wmaraci reklam
lidertakipci

CHP'nin Taksim mitingi için ulaşım ücretsiz olacak!

29 Mesajlar 4.411 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)
flashoyun Kardeşim sıkıntın nedir tam olarak anlayamadım. Konuda bahsedilen ile yazdığın cevap arasında bir alaka yok.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)
FilmleriTV aklınca fişleme yapmış.
Rekomedya FilmleriTV Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
:)))))
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
flashoyun neyin ne olacağını bilmiyordum hocam öğrendik amacım vatan da bundan neden huzursuzlandın anlayamadım senin amacın ne ?

Sen hiç hata yapmıyormusun ? Hayatımda ilk defa darbe görmüşüm ki hayla şüpheliyim oyunda olabilir bilmiyorum ama darbe olduğunun kanaatindeyim, o anda yanlış düşüncelere kapılmış olabiliriz bilinçsiz de davranmış olabilirim. Sanki sen hiç hata yapmıyorsun. Düne kadar fetoo fetoo diye ölüyordunuz ne oldu ? O yüzden kimse 4/4 lük değildir önemli olan hatayı algılamak anladınmı beni ...

wmaraci
wmaraci

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
feto feto dıye öldüğümü sana kım soyle dı bekle gor polıtıkası yurut bundan sonra hayatında bak mesela bır çok sıyası sanatcı ve asker oyle yaptı

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

ProThemes ProThemes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 930
  • Beğeniler 74 / 317
  • Ticaret 76, (%100)
Keşke benzinde ücretsiz olsa

www.osmanlidavetiyeci.com

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

ProThemes adlı üyeden alıntı

Keşke benzinde ücretsiz olsa

Genç Partinin seçim zamanı gibi :D sınırsız içki sınırsız sigara sınırsız meze sınırsız kontör sınırsız yakıt fişi sınırsız para. İlçe merkezlerinde bi dansöz eksikti vur patlasın çal oynasın takılıyorlardı :D :D

Ek Olarak:

flashoyun adlı üyeden alıntı

feto feto dıye öldüğümü sana kım soyle dı bekle gor polıtıkası yurut bundan sonra hayatında bak mesela bır çok sıyası sanatcı ve asker oyle yaptı

Onların yaptığı çakallıktır. Biz burada ilk andan itibaren çıkan haberleri paylaştık, meclis bombalama falan başladığında darbe değil terör eylemi bu dedik, yani bir şekilde neler oluyor bitiyor anlamaya çalıştık, ki en doğal hakkımız olan bize olacaktı. Bak şimdi iyi kötü tartışıyoruz konuşuyoruz, köşede saklanıp susanların güçlü belli olana kadar ses çıkarmayanların şimdi konuşmaya dahi hakkı yok benim gözümde.

Öyle kenarda susup da güçlüyü seçip hep ondan tarafa olacak yapıda olsam zaten gider hep iktidar tarafında olur, eleştireceğime fişleneceğime pastadan ama az ama çok payımı almaya bakarım. Takiye yapanlardan korkun (bkz. cemaat) , her koşulda fikrini dile getiren konuşanlardan değil.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

mhsn21 mhsn21 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 55
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
FilmleriTV Kardeş bir şeyler yazmışsın . Sonra alakasız bir şekilde darısı kürt sorununa diyip bağlamışsın.İyi de ben de kürdüm . Allah'a şükür ne vatanımıza ihanet ettik ne de sattık.Üstümüzde dalgalanan şanlı bayrak benim bayrağım İstiklal marşı benim marşım . Şimdi ben sorunmuyum.Yoksa genel olarak kürtler mi sorun . Ya da hangi kürtler sorun ? Hain kürtler mi ? İyi de hain olmak için kürt olmak gerekmiyor ki (bkz:15 temmuz en basit örnek). Yoksa soruna verilen isim mi kürt ? Yanlış kelimeler kullanmayalım . Çözüm süreci diyelim,pkk sorunu diyelim,terör sorunu diyelim.Bu vatan evladı kürtleride sorun teşkil ediyormuş gibi gösterip damgalayıp soyutlamayalım.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.yaziyorumyazdim.com/

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
mhsn21 kesinlikle katılıyorum hocam, 5 parmağın 5 i de bir olmadığı gibi herşeyin iyisi ve kötüsü vardır. Zaten bu ülkede bölünmenin asıl kaynağı o Kürt - Türk biterse Alevi - Sunni başlayacak dolu sebep var teroristlere o yüzden birlik olmamız gerektiğini her geçen gün daha iyi anlıyorum.
mhsn21

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

mhsn21 adlı üyeden alıntı

FilmleriTV Kardeş bir şeyler yazmışsın . Sonra alakasız bir şekilde darısı kürt sorununa diyip bağlamışsın.İyi de ben de kürdüm . Allah'a şükür ne vatanımıza ihanet ettik ne de sattık.Üstümüzde dalgalanan şanlı bayrak benim bayrağım İstiklal marşı benim marşım . Şimdi ben sorunmuyum.Yoksa genel olarak kürtler mi sorun . Ya da hangi kürtler sorun ? Hain kürtler mi ? İyi de hain olmak için kürt olmak gerekmiyor ki (bkz:15 temmuz en basit örnek). Yoksa soruna verilen isim mi kürt ? Yanlış kelimeler kullanmayalım . Çözüm süreci diyelim,pkk sorunu diyelim,terör sorunu diyelim.Bu vatan evladı kürtleride sorun teşkil ediyormuş gibi gösterip damgalayıp soyutlamayalım.

Sonda Kürt sorununa değinmemin nedeni, Kürt sorununun da savaşla, kanla silahla değil; konuşarak, karşılıklı jestlerle, adımlarla çözülmesini temenni ettiğimdendir. Haberdeki gibi ufak jestler, kitleleri birbirine yakınlaştırır, sorunların çözümünde ortak bir payda oluşmasını sağlar.

Sorun Kürt sorunudur. Sorun Kürt'lerin temel haklarından mahrumiyetinden doğar. Ana dilde eğitimdir, Kürtçe ifade özgürlüğüdür vs. diye gider. Kürt sorunu PKK'den de çözüm sürecinden de köklü bir geçmişe sahiptir. 90 küsür yıllık genç cumhuriyetin ilk doğum sancısıdır. Kürt'lerin hak mücadelesinin temsilcisi PKK değildir, olamaz. Bu sorun çok daha derindir, örgütlere, kişilere yahut olaylara mal edilerek yüzeyselleştirilemez.

Siz hayatınızdan, elinizdeki haklardan, özgürlüklerden memnun olabilirsiniz ancak memnun olmayan ciddi bir nüfus var. Bu nüfus sadece Kürtlerden de oluşmuyor. Sosyalisti, komünisti, gayrımüslimi, Alevisi var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al