wmaraci reklam
lidertakipci

Sevgiliniz varmi?

42 Mesajlar 5.965 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

CiLeKeSs CiLeKeSs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 16 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
bir anda sorulan sorularla daha sonradan sıkılırsınız yani diyeceğim o ki, sanal ortamda(internet, telefon gibi) çok fazla konuşulmaya çalışılınca reel'de ki görüşmelerde sıkılabiliyor çünkü sorulacak herşey sorulmuş oluyor arkadaşlarımında dediği gibi gezintiye çıkın, parka gidin veya bir sabah güzel bir kahvaltı yapın, sinemaya gidin zaten görüştüğünüzde konuşacak konu mutlaka çıkar. Hem yapmacık davranılmamış olur hem de işin doğallığı ve güzelliği bozulmamış olur, arkadaşlarımdan biliyorum bir kızla muhabbet ederken günlük davranışlarından çok uzak bir şekilde davranıyor yani kendini çok yapmacık gösteriyor ilişkinin ömrüde haliyle kısalıyor neden mi? çünkü orjinal kişi değil ve eninde sonunda kendi kişiliği ortaya çıkıyor. Asıl benliğinizi kişiliğinizi belirtin nasıl biriyseniz onu yansıtın bu konuda sorun yoksa, çok fazla sorularla sıkmadan ufak tefek sorular sorup sorunun sonundada aşırıya kaçmayacak esprilerle gülümsetebilir ve karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse konuşacak konu bulamadığınızda sıkılmamak için ciddi bir şekilde sana bir şey sormak istiyorum fakat doğru söylemeni istiyorum kabul mü gibisinden önce merak uyandırabilirsiniz daha sonra kabul dediğinde nasıl bu kadar güzel olabiliyosun veya nasıl böyle bir etkileyici güce sahipsin gibi iltifatlar ederek karşınızdakini etkileyebilirsiniz. Kadınlar iltifattan hoşlanır onlara iltifat etmeyi unutmayın. Tabi bununda aşırısı zarar sürekli iltifat ettiğinizde sürekli çok iyisin çok hoşsun çok etkileyicisin gibi sözleri söylediğinizde bir süre sonra artık çok normal birşeymiş gibi gelip etkilenmemeye başlayacaktır. Yani herşey ayarında güzel. Fazla uzattım galiba kusura bakmayın :)
panoramaharem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

csariaslan csariaslan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kırıkkale
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1098
  • Beğeniler 226 / 281
  • Ticaret 48, (%100)
1 2 ay bos bos oturuyun :) göz göze bakısın asık birbirinizi bi taniyin bos bos seyler anlatıp durun sonra zagten zaman akıp gider 11 sene oldu dile kolay simdi konusacak bisey bulamiyoruz birbirimizi yiyoruz :D
cagri

kişi bu mesajı beğendi.

karaperde karaperde Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Hemşir
  • Mesajlar 185
  • Beğeniler 20 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Onu sorular sorarak tanıyamazsın , onunla zaman geçirerek ancak tanırsın, mesela bir süre çıkın gezinin , adı sevgililik olmasın , kişiliğini ordan çözersin , nasıl bir kızdır , tutumlu mudur, terbiyeli midir,insanların ardından konuşur mu, yada ne bileyim mesela senin zor zamanlarında yanında olabilir mi, yada kültür farkı var mı varsa ne derece etkiler , bence bir süre arkadaş olun. Ben cezasını şuanda çekiyorum bir kızı tamamen tanımadan beraberliğe adım atmanın acısını , geçen cumartesi gecesi yorgunum hastayım birazda pc başında uyuya kalıyorum (laptop pc , yurtta kalıyorum yatagıma yatıp kullanıyorum) sonra arayıp uyandırıyor uyanıyorum , kendisinin uykusu yokmuş bende zaten hastayım yorgunum uyumak istiyorum ve bana saçma sapan tavırlar ediniyor 2gündür de konuşmuyoruz. Bu en basit saçma bir sebep , onca saçma sebep bol bende :) Birde mümkünse sana ve çevrene karşı anlayışlı olup olmadığını araştır buda çok önemli , yarın birgün her kızdan sakınır kıskanır seni ilk başlarda hoşuna gider ama olmadık insanlardan kıskanıp olmadık tavırlar alınca boğulur sıkılırsın.
Dediğim gibi bence önce biraz arkadaş takılın gezin tozun beraber birşeyler yapın ancak o şekilde çözersiniz birbirinizi.
Zaten arkadaş olunmadan seçilen kız ile , elle kontrol edilmeden direk görünüşle alınan karpuz aynı şeydir. 2sininde olgunlaşmamış saçma birşey çıkması muhtemeldir :)
ben yandım sen yanma kardeşim :))
ibrahim92 CiLeKeSs

kişi bu mesajı beğendi.

