wmaraci reklam

Bu Saçmalık Nedir ?

35 Mesajlar 4.238 Okunma
smmexpress

yusufocak yusufocak ZeuXe Media Kullanıcı
  • Üyelik 18.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek ZeuXe Media
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad Y** O**
  • Mesajlar 267
  • Beğeniler 42 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

Ucuz etin yahnisi peşinde koşan arkadaşların ağzı yansınki bu işi hakkıyla yapanların değeri ortaya çıksın.
Bence 50 tl ye site yapanlar olmalı olmalı ki kıymet bilinsin !

wmaraci
reklam

GokhanGORAL GokhanGORAL peugeotturkey.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 24 / 117
  • Ticaret 2, (%100)
15 yıldır bu işin içindeyim şuan özel bir şirkette web yazılım uzmanı olarak çalışıyorum kazancım şükür iyi ama yılların bilgi birikimiyle söyleceğim şeyleri söylemişiniz her branşta olduğu gibi bizde de suyu çıktı.

Artık ne internete ne internet projelerine inancım kalmadığı için tüm sitelerimide kapadım sadece yazılıma döndüm geleceği parlak görmüyorum
TurkCoder

kişi bu mesajı beğendi.

TurkCoder TurkCoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)
kralsoft sende haklısın elbette, dediklerine katılıyorum, bende bu dönem masaüstü programcılık ve mobil oyun yapımı işleriyle alakadar olmaya başladım, webmasterliğin eskisi kadar parlak bir geleceği yok düşüncesindeyim..
Eskilerden olmam sebebiyle web tasarım konusunda hiç iş sıkıntısı çekmedim ancak eski tadıda yok artık bu işin, biraz biraz yön değiştirmeye başladım kısacası :)

örnekte vereyim bari oyundan..
ne tür bir oyuna başladığımı görmek isteyenlerde olabilir..
eski bir çalışmamdı, devam etmekteyim projeye..

https://www.youtube.com/watch?v=3ifFoxxZIAM

mile1858 mile1858 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
Kusura bakmayın ben kimseyi savunmuyorum sadece söylemem gereken birşey var ki hazır script kullanarak hazır scriptte olan hataları incelemekte aslında o hatayla bir daha karşılaşınca hatayı kolayca çözebilmen konusunda bilgilenirsin sizde biliyorsunuz ki her zaman öncelikli hazır yapıları incelemek üzerine kuruludur bu sistem kuşlardan esinlenerek nasıl uçak bulunduysa yeni başlayanlarda bilgililerden yada hazırlardan esinlenerek yepyeni sistemler keşfedebiliyorlar.Bunun yanı sıra bugüne kadar bu forumda bir çok soru sordum ve birçok bilgili kişiden öğrendiklerim oldu.Daha bugün 970x90 ve 300x600 adsense reklamını aynı sayfada bulundurulamayacağını bir cevap yazandan öğrendim.Yani ben demiyorumki hep hazıra kaçılmalı hazır yapılar incelenmeli en azından ben hazırları inceleyerek bilgisayara anlam vermeye çalışıyorum.Ben 2 3 senedir bilgisayar ile uğraşıyorum ancak demiyorumki profesyonelim değilimde zaten hiçbirimiz değiliz.Şimdi size desem sıfırdan yazılım tabanı yapın zorlanırsınız.Çünkü şu an herkesin kullandığı wordpress bile kaç kişi kaç bin kişi tarafından yapılmış siz düşünün.Size karşı gelen cümleler değil bunlar yanlış anlamayın.Ama ben şimdiye kadar birçok şeyi sorarak öğrendim.Bu forumda birçok konu hakkında bilgilerden bilgi aldım sağolsunlar gayet yardım ettiler.Webmaster demek illaki profesyonel olcaksınız anlamına gelmez yeni başlayan webmasterin bile hiç bilmeyenden daha çok şey bildiği bir doğrudur.

wmaraci
wmaraci

TurkCoder TurkCoder Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 70 / 143
  • Ticaret 4, (%100)
ramazan1478 önceki yorumumda dediğim gibi, uğraşan ve birşeyler öğrenmek niyetinde olanlar bu konu dışındadır, ancak bilgisi yeterli olmadığı halde ben webmasterim der ise, birincisi yarı yolda kalır, ikincisi ise benim gibi birine denk gelir ise, bozum edilir..
o sebepledir ki, doktorluğu bırakalım doktorlar yapsın, tornacı dan doktor olmuyor, zorlamamak gerek..
mile1858

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
TurkCoder Evet katılıyorum.Bu konuya ek olarak alan adı ticaretini hiç sevmiyorum alakası olmayabilir ama alan adı ticareti heves kırmaktan başka birşey değil !
TurkCoder

kişi bu mesajı beğendi.

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
O değilde "Yazılımcıyım" diye ortalıkta gezinen fakat sadece youtubedan 1-2 şey bilen insanları görünce sinirlerim bozuluyor ...
TurkCoder

kişi bu mesajı beğendi.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
Yapmasını bilen 50TL'ye bile çok özel bir site kurabilir. Ama sorun şu ki 50TL'ye site kuruyorum diyenlerin çoğu hazır tema ve sistemleri kurup, ilk günlerde hevesle yazılar girip (bu yazıların ne kadar iyi olduğu tartışılır) daha sonra siteyi boşluyor ve Webmaster'ım, site kurabilirim, 50TL versen yeter gibi ifadelerle ortalıkta dolaşıyor.
TurkCoder

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** A**
  • Mesajlar 389
  • Beğeniler 191 / 51
  • Ticaret 2, (%100)
sovetski Sen ne diyorsun ya adam başlat menüsünü açıp shutdown -s -t yazıyor koder zannediyor :D Çok sövüyorum öyle havlanan lazım cmd açıp color 0a yapıp tree yazanlara :D
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
keşke bir de o temaları düzenlemeyi, adam akıllı bir hale getirmeyi bilseler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al