İnternetten Para Kazanma (hayali)

17 Mesajlar 2.641 Okunma
smmexpress

Doruk Doruk alea iacta est. Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebApprantice
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1361
  • Beğeniler 150 / 524
  • Ticaret 23, (%100)
İlk kez bu ayarda bir mesaj okuyorum bilalguler5

Maaşlı çalışan insanlar bile bu şekilde düşünse çoktan kendi işinin patronu olurlardı. Başkasının işine gösterilen sadakati kendi işinize göstermeniz en önemli nokta. İnternetten para kazanma işinede hobi gibi yaklaşıldığı sürece hayalde kalır.

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
İnternet ortamında para kazanabilmek aslında çok kolaydır. Sadece ne yapacağınızı iyi bilmeniz gerekmektedir. Alanınızda uzman bir yol bularak, sıkılmadan, bıkmadan giderseniz eminim kazanabilirsiniz. Şayet ben bu forum aracılığı ile aylık xxx TL rahat kazanabiliyorum

bilalguler5 bilalguler5 Emeksiz Ekmek Yok Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 4 / 60
  • Ticaret 3, (%100)
Doruk kardeşim sağol yorumun için.
Şöyle söyliyeyim. Zenginin malı fakirin çenesini çalışkanın başarısı da tenbelin çenesini yorar. Tamam bir çoğumuz belki tam anlamı ile bir webmaster değiliz. Kod bilmiyoruz, seo bilmiyoruz. ma bildiğimiz kısımları iyi yapmak lazım.
Herkes ister para kazanmak, daha çok kazanmak ister, daha az çalışıp çok daha az kazanmak ister. İnternet işinden çok fazla anlamayan birine göre internetten site işinden youtuberlıktan para kazanmak ya işte iki tıkladı para kazandı veya günde 2 saat bakıyorum 1000-2000 TL para kazanıyorum. Bunlar doğru değil. Bir çoğu genç arkadaş çok sabırsız. site açıyor 2 hafta sonra eee benim değerler çok düşük neden kazanamıyorum. Youtube hesabı açıyor 10 video çekiyor bakıyor gelir yok. 20. videoda hevesi geçiyor bırakıyor. youtube yarım kalmış kanallarla dolu. sıfırdan site sahibi olan biri her şeyi düzgün yaparak çalışırsa 6 aydan evvel doğru dürüst bir gelir beklememeli. Bu bahsettiğim normal şartlarda.

Bakın bir abim var eşi ile beraber youtube kanalı var. eşi tarif videoları ve el işi videoaları yapıyor. Abimde videoları düzenleyip yüklüyordu. ilk 6 ay neredeyse haftada 2 video yaparak devam etti kuruş alamadı belki 50-100 aylık. Hanımı sıkılıyordu kazanmak istiyordu. Abim dedi ki sabret dedi. 6 ay sonra kazanç artmaya başladı ve giderek arttı yazın aylık 800-1500 TL arası kışın 2000 TL oluyor. ki eşi hamile kaldı ve 6 ay video felan yapamadı. Ama düzenli olarak videolar izlenmeye devam ettiği için aylık 1000 civarı kazanıyor. Ama öncesinde 7-8 ay hiç para almadan bir fiil çalıştı. 150-200 video hazırladı. Çok emek verdi.

Neyse bu işte sağlam güçlü bir sosyal medya hesabı çok önemli bunu unutmayın.
Nesye bu kadar yeter
Doruk

kişi bu mesajı beğendi.

millertekadam millertekadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Danışman
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 292
  • Beğeniler 171 / 88
  • Ticaret 21, (%100)
merhaba hocam eğer xyz ile ugrasmak istersenız yardımcı olurum...

wmaraci
wmaraci

Newjack Newjack Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 08.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 998
  • Beğeniler 48 / 282
  • Ticaret 10, (%90)
100 lira bul ve yakınlarında olan çorap tekstillerinden çorap al, akşamları bulunduğun bölgenin en işlek yerine ufak bir tezgah kur. 100-200 lira kazanırsın, üstelik 4-5 saatini ayırarak ;)

VBMaSTeR VBMaSTeR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Kimyager
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 168
  • Beğeniler 26 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Saattw 2 tane 100 kelime makale yazsan 6 saatte 12 ayda 25 gün çalışsan 300 makale eder. 1.5 Tl den 450 TL eder.

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
İş olarak yapmadığınız sürece yüksek rakamlar kazanamazsınız.Zaten yandex tolaka veya bu tür sitelerden para kazanmaya çalışmayın.Ona vericeğiniz vakiti sitenize verin çok daha fazla ve uzun ömürlü bir kazanç olur sizin için.

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al