten anladı.

Sadece bilgi amaçlı video çekin hocam zaten bu şekilde olmalı. Fakat kullanıcı sizden bilgiyi aldıktan sonra bir daha uğramaz ve sizde para kazanamazsınız bu kadar basit! Yani uzun süre oğraştım, oğraşan abilerimin yanında çalıştım olayı tam olarak kavradım. Gerçekten sizin gibi düşünerek en az 5 defa kanal açmışımdır. Blogger tema nasıl yapılır gibi dersler verdim. Şuan 1 bin izlenme olmuş. Hayırlı olsun 50 kuruş ile zengin oldum!

-

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
furkan2499 Anladım hocam ben sizi doğru anladım ve yeni yorumunuza da harfi harfine katılıyorum zaten. Peki ne yapmalıyım ? Hangi kategoride devam etmeliyim ? Mesela pratik bilgiler kanalını bilirsiniz, o tarzda bir kanal açabilirdim. Heves var ama kitle önemli tabi.

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Pinti panda kanalının aboneleri çok aktif değil o yüzden para miktarı öyle,videoları az izleniyor fakat bu piyasada tek takib ettiğim oyun kanalı ve emek veriyor.Youtubenin çoğunu çocuklar oluşturduğu için şaklabanlık yapanları izliyorlar böyle kaliteli kanallar aylık kazançlarına takılan 3-5 malda çıkıyor işte :/ O video adam artık dayanamadı diye çekti.

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 543
  • Beğeniler 206 / 113
  • Ticaret 7, (%100)

Gucluyazar adlı üyeden alıntı

furkan2499 Anladım hocam ben sizi doğru anladım ve yeni yorumunuza da harfi harfine katılıyorum zaten. Peki ne yapmalıyım ? Hangi kategoride devam etmeliyim ? Mesela pratik bilgiler kanalını bilirsiniz, o tarzda bir kanal açabilirdim. Heves var ama kitle önemli tabi.

Hocam ben website işinden kazanıyorum. Programcılık okuyorum bu konuda bilgim olduğu için yoğunlaştım. Ama her zaman oyun inceleme sitesi yapmak istemişimdir. Fakat canavar oyun bilgisayarları lazım olduğu için girişimde bulunamadım. Bu alan bitmeyen sektördür. Maddi durumunuz iyise en yeni çıkan oyunları alırsınız 1 ay boyunca tanıtır video çeker ve tabi ki harika bir websiteniz olucak. Videonuz ile beraber siteye tanıtımını yayınlıcaksınız her oyun için. Harika yerleere gelinebilir. Ekibim hazırdı ama maddi durum olmadığı için başlayamamıştık. Tavsitem bu olur çünkü hem youtubeden kazanırsınız hemde websiteden. Uzun bir süre devam ederseniz oyun yapımcıların kendisi gelir bizim oyunumuzu incele diyerek. Şahsen yulgang 2 türkiye incelemesini bu şekilde yapmıştım. Kaldı ki benim 20 incelemem vardı bir tek fakat o zamanlar pek rakip yoktu. Şimdi 10 katı arttı. bu yüzden en yeni oyunlara yoğunlaşarak harika özel tasarım website ve youtube ile işler olur ancak. BU saaten sonra !

-
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al