ramanujan adlı üyeden alıntı

Sen o kadar şair gibi şiirler yaz sonra da lütfen cevap vermeyin... Çok komik :)
İkincisi benim bahsettiğim şikayet durumu için yukarıdaki mesajımı okuyacak olursanız, hak hukuk yenilen durumlar harici diyorum. İnsanlar sırf aynı sektörde rakip olmasın diye bile şikayet ediyorlar. Ya da kişi tecrübesizlikten birkaç ufak hata yapıyor (hepimiz yapmışızdır.) Mesela 970x90 ile 300x600 boyutunu aynı sayfada kullanmak bir ihlaldir ama kaç kişi bunu başlarda biliyordu? Sırf bu yüzden şikayet edilenleri de biliyorum.

Birbirinizi şikayet etmekten keyif mi alıyorsunuz anlamıyorum? Adsense banlamalarının %80'ininden fazlası yayıncıların birbirini şikayet etmesinden oluşuyor. Bugün sen birini şikayet edersin yarın biri seni...
Benim cevabımı alıntı yaparak yukarıdakini yazarsanız, doğal olarak üzerime alınırım? Madem gönderme bana değil, alıntı da olmasın ;) Çok uzuyor, hoş değil. Boşu boşuna tartışıp sinirlenmeye gerek yok. Ben gördüğüm ihlalleri bildiririm, kimse de karışamaz. Siz bildirmeyin, beni ilgilendirmez.