Beyşehir'de Suriyelilerle Köpek Kavgası: 2 Ölü, 3 Yaralı

13 Mesajlar 2.311 Okunma
smmexpress

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Memleketimde dün gece geç saatlerde başlayıp sabah saatlerine kadar devam eden elim bir olay arkadaşlar. Gencecik bir cana mal oldulur. Maalesef durum hiç iyi görünmüyor.

Beyşehir'de Suriyelilerle Köpek Kavgası: 2 Ölü, 3 Yaralı

Konya'nın Beyşehir İlçesi'nde iddiaya göre sokak köpeğini tekmelediği ileri sürülen Suriyelilerle çıkan kavgada, 18 yaşındaki Mehmet Bayraktar ile soyadı öğrenilemeyen Suriyeli 21 yaşındaki İbrahim bıçaklanarak öldürüldü. Olayda Suriyeli 3 kişi de bıçakla yaralandı. Hastane önünde toplanan ve acil servise girip yaralı Suriyelilere saldırmak isteyen Mehmet Bayraktar'ın yakınlarını polis güçlükle engelledi.

Olay, dün saat 22.00 sıralarında Beyşehir İlçesi'nin Prof. Dr. Yılmaz Muslu Caddesi'nde meydana geldi. Mehmet Bayraktar, iddiaya göre Suriyeli 4 kişilik grup sokak köpeğini tekmeleyince "Köpeğe niçin tekme attınız" diyerek uyarıda bulundu. Bunun üzerine 4 Suriyeli ile Bayraktar arasında kavga çıktı. Kavganın büyümesi üzerine iddiaya göre iki taraf da birbirine bıçakla saldırdı. Kavgada Mehmet Bayraktar ile soyadları belirlenemeyen Suriyeli İbrahim ve 20 yaşındaki Kasım ile 26 yaşındaki Abdullah Muhammed ve 22 yaşındaki Ahmed Sadi yaralandı. Yaralılar, ambulanslarla Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kalbine saplanan bıçak darbesiyle yaralanan Mehmet Bayraktar ile Suriyeli yaralılardan İbrahim ameliyat sırasında öldü. Suriyeli yaralılardan biri Konya'ya götürüldü.

KALABALIĞI ÇEVİK KUVVET VE JANDARMA ENGELLEDİ

Olayı duyan Mehmet Bayraktar'ın yakınları hastane önünde toplandı. Kalabalık, hastaneye girip, yaralı Suriyelilere saldırmak istedi. Ancak polis engel oldu. Kalabalığın sayısı bir anda artınca bu kez jandarmadan takviye kuvvet çağrıldı. Kalabalığın hastaneye girmekte ısrar etmesi üzerine polis, biber gazıyla müdahalede bulundu. Ardından da Konya kent merkezinden çok sayıda polis ve çevik kuvvet ekibi takviye olarak çağrıldı. Polis ve jandarma hastanenin acil servisi önünde önlem aldı.

POLİS ARACINA SALDIRDILAR

Hastanede kalan Suriyeli 2 yaralının da can güvenliği nedeniyle Konya'ya sevk edilmesine karar verildi. Ancak öfkeli kalabalık yaralıların hastaneden çıkmasına izin vermeyince, iki yaralı hastanenin arka kapısında bekleyen sivil plakalı polis aracına bindirilip, hastaneden uzaklaştırılmak istendi. Durumu fark eden kalabalık, bu kez sivil polis aracına tekme ve yumruklarla saldırdı. Polis, gruba biber gazıyla müdahalede bulundu. Gazdan etkilenen bir kişi hastaneye kaldırılırken, hastaneden sivil polis aracıyla çıkarılan Suriyeli 2 yaralı, ilçe merkezi dışında ambulansa alınıp, Konya'daki hastanelere götürüldü.

Beyşehir'deki olaylar sabah saatlerine kadar devam etti. Sabahın ilk ışıklarıyla kalabalıktan bazıları hastane önünden ayrılırken, bir kısmı da beklemeye devam etti.

Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ile İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, hastaneye gelip, incelemede bulundu.

Beyşehir'de polisin aldığı yoğun önlemler devam ediyor.

Kaynak: http://www.haberler.com/beysehir-de-suriyelilerle-kopek-kavgasi-2-olu-3-8596261-haberi/

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
Anlaşamayan iki kültürü inatla bir arada tutmaya çalışırsanız böyle olur. Bu daha bir şey değil.
cgrclk onur33 JrFree

kişi bu mesajı beğendi.

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
bende samsun'dakilerle kavga ettim. 20 kişi yolu kapatmışlardı , iyi bir dalaştık. Adamlar utanmadan benim memleketim diyebilecek kıvama getirdiler sağolsunlar.
Böyle giderse bu haberleri her gün görürüz
cgrclk MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Böyle giderse ülke de iç savaş çıkacak yakındır.
MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

Kotil adlı üyeden alıntı

Böyle giderse ülke de iç savaş çıkacak yakındır.

Allah korusun, inşallah böyle bir şey olmaz. Bir çözüm bulmaları lazım vakit geç olmadan.
Kotil MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
çözüm basit bir an önce suriyelileri memleketten göndermeleri lazım
cgrclk MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

DG34 DG34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker - Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 228
  • Beğeniler 40 / 98
  • Ticaret 4, (%100)
Savaş zamanında kendi vatanından kaçanlar bizim vatanımızda bize ahkam keser olmuşlar. Türk milleti geri adım atmaz. Her ne kadar baş siyasiler atsa da...
MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

ChesterFiel adlı üyeden alıntı

bende samsun'dakilerle kavga ettim. 20 kişi yolu kapatmışlardı , iyi bir dalaştık. Adamlar utanmadan benim memleketim diyebilecek kıvama getirdiler sağolsunlar.
Böyle giderse bu haberleri her gün görürüz

Bn ınşaatda çalışdım donemde bır kaç ıl gezdım daha dayılananı hıç gormedım bana mı rast gelmıyo Samsunda da o kadar dolaşdık yıne senın dedın gıbı bır durum ıle karşılaşmadım daha çok tırsan bır yapılaır var gıbı gelıyor bana
MehmetOYAMAK

kişi bu mesajı beğendi.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

ChesterFiel ChesterFiel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İnşaat Teknikeri
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 86 / 274
  • Ticaret 7, (%100)
@flashoyun

Bn ınşaatda çalışdım donemde bır kaç ıl gezdım daha dayılananı hıç gormedım bana mı rast gelmıyo Samsunda da o kadar dolaşdık yıne senın dedın gıbı bır durum ıle karşılaşmadım daha çok tırsan bır yapılaır var gıbı gelıyor bana
Aksam ustu bulvar avm, sahil, agabali caddesinin oralari mesken tutuyorlar. Sahilde de kavga ettim, agabalide calistigim dukkanin kapisinda da kavga ettim. Demekki bana denk geliyor herifler. Suriyelileri hic sevmiyorum bu yuzden.

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)

flashoyun adlı üyeden alıntı

ne tırsması hocam bir şey olsun direk arkdan 20-30 kişi beliriyor. Hepsinde de bıçak filan var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al