lostyazilim

Başlık bile bulamadım.

12 Mesajlar 1.774 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Regex Regex SEO & Law Consultant Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 846
  • Beğeniler 256 / 527
  • Ticaret 106, (%100)
Ben seni çok iyi anlıyorum. Yazı dilim gerçekten çok iyi olmasına, neredeyse imlâ hatası yapmıyor olmama rağmen çocukken bile ücretli makale yazarlığına girişmedim. Sıkılıyorum çünkü. Ancak uzmanı olduğum bir konuda, kendi sitelerime yazabiliyorum ya da kendi düşüncelerimi; kendi duygularımı aktarmak için alabiliyorum kalemi elime. İşte burada anahtar bir sözcük var kardeşim. Kendim için, kendin için. Yani, bu da şu demek oluyor. Mesela 100 adet tanıtım yazısı siparişi aldın ve 100 adet tanıtım yazısı, tek bir site için yazılacak; bu tek site 100 ayrı yazıda, 100 ayrı üslupta anlatılacak. Kim sıkılmaz? Sıkılmam diyen yalan söylüyordur zaten. Bu yüzden makale ekipleri kuruluyor, ücretler bölünüyor ve toplu siparişleri ekipteki kişilere bölüştürerek bıkkınlığı önlemeye çalışıyorlar. Ben gelmek istediğim nokta ise şu. Kendine bir site aç. Bu, blog olabilir ya da film veya tamamen farklı bir sektör. Bunu kendi ilgi alanına göre, kendin belirle ve kendi sitene yaz. Kendin için makale yaz. Emin ol, sıkılmayacaksın.
3525

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)

isyerlerimcom adlı üyeden alıntı

Firma rehberi kur ve sektörel tanıtım işlerine gir :) Belki bana rakip olacaksın ama, anlattığın kadarıyla donanımın buna müsait. Biraz daha aktif rol oynacağın uğraşlar istiyorsun anladığım kadarıyla ayrıca :)

O konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba? Fakat onda baya bir vakit gerekiyor sanırım ama kazancı iyide artık 2 aymı 1 sene mi sonra kazanırız bilemiyorum. :)

Ek Olarak:

Sourtimes adlı üyeden alıntı

Ben seni çok iyi anlıyorum. Yazı dilim gerçekten çok iyi olmasına, neredeyse imlâ hatası yapmıyor olmama rağmen çocukken bile ücretli makale yazarlığına girişmedim. Sıkılıyorum çünkü. Ancak uzmanı olduğum bir konuda, kendi sitelerime yazabiliyorum ya da kendi düşüncelerimi; kendi duygularımı aktarmak için alabiliyorum kalemi elime. İşte burada anahtar bir sözcük var kardeşim. Kendim için, kendin için. Yani, bu da şu demek oluyor. Mesela 100 adet tanıtım yazısı siparişi aldın ve 100 adet tanıtım yazısı, tek bir site için yazılacak; bu tek site 100 ayrı yazıda, 100 ayrı üslupta anlatılacak. Kim sıkılmaz? Sıkılmam diyen yalan söylüyordur zaten. Bu yüzden makale ekipleri kuruluyor, ücretler bölünüyor ve toplu siparişleri ekipteki kişilere bölüştürerek bıkkınlığı önlemeye çalışıyorlar. Ben gelmek istediğim nokta ise şu. Kendine bir site aç. Bu, blog olabilir ya da film veya tamamen farklı bir sektör. Bunu kendi ilgi alanına göre, kendin belirle ve kendi sitene yaz. Kendin için makale yaz. Emin ol, sıkılmayacaksın.

Orası öyle abi bakalım kendim için deneyeceğim böyle artık alışkanlık haline gelecektir diğer siteleride kendim gibi benimserim öyle denerim birde sağolasın abim. :)

Ek Olarak:

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Borç dedin sanırım ben konudan Çıkayım :) 14k Borç Düşüne düşüne bir hal oluyorum zaten sabh 7de işe gittim geldim bir müşterinin hatası için 2saat ugrastım şimdi foruma bakıyorum gece 12de gidecem başka işe ertesi gün öglene kadar öğlen gelecem yatmadan düğün var akşam üstü işte benim hayatım :)

Allah kolaylık versin abim, senin hayat zor be abim senin gibi olsam demek ki intihara kadar gidebilirdi ama sen dayanıklısın. :) Allah yardım etsin abim. :)
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al