wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Neden Tutmuyor? Projelerim Neden Tutmuyor?

7 Mesajlar 1.077 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Merhaba dostlar. Her webmasterın en büyük derdi bu değil midir? Bir proje yapıyorum uğraşıyorum uğraşıyorum tutmuyor. Tamamda kardeşim nedir bunun sırrı?

Dostlar bence bizim yanlış yaptığımız yer bir proje ile en fazla 2-3 ay haşır neşir olmamız. Dostlar eğer cidden bir projeyi tutturmak için minimum 1 yıl uğraşmak gerekli sonuç olarak zaten bizim içinden sıyrılmak isteyip çıkmaya çalıştığım o diğer blogların ve sitelerin çoğuda çoktan pes etmişlerin blogları ve siteleri değil mi?

Yani dostlar demek istediğim adam sitesini açıyor 2-3 uğraşıyor sonra baktı bu iş tutmadı pes ediyor. Sonra hoop o site çöplükte yerini aldı ama adam 2-3 ay uğraşınca sizin önünüzde kaldı. Siz 1 yıl uğraşsanız onun önüne geçeceksiniz. Ama uğraşmak yok pes etmek var. Bence en büyük hatamız burda.

İkinci tutmama nedeni ise maddi kaynaklar. Ki bu bizim elimizde olan bir şey değil zengin olanın sitesi tutuyor neden çünkü adamın yatırım yapacak parası var. Ama bu yatırım olmadan da olmuyor anlamına gelmiyor. Arkadaşlar ben bu siteyi açalı 2-3 hafta olucak ama zaten 1 haftası kapalı geçti. Allah’a şükür yazdıklarımı okuyup keyif alanlar var. Bana bu bile yeter derseniz buyrun projelerinizin başına geçin 🙂

Görüşmek Üzere…

Yorumlarınızı Bekliyorum

Kaynak: http://tekkelime.net/sitem-neden-tutmuyor-projelerim-neden-tutmuyor/

wmaraci
reklam

neariyon neariyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 74 / 47
  • Ticaret 0, (%0)
haklısın müdür .bende tam yeni açtım şarkı sözü blogunu alın kullanın diyecektim.okudum vazgeçtim.eywallah

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Vallahi benim 1 yıl 7 ay oldu hala tutmadı üstelik hergün içerik giriliyor :)

SpeedTroller SpeedTroller CODe! Kimlik Onayı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 305 / 121
  • Ticaret 1, (%100)
Bir ekip işi ile olacak işleri bazı kişiler tek üstleniyor sonrasında böyle durumlar oluşuyor. Yapacağınız bir projenin ekiple mi yoksa kişisel mi daha iyi ilerleyeceğini belirlemek gerekiyor. Sonrasında üzülen yine bizler oluyoruz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

neariyon adlı üyeden alıntı

haklısın müdür .bende tam yeni açtım şarkı sözü blogunu alın kullanın diyecektim.okudum vazgeçtim.eywallah

Kardşeim hiçbir zaman projelerinden vazgeçme onların akrasında dur emek ver. hatanın neresinden dönülse kârdır hesabı ;)

cthax adlı üyeden alıntı

Vallahi benim 1 yıl 7 ay oldu hala tutmadı üstelik hergün içerik giriliyor :)

hergün girilen içerik özgünmü hocam ve kullanıcılara nasıl bir samimiyetle yazılıyor? bence kullanıcılar o insanı çeken sıcaklığı hissettiğinde zaten site tutmuş oluyor. Herkesin kitabında tutma terimi farklıdır sizin için 100binler ddir benim için 10 kişi girip okusun yorum yapsın sıcak bir gülümeme bıraksın yeterdir :)

SpeedTroller adlı üyeden alıntı

Bir ekip işi ile olacak işleri bazı kişiler tek üstleniyor sonrasında böyle durumlar oluşuyor. Yapacağınız bir projenin ekiple mi yoksa kişisel mi daha iyi ilerleyeceğini belirlemek gerekiyor. Sonrasında üzülen yine bizler oluyoruz.

Evet hocam ekip işlerini bu yüzden sevmiyorum sonuçta bir güven meselesi var herkesi kendimiz gibi güvenilir sanıyoruz ama ortalık ************** sahtekar dolu

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam oturan hit günlük 1k fakat bence daha fazla olmalıydı ha ben siteme girince ne kadar memnunum %65 yapılması gereken daha çoooooook şey var,hepimizin yolu uçsuz bucaksız
60423

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam oturan hit günlük 1k fakat bence daha fazla olmalıydı ha ben siteme girince ne kadar memnunum %65 yapılması gereken daha çoooooook şey var,hepimizin yolu uçsuz bucaksız

aynen öyle hocam hepimizin çoook yolu var :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al