wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem Hakkında Görüş Ve Önerileriniz

13 Mesajlar 1.510 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Yeni ve benim için önemli bir projeye başladım. Tasarımına kadar her şeyini hazırladım. İsim olarakta gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Sitem ile ilgili önerileriniz (şurayı şöyle yapsan daha iyi olurdu, tasarımın şurası şöyle olsa gibi), görüşlerinizi benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Özellikle insanları siteme çekmem için ne yapmam gerekiyor? bu sorunun cevabını bulmama yardımcı olursanız sevinirim.

Site Adresim: http://wolaps.com
Forum Adresi: http://wolaps.com/forum

wmaraci
reklam

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
öncelikle kayıtlı olmayanların içeriği görüntüleyememe şeyini kaldırmanız sizin için iyi olacaktır. birinci planınız üye toplamak değil aktif üye toplamak olmalıdır. konu içeriğini görmek için üye olacak adamın bir daha forumu ne zaman ziyaret edeceği malumatsız. forumunuz bir oyun hileleri ya da torrent film forumu değil webmaster forumu. bilgi paylaşımının da önemi vardır. sitenize kayıtlı olmayan ziyaretçilerin ilgi paylaşımından faydalanmasını engellemeniz gereksiz. bu sizi kötü bir imajla kazır kafalara. ayrıca önceden de logonuzun kötü olduğunu söylemiştim. değiştireceğiz demiştiniz. hala değişmemiş :).

.

ResitCicek ResitCicek chilicodes.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad R** Ç**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 139 / 307
  • Ticaret 18, (%100)
renklerde biraz değişikliğe gidin footer ve üst barın renklerini pek sevemedim açıkçası

xsafa xsafa Developer Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar Müh. Öğr.
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 1234 / 463
  • Ticaret 19, (%100)
Yeni logo & üye olmayanların konuları görebilmesi gerekli diye düşünüyorum.

Yazılım işleriniz için -> contact@safayasar.com
wmaraci
wmaraci

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Açıkçası sitenizde duracağım en fazla süre 7 saniyedir. Tasarım olarak hiç ilgimi çekmeyen bir site. Çok çok geliştirilmesi lazım. Özellikle tasarımın.

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

marcelino adlı üyeden alıntı

öncelikle kayıtlı olmayanların içeriği görüntüleyememe şeyini kaldırmanız sizin için iyi olacaktır. birinci planınız üye toplamak değil aktif üye toplamak olmalıdır. konu içeriğini görmek için üye olacak adamın bir daha forumu ne zaman ziyaret edeceği malumatsız. forumunuz bir oyun hileleri ya da torrent film forumu değil webmaster forumu. bilgi paylaşımının da önemi vardır. sitenize kayıtlı olmayan ziyaretçilerin ilgi paylaşımından faydalanmasını engellemeniz gereksiz. bu sizi kötü bir imajla kazır kafalara. ayrıca önceden de logonuzun kötü olduğunu söylemiştim. değiştireceğiz demiştiniz. hala değişmemiş :).

Üye çekebilmek için konuları gizlemenin iyi olacağını düşünmüştüm fakat dediğiniz gibi konuyu görmek için üye olanların bir daha foruma ne zaman geleceği belli değil. Para kalmadı logo için ondan şuanlık idare edecek kadar yeter :) Para olsun ranklarıda halledicem zaten.

ReşitÇiçek adlı üyeden alıntı

renklerde biraz değişikliğe gidin footer ve üst barın renklerini pek sevemedim açıkçası

Renkler güzel gibi. Siz olsanız hangi rengi kullanırdınız? Renk kodu olarak söylerseniz değerlendirebilirim.

xsafa adlı üyeden alıntı

Yeni logo & üye olmayanların konuları görebilmesi gerekli diye düşünüyorum.

Yeni logo parasal sorunlar giderilinde düzeltilecek. Üye olmayanların konuyu görememesi konusuna gelince oda hemen kapatılacak.

7T7 adlı üyeden alıntı

Açıkçası sitenizde duracağım en fazla süre 7 saniyedir. Tasarım olarak hiç ilgimi çekmeyen bir site. Çok çok geliştirilmesi lazım. Özellikle tasarımın.

Tasarım bence gayet güzel. Siz acaba neresini beğenmediniz? Tam olarak hangi alanlar sıkıntı? (footer, üst bar gibi)

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sanırım siteniz kenara kaymış, yada siz temayı düzenlerken bi hata yapmışsınız. Ortaya hizalayın. :)

StilPut İnternet Hizmetleri

Mazi Mazi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 43 / 31
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam arkadaşların da dediği gibi bence logo da sıkıntı var ve üye olmayanlarda konuları görmeli başlangıç olarak.
Sitene üye çekmek istiyorsan da webmasterlara uygun çekilişler düzenle domain,host felan dağıt başlarda uygun sponsor bulursan ucuzada mal edersin.

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)

Klavuzer adlı üyeden alıntı

Tasarım bence gayet güzel. Siz acaba neresini beğenmediniz? Tam olarak hangi alanlar sıkıntı? (footer, üst bar gibi)

Belki de bana öyle geliyordur bilemiyorum. Ancak sürekli benzer tasarımları görmekten artık bıktım desem ne derece doğru olur bilmiyorum. Yani daha renkli daha modern bir site olsa çok daha iyi olur gibi

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

LovAd adlı üyeden alıntı

Hocam sanırım siteniz kenara kaymış, yada siz temayı düzenlerken bi hata yapmışsınız. Ortaya hizalayın. :)

Hocam bende bir kayma yok. Acaba tablette vs. mi bu kayma oluyor?

Mazi adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaşların da dediği gibi bence logo da sıkıntı var ve üye olmayanlarda konuları görmeli başlangıç olarak.
Sitene üye çekmek istiyorsan da webmasterlara uygun çekilişler düzenle domain,host felan dağıt başlarda uygun sponsor bulursan ucuzada mal edersin.

Logoyu hazırlıycam. Maskotumuz hazır. Çekilişler düzenliycez uygun bir sponsor bulursak.

7T7 adlı üyeden alıntı

Belki de bana öyle geliyordur bilemiyorum. Ancak sürekli benzer tasarımları görmekten artık bıktım desem ne derece doğru olur bilmiyorum. Yani daha renkli daha modern bir site olsa çok daha iyi olur gibi

Hocam büyük webmaster forumlarına baktığınızda hemen hemen birçoğu vbulletin3 default temasını kullanıyor ya da editlenmiş halini. Bu yüzden tasarım bence farklı ve şık olduğunu düşünüyorum. Fakat dediğiniz gibi renklerde sorun olabilir. Renkler genel olarak hep mavi tonlar kullanılarak oluşutuluyor. Bu temaya gidecek en güzel renk mavi olduğu içindir belkide. Kırmızı tonlarını denediğimize gözü yorabiliyor. Siyah versiyonunu sunduğumuzda ise siyah rengi seven var sevmeyen var.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al