lostyazilim

Hemen kazandırmaya başlayacak iş

13 Mesajlar 1.547 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
1 senedir tanışıyoruz seninle kardeşim su an ne yapcak san yada ne denk gelecekse gelsin ilerisi için seni sıkmayacak bir kategori sec ve siteni yap bir sure sonra keske site yapsaydın içerik girseydim simdi kazanıyordum deme su anki maddi sıkıntıların sonraki sene yine olacak bu yüzden bir site ac ve bu alana da yatırım yapmaya çalış domain listemde olan yada kafanda olan bir alan adi varsa hediye edebilirim sana başka.birşey elimden gelmiyor kardeşim bi ara sana bir projede is vermeye çalıştım arkadaş hastalandığı için o projede yarim kaldı onada başlayamadık yoksa bu forumda inan en çok yardımcı olmak istediğim kişilerden biri sensin kafana yatan bir proje bul seni çok sıkmayacak yormayacak birşey birde şöyle birşey var insanlar bazen yaptıkları isleri sevmeyebilir ama rizkimiz bu islerden geldiği için bunu mecbur yapacağız 11 senedir aktif olarak int is yapıyorum radyo satışı yapıyorum sorun çıkıyor gece arıyorlar 1 2 de çok başımı arıttılar bıraktım site yapıyordum wordpress çıktı herkes tasarımcı oldu wordpress islerine zaman ayırsam ve kendimi geliştirsem zaman yok geçen sene paypal bozuyordum bu sene domain isi yapıyorum rızık pesinde koşturuyoruz isi sevsek te sevmesek te yapacaz ona buna muhtaç olmamak için sende makale yaz harçlığını çıkar gene arayış içerisinde ol hep sabırla devam et ve inş bu konular yazılar fikirler birgün senin islerin güzel olunca bunlarda güzel bir ani olarak kalsın aklımızda hatıra olarak bak saat kacta yorum yapıyorum dun sabah 7 den beri ayaktayım yatmadım öğlene kadar çalışacağım uyumam sonra eve gider ps başına geçerim bazı inanmayanlar var bu şekilde calistigima ama kimseye kendimi ispatlayacakta değilim.
ByX Kotil 60423

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
SizinWeb Abim sağolasın, inanmayana inandırmak gibi bir zorunluluğumuz yok. Tüm kardeşlerin sana inanıyor gerisini takmaya da gerek yok zaten. Abim bu işlerde yaklaşık 6 senedir varım 4 sene sabrımı tükettim inan olsun o sabırı şu an burada kullansaydım baya iyi olacaktı. Gene makaleye döneceğiz gibime geliyor ama bakalım abi site kurma var aklımda girerim makale uğraşırım olursa olur olmassa artık yapacak birşey yok.

Ek Olarak:

UNKEF adlı üyeden alıntı

Aslında düzenli olduktan sonra makale işi kadar temiz bir iş yok "bence."
Yeter ki içerikleriniz zekice olsun, insanları kandırmadan olsun ve düzenli olsun.

DÜZEN sıkıntı işte hocam düzen olsa dediğiniz gibi iyi bir iş ilk başlarda düzen olabiliyor sonradan bozuluyor. Aslında bundan 8 ay önce olması gerek düzenli yazardım sıkılmaz eğlenirdim günde 2000 3000 kelime yazardım sonra doktorun verdiği dandik depresan sağolsun işi bıraktırdı bana ondan sonrada toparlayamadım.

Phantaso adlı üyeden alıntı

Kolay yoldan para kazanılsa idi bu forumda herkes şuan zengin olurdu.

Kolay yoldan para kazanılıyor fakat bunu herkes bilmiyor. Herkes bilse asıl herkes şu an zengin olurdu. Kolay yoldan para kazanmayı sormadım zaten gelir elde edilebilecek bir yol sordum.
SizinWeb

kişi bu mesajı beğendi.

hsynnr hsynnr SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 350 / 216
  • Ticaret 64, (%100)
Taha bu açtığın para kazanma hakkında kaçıncı konu inan site açmayı değerlendirme veya başka şeye başlasaydın şimdi çok daha ileride olacaktın.Unutma ki birden büyük kazanmazsın bir işe girsen dahi ay sonunda maaşını alabilirsin ya da haftalıksa hafta sonu alırsın yani "Emeksiz yemek olmuyor"günde 20 tl de hiçte kötü bir iş değil ve bir makaleci günde 2000 kelime yazabilir bu konuda sana çok dedim ama takmıyorsun azim sürekli olmazsa ne web sitesi ilerler ne diğer işler
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

SEO 
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al