LovAd adlı üyeden alıntı

Hocam sanırım siteniz kenara kaymış, yada siz temayı düzenlerken bi hata yapmışsınız. Ortaya hizalayın. :)

Hocam bende bir kayma yok. Acaba tablette vs. mi bu kayma oluyor?

Mazi adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaşların da dediği gibi bence logo da sıkıntı var ve üye olmayanlarda konuları görmeli başlangıç olarak.
Sitene üye çekmek istiyorsan da webmasterlara uygun çekilişler düzenle domain,host felan dağıt başlarda uygun sponsor bulursan ucuzada mal edersin.

Logoyu hazırlıycam. Maskotumuz hazır. Çekilişler düzenliycez uygun bir sponsor bulursak.

7T7 adlı üyeden alıntı

Belki de bana öyle geliyordur bilemiyorum. Ancak sürekli benzer tasarımları görmekten artık bıktım desem ne derece doğru olur bilmiyorum. Yani daha renkli daha modern bir site olsa çok daha iyi olur gibi

Hocam büyük webmaster forumlarına baktığınızda hemen hemen birçoğu vbulletin3 default temasını kullanıyor ya da editlenmiş halini. Bu yüzden tasarım bence farklı ve şık olduğunu düşünüyorum. Fakat dediğiniz gibi renklerde sorun olabilir. Renkler genel olarak hep mavi tonlar kullanılarak oluşutuluyor. Bu temaya gidecek en güzel renk mavi olduğu içindir belkide. Kırmızı tonlarını denediğimize gözü yorabiliyor. Siyah versiyonunu sunduğumuzda ise siyah rengi seven var sevmeyen var.