lostyazilim

Bu Site News onayı Alır mı ?

6 Mesajlar 874 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
Merhaba arkadaşlar, Site adresi ŞizofrenPsikolog

Sitemin %100 içeriğinin tamamının organik oluşu ve kaliteli ilerleyişini göz önünde bulundurarak bir gaza gelip news e basvurmuş bulunuyorum. onay için gerekli tüm herşeyi yapmaya çalıştım. şuan onay sürecinde ancak kafamdaki soru şu: Böyle bir siteyi google bünyesindeki news e kayıt eder mi ? Ayrıca gözden kaçırmış olabileceğim birşey varsa fikirlerinizi görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

Recbook Creative 
wmaraci
reklam

Proserpina Proserpina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** G**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam merhabalar, daha öncesinde bu tarz sitelerin newse alındığını biliyorum fakat elle tutulacak kadar az maalesef, google'ın sağı solu belli olmadığı için ne yapacağı da belli olmaz. Siteniz güzel olmuş, emeğinize sağlık. Fakat aklınızda bulunsun, google "" içinde yazdığınız alıntıları dahi kopya olarak algılıyor. Bunlarıda özgünleştirmeniz gerekli. Yalnız hocam haberler güncel mi? Anasayfada ki haberler çok eski. Parapsikoloji bölümünün en başında 2015 haberi var. Keşke güncel tutsaydınız. Biraz zor gözüküyor.

100 Gram Huzur Lütfen.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)
Hocam news'e girmekten çok news'e girdikten sonrası önemli. Yani sonrası biraz daha zor oluyor :) Başarılar dilerim, konu dışı olacak ama affınıza sığınarak temanızın adı nedir ?

sokrates sokrates WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Webmaster | Grafik tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 980
  • Beğeniler 223 / 222
  • Ticaret 61, (%100)
site güncel ancak o kategoriye epeydir birşey eklemediğim için size güncel değil gibi gözükebilir. onun dışında genelde günde en az 1-2 makale girişi yapıyorum. birkaç sefer girmemişliğimde var ancak genel olarak günceldir. Site adına görüşleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Alıntıları kopya gördüğünden haberim yoktu onlarıda bu süreçte güncellemeye çalışayım öyleyse. Teşekkürler alakanız için.

Ek Olarak: Neden zor olacağınıda bildirirseniz çok sevinirim :) Bu arada temam fresh tema. Renklitema.com dan lisanslı olarak alabilirsiniz :)

Recbook Creative 
wmaraci
wmaraci

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Site gerçekten başarılı fakat konuların bir çoğu eski tarihli olmasından dolayı ben alınabileceğini düşünmüyorum şuan için. News netice itibari ile Haberler demek.

Gucluyazar Gucluyazar Proje Adamı :) Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sağlıkçı Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 1027
  • Beğeniler 372 / 319
  • Ticaret 15, (%100)

sokrates adlı üyeden alıntı

site güncel ancak o kategoriye epeydir birşey eklemediğim için size güncel değil gibi gözükebilir. onun dışında genelde günde en az 1-2 makale girişi yapıyorum. birkaç sefer girmemişliğimde var ancak genel olarak günceldir. Site adına görüşleriniz içinde ayrıca teşekkür ederim. Alıntıları kopya gördüğünden haberim yoktu onlarıda bu süreçte güncellemeye çalışayım öyleyse. Teşekkürler alakanız için.

Ek Olarak: Neden zor olacağınıda bildirirseniz çok sevinirim :) Bu arada temam fresh tema. Renklitema.com dan lisanslı olarak alabilirsiniz :)

Diğer siteler ile rekabete girmiş oluyorsunuz ve haber düşürmek zorluyor haliyle.
Daha önce paylaşılmamış haberleri yakalayıp ilk sizin paylaşmanız gerekiyor.
Güncel ve aranan şeyler olması da yararınıza.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al