wmaraci reklam

E-ticaret Hakkında Yardım

12 Mesajlar 1.493 Okunma
wmaraci reklam

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
İlk kez e-ticaret işine giriyorum. Opencart kullanmam söylendi. Sizin önerebileceğiniz başka bir sistem varmı. Ben opencartın orjinal son sürümünü indirdim. Türkçe değildi. Karışıktı paneli falan pek alışamadım. Düzgün bir tema vsde bulamadım her şey o kadar karışık geldiki. Ürünleri nasıl ekleyeceğim vs herşey karman çorman. E--Ticaret yada opencart işine girmiş uzman birisi destek olabilirmi.

Ek Olarak: @[SizinWeb](userid:37254) hocam sizin görüşlerinizi merak ediyorum. hala bir mesaj bile yok ya hiçmi bilen yok dostlar?

wmaraci
reklam

spooky spooky WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Diğer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 6 / 19
  • Ticaret 1, (%100)
Dostum bütçen varsa hizmet alımına yönelebilirsin. Yazılım noktasında kendine güveniyorsan woocommerce ve benzeri platformlar üzeri ilerleyebilirsin. Fikir açısından ilgili sektörde faaliyet yürüten e ticaret platformlarını takip edebilir, onlardan ilham alabilirsin.
Biz de e-ticaret platformu sahibiyiz, kimi noktalarda hizmet alımına başvuruyoruz kimilerini kendimiz yapıyoruz. Bütçe ve konuya hakimiyet çok önemli.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

spooky adlı üyeden alıntı

Dostum bütçen varsa hizmet alımına yönelebilirsin. Yazılım noktasında kendine güveniyorsan woocommerce ve benzeri platformlar üzeri ilerleyebilirsin. Fikir açısından ilgili sektörde faaliyet yürüten e ticaret platformlarını takip edebilir, onlardan ilham alabilirsin.
Biz de e-ticaret platformu sahibiyiz, kimi noktalarda hizmet alımına başvuruyoruz kimilerini kendimiz yapıyoruz. Bütçe ve konuya hakimiyet çok önemli.

hocam opencart dışında x-cart diye bir şey buldum. 57 mb dı. Ve hala ftpye yükleniyor. Çok büyük bir alan. Opencart kurdum son sürümünü indirip ingilizce olarak. Ama türkçe modülünün kurunca bozukluklar meydana geliyor tab_xx bilmemne falan işte. Bunlarda tıkandım anlayacağınzı aklımdaki proje süper ama daha kuramadım bile sistemi

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Trangormad Bende epeydir araştırıyorum ama henüz karar veremedim opencartı çok tavsiye eden oldu ama opencart çok karmaşık hiç bişey anlamadım onun dışında bu sistemide tavsiye eden oldu http://www.shopphp.net/ bunuda bir tanıdığım kullanıyor https://www.shopplus.com.tr/ ayrıca özel yazılım olarak ideasoft-ticimax ve platinmarketin iyi referansları var ama fiyatları çok tuzlu birde onlara bağımlı kalıyorsun istediğin zaman siteni taşımana izin vermiyorlar

wmaraci
wmaraci

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Opencart aslında arayüze alıştığınızda çok kolaydır, karmaşık gelmesinin sebebi çok detaylı olmasından, inanın alışınca her şeyi yapabildiğinizi göreceksiniz. Türkçe dil dosyası vardır dil klasöründe manuel olarak dil dosyasından tamamen Türkçeleştirilebilir.
turkojen34 Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

turkojen34 turkojen34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 459 / 444
  • Ticaret 53, (%100)
creed74 aynen katılıyorum size opencart hem çok detaylı hemde bir okadar kullanışlı.Alışmak lazım

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
1250 tl e güzel scriptler satılıyor bütceniz varsa alın derim...

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Fatma adlı üyeden alıntı

Trangormad Bende epeydir araştırıyorum ama henüz karar veremedim opencartı çok tavsiye eden oldu ama opencart çok karmaşık hiç bişey anlamadım onun dışında bu sistemide tavsiye eden oldu http://www.shopphp.net/ bunuda bir tanıdığım kullanıyor https://www.shopplus.com.tr/ ayrıca özel yazılım olarak ideasoft-ticimax ve platinmarketin iyi referansları var ama fiyatları çok tuzlu birde onlara bağımlı kalıyorsun istediğin zaman siteni taşımana izin vermiyorlar

zaten o kadar bütçe yok sanal pos olayınıda çözemedim bier sürü fiyat istiyorlarmış birde bir sürü para birde şirket falan gerekiyormuş verbgi dairesi bilmemne bunları nasıl çözcem bilmiyorum.

creed74 adlı üyeden alıntı

Opencart aslında arayüze alıştığınızda çok kolaydır, karmaşık gelmesinin sebebi çok detaylı olmasından, inanın alışınca her şeyi yapabildiğinizi göreceksiniz. Türkçe dil dosyası vardır dil klasöründe manuel olarak dil dosyasından tamamen Türkçeleştirilebilir.

hmm kendim yapmak ta zor ama uğraşmamda lazım birde adam akıllı temasıda yok.

turkojen34 adlı üyeden alıntı

creed74 aynen katılıyorum size opencart hem çok detaylı hemde bir okadar kullanışlı.Alışmak lazım

aşırı detay var hocam

Ek Olarak:

xsafa adlı üyeden alıntı

1250 tl e güzel scriptler satılıyor bütceniz varsa alın derim...

keşke olsa :D

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Adam akıllı teması mı yok, bence yeteri kadar aramamışsınız.

Not: Aşırı detay var demişsiniz ama bundan daha önce eticaretle uğraşmadığınızı anlıyorum, işin içine girince tüm o detaylara ihtiyaç duyacaksınız emin olun.

• Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

creed74 adlı üyeden alıntı

Adam akıllı teması mı yok, bence yeteri kadar aramamışsınız.

sanırım ücretsiz adam akıllı teması yok demeliydim :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al