freelance iş ilanları

Forum Sitem Hakkında Görüşleriniz

18 Mesajlar 1.868 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)
Öncellikle Merhaba muhabbet kuşu üzerine forum sitem var sitemde daha önce bir çok değişiklik yaptım zamana yayarak yaptım kullanıcı yorumlarına göre temayı değiştirdirdim. Daha sonra forum sitemden fazla verim alamayay başladım sizce nasıl bir yol izlemeliyim.

Muhabbet Kuşu Forum Sitem

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1905
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Merhaba konuyu yanlış yere açtığınızdan dolayı ceza görebilirsiniz. Eğer sitenizi bu platform üzerinde kullanıcılara tanıtmak, öneri almak istiyorsanız Site Tanıtım Bölümüne açmanız gerekmektedir.

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)
Sitemi tanıtmak için konu açmadım aslında bir forum sitesinde nasıl bir yol izlenmesi gerektiği hakkında bilgi alışverişi yapmak istedim. Eğer yanlış yere açıldıysa konu taşınabilir.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Konu doğru yerde, hocam kuçculuktan anlamam fakat forumun ilk kuralı gerçekten hitap ettiğiniz kitleye bilgi sağlamak ve gerçekten dialog kurulabilecek bir ortam sağlamanız.

Şöyleki konudan bağımsız bir insan olarak sitenize göre soruyorum.bugün ben sitenize girsem muhabbet kuşunun yumurtaya kuluçka yattığında yavrunun doğöası için ne yapmalıyım. Bu sorunun cevabı yoksa eklemeli var ve daha fazlası ise mevcut ise neredeyse her ilde bile olan kuçcu derneklerine gidin reklamınızı ağızdan yapın yada sponsor olun. Kısacası önce kaliteli bilgiyi sunun ardından insanları haberdar edin

wmaraci
wmaraci

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Site gayet hazır, şimdi sabırla reklam yapmanız lazım. Biraz fazla ekor sarfetmeniz gerekiyor.

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

agg1401 adlı üyeden alıntı

Site gayet hazır, şimdi sabırla reklam yapmanız lazım. Biraz fazla ekor sarfetmeniz gerekiyor.

Nasıl bir çalışma beklentiniz var hocam. Görüşlerinizi alırsam ona göre bir çalışma yapabilirim. Site için gerekli seo çaşışmaları belli aralıklarla yapılıyor. Goole amcanında işi belli olmuyor bazen ilk sayfaya atıyor bazende 3. sayfaya . Seo ve reklam dışında ne tür çalışmalar yapmamı öneriyorsunuz.

cthax adlı üyeden alıntı

Konu doğru yerde, hocam kuçculuktan anlamam fakat forumun ilk kuralı gerçekten hitap ettiğiniz kitleye bilgi sağlamak ve gerçekten dialog kurulabilecek bir ortam sağlamanız.

Şöyleki konudan bağımsız bir insan olarak sitenize göre soruyorum.bugün ben sitenize girsem muhabbet kuşunun yumurtaya kuluçka yattığında yavrunun doğöası için ne yapmalıyım. Bu sorunun cevabı yoksa eklemeli var ve daha fazlası ise mevcut ise neredeyse her ilde bile olan kuçcu derneklerine gidin reklamınızı ağızdan yapın yada sponsor olun. Kısacası önce kaliteli bilgiyi sunun ardından insanları haberdar edin

Hocam evet doğru söylüyorsunuz. Gerekli olan makaleler siteye fazlasıyla girildiğini düşünüyorum kullanıcılarında konu açmasını bekliyoruz elbet gözümüzden kaçan birşeyler vardır. Ama maalesef çok fazla konu açam kullanıcımız yok genellikle foru sitemizde olan konular üzerine konu açılıyor.

Mesela muhabbet kuşunun cinsiyeti , ırkı , yaşı gibi konular açılmakta bunun üzerine açılmış konularımız var ama kullanıcılar emin olmak amacıyla konu açıyorlar.

• Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Bana sorarsanız (forum işinin ehli değilim) ilk etapta bırakın açsınlar,ardından forumunuzu benimseyenler (bizlerin yaptığı gibi) zaten o konulara "hocam açılmıştı" gibi ibarelerde bulunacaklar. Ardından kullanıcılardan birkaçı forumunuzun ağır abisi olacak ve mentionlanacak ya da ona sor denecek böyle böyle gidecek. Ben eğer sizin forumunuzun sahibi olsam. Dernekler.gov.tr den iletişime geçerek muhabbet kuşu derneklerini araştırır ardından o derneklere ulaşır bütçenizin el verdiği kadar promosyona yüklenirdim.

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Bana sorarsanız (forum işinin ehli değilim) ilk etapta bırakın açsınlar,ardından forumunuzu benimseyenler (bizlerin yaptığı gibi) zaten o konulara "hocam açılmıştı" gibi ibarelerde bulunacaklar. Ardından kullanıcılardan birkaçı forumunuzun ağır abisi olacak ve mentionlanacak ya da ona sor denecek böyle böyle gidecek. Ben eğer sizin forumunuzun sahibi olsam. Dernekler.gov.tr den iletişime geçerek muhabbet kuşu derneklerini araştırır ardından o derneklere ulaşır bütçenizin el verdiği kadar promosyona yüklenirdim.

Hocam eve daha önce değiniz gibi bir düzen oturmuştu daha sonra sitele bilgili olan ekip arkadaşlarımız sitemizden ayrılmak zorunda kaldı şuanda 2 kişi olarak devam ediyoruz eski düzenin oturması için böyle bir arayış içerisine girdim yakın zaman da sürekli olarak çeklişi yapmayı planlıyorum kafes , yem , muhabbet kuşu vs. bakalım eğer beklediğim projeyi gerçekleştirirsem inşallah yakın zamanda faliyete geçireceğim.

• Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam bende sitemde çekiliş düzenlemek istiyordum fakat şöyle düşünün bu çekilişiten kimlerin nasıl haberi olabilir

• Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

cthax adlı üyeden alıntı

Hocam bende sitemde çekiliş düzenlemek istiyordum fakat şöyle düşünün bu çekilişiten kimlerin nasıl haberi olabilir

Eğer hedeflediğim projeyi gerçekleştirirsem sosyal meydada yada başke bir şekilde haberdar olurlar diye tahmin ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al