uslanmaz91 uslanmaz91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Baggi Tekstil A.Ş
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad E** U**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 100 / 104
  • Ticaret 15, (%100)
Kendin gibi davran ;) çok üstüne gitme, zaten sorular sordukça konu konuyu açar :)
ibrahim92

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle kızı tanımak için sorulan sorular diye bir kavram yok.
Aklını kullanırsan kıza sorduğun her soru, her konuşması onun kendini tanıttığı şeylerdir.
Mesela kıza hayallerini sor. Sana başlar hayallerini anlatmaya. (Dikkat et saatlerce sürebilir. :D) Onun anlattığı her şeyi zihnine kazı. Çünkü o sana böyle kurduğu hayaller anlatırken aslında kendi hakkında ipucu verecektir. Mesela, hayalim şu kız gibi olmak derse bu kızda biraz "kendini ezikmiş gibi hissetme" düşüncesi vardır. Eğer böyle bu düşünceyi sana hissettirirse, kızı daha iyi tanımak için kıza ezik olmadığını aslında daha da iyi olduğunu hissettir. Yani bunlar tamamiyle dikkatinle alakalı. Dikkatli isen kız sana her türlü kopyayı verecektir. Tek yapman gereken onun bütün konuşmalarından dikkatinle o önemli noktaları bulmak. :)

Şimdi sana gelelim, farklı olma. Kendin ol.
Neysen osun. Kızı etkilemek için hiç olmadığın insanmış gibi davranma.
Dürüst ol. Biraz da bulmaca gibi ol.

Gerisini zamana bırak. Zamanla tanımak bir anda tanımaktan iyidir. Asla tam anlamıyla tanıyamazsın zaten.

erdinc18209 erdinc18209 www.erdincyildirim.com Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web master
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 170 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
Gerçekten seviyorsan arkası gelır zaten ama zevkine takılıyorsan hiç kendını de yorma kız arkadasınıda kardes.

ibrahim92 ibrahim92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
hocam bir birimizi yeni taniyoruz birde 320 km gibi bir mesafe var aramizda bu yil universiteye kabul olursa(istedigi univeristeye)mesafeler olmaz ama su an Ben sumqayitda(bakuden 30 km uzak) o ise Gencede Bakuden 350 km uzakta kaliyor

Ek Olarak: biraz sikici bir tip gibi hocam diyorum hayallerinden bahs et ne bahs edeyijm diyor :D telefonda benim gibi pek konusmasini beceremez

Valkyrie Valkyrie Interface Designer / IT Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Interface Designer / IT
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 1365
  • Beğeniler 20 / 195
  • Ticaret 2, (%100)
Üzülmeye hazır ol.

the World shall know Pain
Interface Designer / IT

ibrahim92 ibrahim92 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

Valkyrie adlı üyeden alıntı

Üzülmeye hazır ol.

bakalim hocam hayirlisi :D

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

ibrahim92 adlı üyeden alıntı

hocam bir birimizi yeni taniyoruz birde 320 km gibi bir mesafe var aramizda bu yil universiteye kabul olursa(istedigi univeristeye)mesafeler olmaz ama su an Ben sumqayitda(bakuden 30 km uzak) o ise Gencede Bakuden 350 km uzakta kaliyor

Ek Olarak: biraz sikici bir tip gibi hocam diyorum hayallerinden bahs et ne bahs edeyijm diyor :D telefonda benim gibi pek konusmasini beceremez

Hocam ne olursa o olsun o kızı bırakma. :D
Kızın az konuşanını bulursan asla bırakma. İlerde kafan rahat olur. :cool:

Üstad`a sormuşlar;
+ Akıllı kadını nasıl bilirsiniz ?
- Konuşmasına bakarım.
+ Ya hiç konuşmuyorsa ?
- Henüz o kadar akıllısına rastlamadım. :D

Sözüm odur ki,mükemmel birini bulmuşsun. :D
Dırdır yok, ses yok. :D
BerkantKONAC

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al